głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
everydaysad Żegnaj moja ukochana. Żegnaj moja przyjaciółko. Byłaś tą jedyną. Byłaś tą jedyną dla mnie. wybrala samotnosc bo to bylo prostrze Fałszy­we zachowania Fik­cyjne

everydaysad

everydaysad.moblo.pl
Żegnaj moja ukochana. Żegnaj moja przyjaciółko. Byłaś tą jedyną. Byłaś tą jedyną dla mnie.
 Żegnaj  moja ukochana.  Żegnaj... teksty

everydaysad dodano: 20 października 2014

"Żegnaj, moja ukochana. Żegnaj, moja przyjaciółko. Byłaś tą jedyną. Byłaś tą jedyną dla mnie."

wybrala samotnosc bo to bylo prostrze teksty

everydaysad dodano: 20 października 2014

wybrala samotnosc bo to bylo prostrze

Fałszy­we zachowania  Fik­cyjne... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Fałszy­we zachowania Fik­cyjne uczucia Szy­der­cze uśmiechy Zakłama­ne oczy Fałszy­we słowa Nie dziękuję

Są ludzie  dzięki którym... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Są ludzie, dzięki którym do­wiadu­jesz się że is­tnieją też niemiłe nies­podzian­ki, uważaj gdy mówisz, że je kochasz.

Jest ideal­ny  ale nie jest mój.... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Jest ideal­ny, ale nie jest mój. Przez to mam kry­zys emoc­jo­nal­ny i uczuciowy.

Tworzy­my plany  Lecz pla­ny nas... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Tworzy­my plany Lecz pla­ny nas zawodzą Żyje­my chwilą Lecz chwi­la nie trwa wiecznie

wiesz jaka jest roznica pomiedzy mna... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

wiesz jaka jest roznica pomiedzy mna a toba? ze ty masz takie podejscie ze jak nie ta to inna a ja ze albo ten albo zaden a ze wybralam ciebie no to mam przejebane :)

Nie chcę być sama  wiecie? Nikt nie... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Nie chcę być sama, wiecie? Nikt nie chce być sam. Każdy boi się samotności. Boże, jeśli tam jesteś, pozwól nam nie być samotnymi. Nie pozwól nam rozbić się o dno. Czasami wstyd mi za to, że jestem człowiekiem. Czasami ludzie pytają: czemu nie poprosisz o pomoc skoro jej potrzebujesz. Śmieszne. Ironia. Prosić o pomoc kogoś przez kogo właśnie czuje się w ten sposób. To tak jak podpalać sobie dłoń zapalniczką i wierzyć, że w końcu przestanie parzyć. Może to o to chodzi. Chodzi o to, żeby nauczyć się trzymać tą dłoń w takiej odległości od ognia, by nie parzyła, ale dawała ciepło. Czasami nasze dusze próbują uciec, bo boli je to, że nie potrafią zbyt długo nacieszyć się szczęściem.

Atmosfera czasami jest już zbyt... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Atmosfera czasami jest już zbyt gęsta. Może wtedy tonę. Może nawet wtedy próbuję się uratować. Może tylko może. Może krzyczę o pomoc jednocześnie ją odrzucając. Ha. Co by było gdyby wszystko było normalne? Wróć. Normalne? A co to do cholery znaczy normalne? Czasami wybucham. Jak wulkan. Wszyscy uciekają, a ja się wypalam. Nieme krzyki. Pomocy. Prosze. Pomocy. Błagam. Znów upadam. Kolejny raz. K o l e j n y r a z. Ale się podniosę wiesz? Upadam po to by docenić to, że potrafię wstać.

Dziś jest ten dzień kiedy z każdym... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Dziś jest ten dzień kiedy z każdym ruchem mój świat sie trzęsie.Trzymaj mnie, żebym się nie rozpadła. Może też tak masz? Może też bijesz się z myślami w sumie o niczym konkretnym? Może też czasami zdarza ci się myśleć, że chciałabyś zasnąć i się nie obudzić, ale po chwili zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę jest to ostatnią rzeczą której pragniesz, bo tak naprawdę najbardziej na świecie pragniesz żyć, ale nie potrafisz? Może tak jak ja czasami czujesz się samotny, niechciany, niepotrzebny, zbędny, zawsze najgorszy? Może też się boisz, tak po prostu? Może z tego strachu siedzisz, trzęsiesz się, łapiesz się za głowę i płaczesz, bo nie możesz uciszyć głosów kłócących się w twojej głowie? Też się boisz? Czego się boisz? Czasami brak mi powietrza. Brak powietrza by móc swobodnie oddychać.

Jest tak wiele bólu  wiesz? Tak... teksty

everydaysad dodano: 17 października 2014

Jest tak wiele bólu, wiesz? Tak wiele cierpienia. Tak wiele złości, nienawiści. Tak wiele strachu. Tak wiele złych odczuć, że zapominamy jak to jest czuć się dobrze. Momentami to wszystko wyklucza nas z normalnego funkcjonowania, z życia. Momentami zapominamy, że dobro jest wynikiem zła, że żeby było dobrze, żeby czuć się dobrze najpierw trzeba poczuć się źle. Czy więc kluczem do pełni szczęścia jest to by poczuć się najgorszej, a później odbić się od dna… i latać? Jestem delikatna. Uważaj na to co chcesz powiedzieć, bo z każdym słowem gasnę. Jestem delikatna, więc łatwo upadam i się łamię.

Jak dużo trze­ba wyt­rzy­mać... teksty

everydaysad dodano: 16 października 2014

Jak dużo trze­ba wyt­rzy­mać, aby móc spełniać marze­nia?Ser­ce pot­ra­fi wiele znieść, ale na­wet ono ma ja­kieś og­ra­nicze­nia...Jed­nak trze­ba uważać, to nie żart, bo cza­sami przez jed­no słowo za dużo wszys­tko może runąć jak do­mek z kart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV