 |
emolalka_sony.moblo.pl
Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać ... Samo tak jakoś wyszło.
|
|
 |
|
` Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać ... Samo tak jakoś wyszło.
|
|
 |
|
Maluję paznokcie, wstaję rano, potrafię się śmiać, odnawiam kontakty ze światem. Jak widzisz radzę sobie bez Ciebie. Tylko czasem jeszcze zapominam oddychać. Zwłaszcza wtedy kiedy Cię widzę .
|
|
 |
|
Jeżeli jeszcze raz ktoś powie mi, że "będzie dobrze" , najnormalniej w świecie uderzę go w twarz raz, a porządnie. nikt nie będzie robił mi nadziei, że się polepszy. wolę brać życie jakim jest, a nie łudzić się, że abstrakcyjne marzenia kiedyś się ziszczą.
|
|
 |
|
zasypiając ze słuchawkami w uszach, mam nadzieję, że budząc się, będę już bez serca, które wciąż cię kocha i bez podświadomości, która wciąż mi o tobie przypomina.
|
|
 |
|
naiwna..po raz kolejny to słowo najbardziej opisuje moją osobę.
|
|
 |
|
każdego wieczoru siedziała wtulona pod kocem i wpierdalała czekoladę bo to podobno poprawia samopoczucie.
Gówno prawda. .
|
|
 |
|
kiedyś zmienię się do takiego stopnia, że nikt nie będzie w stanie znaleźć we mnie starego 'ja'. będę robić ostry, wyzywający makijaż, zacznę nosić spódniczki odkrywające seksowną bieliznę. będę prowokować i wabić przypadkowych mężczyzn na jednorazowe, szaleńcze noce w pokojach hotelowych, rano zostawiając na lustrze 'naiwny' napisane moją krwistoczerwoną szminką. zostanę zawodową łamaczką serc. odrzucę wszelką ostrożność i nie będę się zastanawiała nad konsekwencjami. gdybyś tylko wiedział, że to wszystko przez Ciebie .
|
|
 |
|
Tylko On trzyma mnie przy życiu. jest moim prywatnym panaceum. moją morfiną. codzienną dawką tlenu. nadal nie rozumiesz, dlaczego jest dla mnie wszystkim?
|
|
 |
|
chcę nareszcie położyć się i w spokoju zasnąć . chcę wieczorów bez tych chorych myśli . chcę nocy bez wycierania mokrych policzków , bez sterty chusteczek obok poduszki , bez bezsensownego przekręcania się z boku na bok , bez układania w mojej głowie tych obrazków , na których jesteśmy razem tak nielegalnie szczęśliwi . każdego dnia przed snem mówię sama sobie : - dzisiaj dasz radę . nie będzie żadnego pochlipywania . od razu zaśniesz , wstaniesz pełna energii . jesteś silna , dasz sobie radę . - i łażę jak ta idiotka po pustym mieszkaniu starając się nie myśleć . a potem kładę się , opatulam kołdrą i wszystko wali się na mnie w piorunującym tempie . i płaczę , zwijam się z wewnętrznego bólu , który nikt nie jest w stanie mi uśmierzyć . nie radzę sobie . najzwyczajniej nie mam sił . więc błagam bądź . . .
|
|
 |
|
Coraz częściej uczę się, że nie ma uczuć . jest tylko hajs , seks , hajs i trochę brudu .
|
|
 |
|
widzisz do czego mnie doprowadziłeś ? siedzę na łóżku z kubkiem miętowej herbaty w ręce i patrzę na padający śnieg .. I czekam aż przyjdziesz i powiesz, że bardzo mnie kochasz .
|
|
 |
|
A ja chcę filiżankę z parującej z niej miłością, do wypicia na gorąco. Grube ciepłe wełniane skarpety przeplatane bezpieczeństwem i ciepłem. Koc pachnący marzeniami. Sweter przesiąknięty najróżniejszymi marzeniami. I album zdjęć. W którym każde jest naturalne, niepozowane. Naszymi emocjami opisane.
|
|
|
|