głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime jest cudownym kolesiem który jest nałogowcem. ma cudowną mamę która chociaż czasami złości się że jej syn wychodzi z rana wracając na drugi dzień popołudniu to

endoftime

endoftime.moblo.pl
jest cudownym kolesiem który jest nałogowcem. ma cudowną mamę która chociaż czasami złości się że jej syn wychodzi z rana wracając na drugi dzień popołudniu to i
jest cudownym kolesiem  który jest... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

jest cudownym kolesiem, który jest nałogowcem. ma cudowną mamę, która chociaż czasami złości się, że jej syn wychodzi z rana wracając na drugi dzień popołudniu, to i tak mówi, że jest szczęściarzem. kiedyś nie wierzyłam, że to wszystko mogłoby się tak potoczyć to teraz, jestem z tego dumna. uwielbiam Go za to, że to właśnie on postawia mnie do pionu, i potrafi troszczyć się o mnie gdy potrzeba. | endoftime.

tylko z tymi erotomanami potrafimy... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

tylko z tymi erotomanami potrafimy wepchnąć się razem do ciasnego kibla i po ciemku, śpiewać na cały regulator stare hity. tak bardzo dziękuję Im za to, że są.. zawsze, no nawet w kiblu. | endoftime.

myślałam o nim  o tym gdzie jest.... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

myślałam o nim, o tym gdzie jest. myślałam o czasie, który minął bezpowrotnie, o tej całej beznadziejnej sytuacji, o tym jak bardzo za nim tęsknię i o tym jak wiele bym oddała za tamte dni.

znowu w zadymionym pokoju  przed... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

znowu w zadymionym pokoju, przed oczami rozmazany obraz, muzyka dudni odbijając się od ścian, a my siedzimy razem nakurwiając salta i pierdoląc to co będzie działo się z nami za kilka godzin. | endoftme.

a dzisiaj zapomnimy o tym  że... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

a dzisiaj zapomnimy o tym, że istniejemy. zakopiemy to co boli w butelce wódki i kilku szlugach. przejdziemy razem osiedlami z głowami uniesionymi wysoko, pierdoląc to kim staniemy się w oczach innych. | endoftime.

chociaż raz zrozum  że ja nie... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

chociaż raz zrozum, że ja nie rzucam uczuciami gdzie popadnie, że jak boli mnie to potrafię cierpieć bardzo długo, że nie jestem taką zimną suką, której zależy tylko na twoich komplementach, ja mam uczucia i wystarczy mi, że ty również odnajdziesz je w sobie. | endoftime.

każdy ma jakieś wady  ale zalety... teksty

endoftime dodano: 26 sierpnia 2011

każdy ma jakieś wady, ale zalety również. a wy zamiast poszukiwać ideałów, zatrzymajcie się chociaż na moment, rozejrzyjcie się wokół siebie i zdajcie sobie w końcu sprawę z tego, ile wspaniałych osób was otacza a wy tego nie zauważacie. | endoftime.

i chociaż tak bardzo łamie mi serce... teksty

endoftime dodano: 25 sierpnia 2011

i chociaż tak bardzo łamie mi serce, to nie potrafię tak po prostu zapomnieć, że istnieje. | endoftime.

i chuj z tym  że czasem ból zabija... teksty

endoftime dodano: 25 sierpnia 2011

i chuj z tym, że czasem ból zabija wszystko co piękne, że rozpierdala wszystko to co kiedyś cieszyło, cierpmy dalej udając, że jest fajnie. | endoftime.

byłeś  istniejąc tylko dla mnie.... teksty

endoftime dodano: 25 sierpnia 2011

byłeś, istniejąc tylko dla mnie. | endoftime.

jedyny romans jaki mamy to z wódką... teksty

endoftime dodano: 25 sierpnia 2011

jedyny romans jaki mamy to z wódką, to ona jest naszą drugą połówką.

szła spać czując jego ciało obok... teksty

endoftime dodano: 25 sierpnia 2011

szła spać czując jego ciało obok swojego, budziła się z głową na jego klatce piersiowej czując jak oddycha, i codziennie wstawała z nadzieją, że on będzie obok już na zawsze. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV