głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
falszmaszwypisanynamordzie Mogliśmy wszystko lecz mogliśmy tylko chcieć. tych co teraz są przy mnie szanuję i cenię. to ci którzy przetrwali mimo wielu podłamań zaufania i nieporozumień.

falszmaszwypisanynamordzie

falszmaszwypisanynamordzie.moblo.pl
Mogliśmy wszystko lecz mogliśmy tylko chcieć.
Mogliśmy wszystko  lecz mogliśmy... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 1 maja 2013

Mogliśmy wszystko, lecz mogliśmy tylko chcieć.

tych co teraz są przy mnie szanuję... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 1 maja 2013

tych co teraz są przy mnie szanuję i cenię. to ci którzy przetrwali mimo wielu podłamań zaufania i nieporozumień. dla nich wszystko, za nich wszędzie. a resztę ? pierdolę, to tylko marne drugoplanowe role.

Chciałabym znowu być dzieckiem... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 1 maja 2013

Chciałabym znowu być dzieckiem, odnaleźć psychiczny luz. Bez walki o pensję - od nowa wszystko czuć. Zregenerować siły, pewnych rzeczy nie przeżyć. Wiedzieć to co wiem teraz, żeby niczego nie spieprzyć.

Aż w końcu następuje moment... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 1 maja 2013

Aż w końcu następuje moment widzisz go z inną. Twoje serce się łamie jakby ktoś je przeciął piłą

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 kwietnia 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Dopiero  gdy stracimy wszystko... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 kwietnia 2013

Dopiero, gdy stracimy wszystko, stajemy się zdolni do wszystkiego.

“Nagle zdajesz sobie sprawę z tego... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 kwietnia 2013

“Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec. Nie ma drogi powrotnej. Zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.”

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 kwietnia 2013

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają Ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Przyjaciel to osoba  która potrafi... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 kwietnia 2013

Przyjaciel to osoba, która potrafi prosto w oczy wyznać Ci, że jesteś beznadziejny i to również ta osoba, która pomimo twojej beznadziejności zawszy przy Tobie będzie i nigdy Cię nie zostawi.

http:  www.photoblog.pl tezcienielubie teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 25 kwietnia 2013

Trzeba coś stracić  aby docenić.... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 25 kwietnia 2013

Trzeba coś stracić, aby docenić. Żeby odzyskać trzeba się zmienić
Autor cytatu: 49sekund

2. NIE BĘDZIESZ MIAŁA NIKOGO  KTO... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 kwietnia 2013

2. NIE BĘDZIESZ MIAŁA NIKOGO, KTO BĘDZIE ROZBAWIAŁ CIĘ NA TRAWIE W SŁONECZNY DZIEŃ, ANI NIKOGO Z KIM BĘDZIESZ MOGŁA PODZIWIAĆ ZACHÓD SŁOŃCA NA MOŚCIE, NAD MIASTEM. BYĆ MOŻE JESZCZE BARDZIEJ POCZUJESZ CHŁODNY WIATR. TO SIĘ NAZYWA NOSTALGIA, O KTÓREJ ZAWSZE PŁACZĄC CI MÓWIŁEM, A TY NIE ZROBIŁAŚ NIC, ABY TO ZMIENIĆ. A KIEDY W KOŃCU ZAPUKASZ DO MOICH DRZWI, TO UKAŻE SIĘ PUSTY DOM. TWOJE OCZY BĘDĄ UCZYĆ SIĘ, CO TO ŁZY I BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ TE WSZYSTKIE UCZUCIA, KŁADĄC SIĘ DO SNU, A CIEPŁE TKANINY POŚCIELI ZŁAGODZĄ BÓL O ŚWICIE, GDY BĘDZIESZ UŚMIECHAĆ SIĘ PRZYPOMINAJĄC SOBIE, CO KIEDYŚ MÓWIŁEM, BY CIĘ USZCZĘŚLIWIĆ. NASTĘPNIE ZNOWU POWRÓCISZ DO TEGO ŻALU, BRAKU ROZMOWY ZE MNĄ. BĘDZIESZ LEŻEĆ, A JAK SPOJRZYSZ NA SUFIT ZACIEMNIONEGO POKOJU, BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ JAK OPOWIADAŁEM CI, ŻE GWIAZDY TAM SĄ, BY ROZJAŚNIĆ WSZYSTKIE ZIMNE NOCE, LECZ TY BĘDZIESZ WIDZIEĆ TYLKO CIEMNOŚĆ. ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KTOŚ BĘDZIE POWTARZAŁ TWOJE IMIĘ WIELE RAZY, TAK JAK LUBIŁEM ROBIĆ TO JA, BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ.
Autor cytatu: przypadkowy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV