głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
falszmaszwypisanynamordzie Rzeczywistość? pomyślał. Co to takiego? Środkowy palec dla tych którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdy w twarz. A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji

falszmaszwypisanynamordzie

falszmaszwypisanynamordzie.moblo.pl
Rzeczywistość? pomyślał. Co to takiego?
Rzeczywistość?   pomyślał.   Co... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 maja 2013

Rzeczywistość? - pomyślał. - Co to takiego?

Środkowy palec dla tych którzy nie... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 maja 2013

Środkowy palec dla tych którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdy w twarz.

A może po prostu daj Mu zatęsknić.... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 29 maja 2013

A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama mozesz umrzec z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

Wiesz  ja mam do tego taki stosunek... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 maja 2013

Wiesz, ja mam do tego taki stosunek, że jeśli jesteście prawdziwymi przyjaciółmi to nie pożegnacie się, a jeśli już, to wrócicie do siebie, bo żyć bez najlepszego przyjaciela, to tak jak żyć bez powietrza.

Ludzie nie rozumieją  że ktoś  kto... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 maja 2013

Ludzie nie rozumieją, że ktoś, kto się tnie nie jest jakiś gorszy, tylko po prostu się pogubił. Im trzeba pomagać, a nie poniżać.

Za późno. już nie musisz o mnie... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 maja 2013

Za późno. już nie musisz o mnie walczyć. dziękuję.

potrafi pomóc w każdej sytuacji... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 maja 2013

potrafi pomóc w każdej sytuacji - nawet milczeniem. znajduje czas - nawet, jeśli sam dla siebie Go nie ma. SZANUJE TO, CO ROBISZ - i to kim jesteś. nie słucha tego, co mówią o Tobie inni - ma własne zdanie. liczy się z każdym Twoim słowem - nawet, jeśli Go to rani... nigdy nie stawia siebie na pierwszym miejscu - nie zapomina o Tobie. dziękujesz Mu jednym słowem - nazywasz Go "przyjacielem"...

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 24 maja 2013

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać.Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

ciężko mi zrozumieć jak to szybko... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 20 maja 2013

ciężko mi zrozumieć jak to szybko zleciało. wciąż wracam do dnia w którym się poznaliśmy, byliśmy tacy ciekawi siebie choć tak wiele nas różniło, to jednak coś połączyło. z każdym dniem stawaliśmy się sobie coraz bliżsi, nadeszły chwile w których nazwaliśmy się przyjaciółmi i wtedy czułam, że naprawdę mam osobę na której mogę polegać. potem stało się coś więcej chodź nie znam dokładnego dnia, miesiąca i godziny. nie mam pojęcia kiedy to się zaczęło i nasilało się z każdą chwilą. ale staliśmy się dla siebie kimś więcej, lubiliśmy słodko się do siebie zwracać, opowiadać o planach na przyszłość. pewnego dnia z Twoich ust wyszło słowo 'kocham'. i to chyba wtedy poczułam, że mam wszystko na co tak długo czekałam. gdybym miała podać definicje szczęścia, to byłaby ta chwila. trudno mi uwierzyć, że to tylko półtora roku a my już nie potrafimy bez siebie żyć.
Autor cytatu: whistle

Nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 20 maja 2013

Nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem.

Miłość? Czym ona jest dla Ciebie?... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 18 maja 2013

Miłość? Czym ona jest dla Ciebie? Krótkim, przelotnym uczuciem? W którym 'na zawsze' przemienia się w 'na czas dopóki mi się nie znudzisz' ? Nie baw się miłością, skarbie. Bo kiedyś miłość, zabawi się Tobą. I to Ty będziesz cierpiała, może nawet bardziej niż ja teraz, gdy nie ma Ciebie obok.
Autor cytatu: anonimowy_

tak jest dobrze  weź mnie przytul... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 18 maja 2013

tak jest dobrze, weź mnie przytul, złap mnie za rękę, zapewnij, że bezgraniczne kochasz, zjedzmy te pyszniutkie bezy, pocałuj po czole, posłuchajmy bonsona tylko we dwoje, cokolwiek, tylko nie daj mi tęsknić.
Autor cytatu: pruderia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV