głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime zobaczysz jeszcze będziesz dla mnie szczekać suko! tak jakby nie istniała przyszłość i przeszłość gdby tylko liczyła sie ta sekunda. otwieram oczy ale nie mogę

endoftime

endoftime.moblo.pl
zobaczysz jeszcze będziesz dla mnie szczekać suko!
zobaczysz  jeszcze będziesz dla mnie... teksty

endoftime dodano: 22 sierpnia 2011

zobaczysz, jeszcze będziesz dla mnie szczekać, suko!

tak jakby nie istniała przyszłość... teksty

endoftime dodano: 22 sierpnia 2011

tak jakby nie istniała przyszłość i przeszłość, gdby tylko liczyła sie ta sekunda.

otwieram oczy  ale nie mogę sobie... teksty

endoftime dodano: 22 sierpnia 2011

otwieram oczy, ale nie mogę sobie przypomnieć po co. ostatnie promienie letniego słońca padają na moją twarz, nie mogę tego już dłużej czuć. gdzieś tam, zgubiłam siebie w bólu. marzę tylko o końcu, by zacząć wszystko od nowa.

depczesz leżących? no to lepiej... teksty

endoftime dodano: 20 sierpnia 2011

depczesz leżących? no to lepiej się nie wyjeb, bo szybko kilka podeszw może spotkać się z twym ryjem.

chciałabym wiedzieć kto wymyślił... teksty

endoftime dodano: 20 sierpnia 2011

chciałabym wiedzieć kto wymyślił miłość, kto zaprojektował jej schematy, kto sprawia, że zwyczajnie kochamy tylko tych, którzy po czasie i tak odchodzą. | przekształcone-endoftime.

niektórzy nawet nie potrafią sobie... teksty

endoftime dodano: 19 sierpnia 2011

niektórzy nawet nie potrafią sobie wyobrazić, jak ciężko iść do przodu przed oczami mając wczorajszy dzień. | endoftime.

chciałabym tak po prostu napisać... teksty

endoftime dodano: 19 sierpnia 2011

chciałabym tak po prostu napisać, że tak serio to brakuje mi tych wszystkich rozmów, uśmiechów i rzeczy, które od zawsze nas łączyły, ale nie potrafię, bo jestem pewna, że z twojej strony, nasz rozdział jest już zamknięty. | endoftime.

tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

endoftime dodano: 19 sierpnia 2011

tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. w takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

I uważali go za osiedlowego lovelasa... teksty

endoftime dodano: 18 sierpnia 2011

I uważali go za osiedlowego lovelasa, za kolesia który może mieć każdą pannę, że rani jak nikt i nie wie czym są uczucia, mimo to ona chciała go poznać, chciała zobaczyć prawdziwego chłopaka, który też czasem potrzebuję osoby, której się może zwierzyć. I udało się jej, ich częste spotkania odzwierciedlały go, okazał się romantycznym dżentelmenem, osobą kochającą, miłą i delikatną. Była z nim, nie słuchając komentarzy i opinii na ten temat, nauczyła go kochać, i sama bardzo mocno pokochała. To co czuł będąc z nią było nie do opisania, była pierwszą dziewczyną, która rozumiała Świat w którym żyje, przy niej nawet płakał. | ej.malaa.

w nocy kiedy w całym domu jest już... teksty

endoftime dodano: 18 sierpnia 2011

w nocy kiedy w całym domu jest już cicho i ciemno, ja sama siedzę na łóżku, w dłoni trzymając kubek ciepłego kakao i zaczynam wspominać każdy dzień spędzony razem, w głowie odtwarzając jakby urywki filmu, ale te najlepsze, te które pozostaną na dnie serca już na zawsze. | endoftime.

będąc czterolatką zaczęłam... teksty

endoftime dodano: 18 sierpnia 2011

będąc czterolatką zaczęłam bluźnić, mając osiem lat wolałam szwędać się z kolegami niż grzecznie bawić się z koleżankami. a teraz mając to czternaście lat wolę być zwykłą szczeniarą, która na swoim koncie ma zawsze o wiele więcej niezapomnianych akcji, niż dobrych ocen w dzienniku szkolnym. | endoftime.

czasem mam takie dni  kiedy cholernie... teksty

endoftime dodano: 18 sierpnia 2011

czasem mam takie dni, kiedy cholernie żałuję, że każda z nas wybrała inną drogę, chociaż przyjaźniąc się, obiecałyśmy sobie, że już zawsze będzie ona wspólna. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV