głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Spadłeś na mnie jak meteoryt na ziemię. Niespodziewanie szybko i niewiarygodnie mocno. Niby tylko jeden zwykły człowiek wśród milionów innych ale o wielkim serc

elusivee

elusivee.moblo.pl
Spadłeś na mnie jak meteoryt na ziemię. Niespodziewanie szybko i niewiarygodnie mocno. Niby tylko jeden zwykły człowiek wśród milionów innych ale o wielkim sercu i uczuc
Spadłeś na mnie jak meteoryt na... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Spadłeś na mnie jak meteoryt na ziemię. Niespodziewanie szybko i niewiarygodnie mocno. Niby tylko jeden zwykły człowiek wśród milionów innych, ale o wielkim sercu i uczuciach tak silnych jak właśnie ten mały kamień, który ma siłę tak wielką, by stworzyć w ziemii ogromny krater. Ludzie często zadają pytanie, dlaczego spośród tylu miejsc na świecie uderzył akurat tutaj. Ja tylko pytam, dlaczego spośród tylu ludzi wybrałeś mnie. I czuję się przez to wyjątkowa, jak wyjątkowe staje się miejsce, na które spadło coś z nieba.

To właśnie w Twoich oczach... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

To właśnie w Twoich oczach widziałam obraz wspólnej przyszłości. Dziś widzę w nich siebie, tak marną i tak bardzo kruchą. Nie ma we mnie nic prócz smutku, który jako jedyny został mi po Tobie. Mam też wspomnienia, piękne wspomnienia, które trzymam gdzieś na dnie w sercu. Byłeś kimś, kto powinien być zawsze, tym którego po raz pierwszy pokochałam tak silnie, tak prawdziwie. Swoją obecnością potrafiłeś namalować uśmiech na mojej twarzy i wnieść nadzieje, tą niezbędną. Dziś Ciebie nie ma i tej nadziei także. Tłumiące się we mnie uczucia bolą, bolą tak jak świadomość, że Ciebie dzisiaj nie ma tu, obok mnie. Patrzę w niebo i widzę niekończący się żal i smutek. Czuję na policzkach łzy, to łzy cierpienia i miłości.

Jak dobrze znasz to uczucie? Patrzysz... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Jak dobrze znasz to uczucie? Patrzysz w lustro, łzy spływają w ciszy po twoich policzkach, myślisz "nie daję rady, nie wyrabiam, odpadam." A teraz zapomnij o tym uczuciu, naucz się żyć na nowo, otwieraj się na nowe wyzwania i uwierz, że będzie lepiej.. Wytrzyj łzy i uśmiechnij się, z każdym dniem na pewno będzie łatwiej.

Czasami mi Cię brak  choć nawet nie... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Czasami mi Cię brak, choć nawet nie jesteś mój. Są taki chwile, w których chciałabym się do Ciebie przytulić i usłyszeć twój głos, mówiący "wszystko będzie dobrze".

Żałuję  że nie potrafię ci... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Żałuję, że nie potrafię ci wygarnąć jakim chujem jesteś.

uwielbiała o nim mówić. mogła to... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

uwielbiała o nim mówić. mogła to robić godzinami, a za każdym razem kiedy to robiła oczy jej błyszczały, a usta same układały się w uśmiech.

Jak  fajnie było się mną zabawić?... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Jak, fajnie było się mną zabawić? Moimi uczuciami? Moim sercem? No jak, podobało się? Miałeś chociaż trochę frajdy? Przynajmniej jedna osoba się pobawiła, pośmiała i jest teraz szczęśliwa.

Istnieje tylko jedna rzecz  do... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Istnieje tylko jedna rzecz, do której ludzie nigdy się nie przyzwyczają  to samotność. Mało tego, z każdym dniem będzie ona coraz bardziej krzyczała w twojej duszy i domagała się egzekucji w czyichś czułych objęciach. Uśmiech na twojej twarzy wcale nie przedstawia radości, tylko sentymentalny powrót do dni, w których faktycznie był jeszcze jakiś sens wykonywania tego gestu.

Wszystkie moje uzależnienia... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Wszystkie moje uzależnienia zaczynają się od Ciebie.

Optymistka  która spadła z... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Optymistka, która spadła z huśtawki marzeń.

Nawet te twoje cholerne  Cześć... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Nawet te twoje cholerne "Cześć " uszczęśliwia mnie bardziej niż głupia czekolada. Przy tobie nawet gg przestaje być zwykłym komunikatorem i zmienia się w mój łącznik pomiedzy ziemią a niebem.

Chce z tobą stworzyć bajkę ze... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Chce z tobą stworzyć bajkę ze szczęśliwym zakończeniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV