głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
falszmaszwypisanynamordzie Przeszliśmy piekło jak to inaczej nazwać? Dziś jesteś ze mną więc droga była tego warta. Gdziekolwiek będziesz coś postara się przypominać ci o przeszłości. Pio

falszmaszwypisanynamordzie

falszmaszwypisanynamordzie.moblo.pl
Przeszliśmy piekło jak to inaczej nazwać? Dziś jesteś ze mną więc droga była tego warta.
Przeszliśmy piekło  jak to inaczej... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 września 2013

Przeszliśmy piekło, jak to inaczej nazwać? Dziś jesteś ze mną więc droga była tego warta.

Gdziekolwiek będziesz  coś postara... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 września 2013

Gdziekolwiek będziesz, coś postara się przypominać ci o przeszłości. Piosenka, która wryła się w serce, nagle poleci z głośnika w centrum handlowym. Głos, tak bardzo znajomy, przelotnie wpadnie w uszy, mijając się z ludźmi na ulicy. Smak lodów czekoladowych, którymi karmił cię w minione lato. Zapach, jego zapach, który pozostał na którymś swetrze. Wspomnienia - niezatarte ślady przeszłości, nigdy nieprzemijające fakty, uczucia, które są w nas i które nigdy nie miną. Wspomnienia, tak bardzo ich nienawidzimy, ale bez nich nie potrafilibyśmy żyć.

Chy­ba nig­dy ni­kogo nie... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 5 września 2013

Chy­ba nig­dy ni­kogo nie od­rzu­ciłam, nap­rawdę. Po pros­tu ludzie po­zos­ta­wali gdzieś po­za mną i tyle.

nie pozwól by ktokolwiek mówił... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 3 września 2013

nie pozwól by ktokolwiek mówił, że jesteś nikim.

Wiesz  cokolwiek się stanie –... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 3 września 2013

Wiesz, cokolwiek się stanie – pieprz to. Nie przywiązuj się. Po prostu rób tak, żebyś była szczęśliwa, nawet jeśli ktoś odejdzie.

Gdziekolwiek będziesz  coś postara... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 2 września 2013

Gdziekolwiek będziesz, coś postara się przypominać ci o przeszłości. Piosenka, która wryła się w serce, nagle poleci z głośnika w centrum handlowym. Głos, tak bardzo znajomy, przelotnie wpadnie w uszy, mijając się z ludźmi na ulicy. Smak lodów czekoladowych, którymi karmił cię w minione lato. Zapach, jego zapach, który pozostał na którymś swetrze. Wspomnienia - niezatarte ślady przeszłości, nigdy nieprzemijające fakty, uczucia, które są w nas i które nigdy nie miną. Wspomnienia, tak bardzo ich nienawidzimy, ale bez nich nie potrafilibyśmy żyć. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Chciałabym odejść natychmiast... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 2 września 2013

Chciałabym odejść natychmiast, albo jeszcze wczoraj.

Za kazdym razem gdy odwiedzam ta... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 2 września 2013

Za kazdym razem gdy odwiedzam ta miejsce czuje dwa razy mocniej,slysze dwa razy mocniej,czuje dwa razy mocniej kazdy ciezki oddech zatrzymany kilka metrow pod ziemia,kazdy krzyk blagajacy o zycie, kazde serce gnijace w ciemnosci.Nim znajde sie tuz obok marmurowego nagrobka czuje wszystkie wyschniete lzy bliskich,ktorzy niejednokrotnie chcieliby zamienic sie miejscami ze swoimi dziecmi,rodzicami.Nim postawie krok czuje jak pod nogami rozstepuje mi sie ziemia,to przetarte sciezki stop ktore nie maja sily stąpać po ziemi nie trzymajac w dloni ciepla drugiej.Nim dojde do celu widze pochmurne niebo tamtego letniego dnia,czuje wiatr targajacy wience,ktore barwami lamia czarno biala nostalgie i mijajac wszystkie twarze na nagrobkach na chwile przystaje..Sa takie szczesliwe,radosne, jak gdyby nie widzialy naszego cierpienia.Ide do Ciebie trzymajac w dloni roze i kurwa pluje Bogu w twarz gdy patrze w niebo,bo mam jedno jedyne zmartwienie czy nim dojde Ona nie zwiednie.

Jeden to samotna liczba. teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 2 września 2013

Jeden to samotna liczba.

brak motywacji nie przesądza wyników. teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 28 sierpnia 2013

brak motywacji nie przesądza wyników.

nie martw się jeśli teraz siedzisz... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 28 sierpnia 2013

nie martw się jeśli teraz siedzisz zalewasz się łzami i czekasz na wiadomość od niego nawet jeśli miałaby to być głupia kropka. sama taka byłam - chciałam powrotu tego co było zapominając, że właśnie przez to cierpiałam. nie uwzględniałam przyszłości bez niego, każdego dnia uzależniałam się coraz bardziej i to mnie zabijało bo w momencie kiedy odszedł zostałam sama i bezbronna w stosunku do życia. trzeba być zawsze przygotowanym na utratę czegoś co kochamy, nigdy nie możemy zaufać do końca bo człowiek jest głównym niebezpieczeństwem. wstań i otrzyj łzy, wyjdź ze znajomymi i wróć zmęczona wieczorem z uśmiechem na twarzy. nie zapomnisz ale nauczysz się, że pora zamknąć ten rozdział i zacząć żyć inaczej bo na tym polega życie. uwierz, że za kilka tygodni a może za miesiąc będziesz szczęśliwa i zechcesz mu podziękować.
Autor cytatu: whistle

Przy bra­ku nadziei  wy­bory są... teksty

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 28 sierpnia 2013

Przy bra­ku nadziei, wy­bory są najtrudniejsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV