głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Nienawidzę tego gdy rano wstaję jestem szczęśliwa a później w połowie dnia nagle zaczyna mi się coś przypominać i wszystko ma szlak trafić. Odległość to tylko l

elusivee

elusivee.moblo.pl
Nienawidzę tego gdy rano wstaję jestem szczęśliwa a później w połowie dnia nagle zaczyna mi się coś przypominać i wszystko ma szlak trafić.
Nienawidzę tego  gdy rano wstaję... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

Nienawidzę tego, gdy rano wstaję jestem szczęśliwa, a później w połowie dnia nagle zaczyna mi się coś przypominać i wszystko ma szlak trafić.

Odległość to tylko liczba. Nie... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

Odległość to tylko liczba. Nie ważne ile was dzieli. Będziesz tęsknić coraz mocniej kochać jeszcze bardziej. Twoje serce przyśpieszy kiedy usłyszy imię twojej ukochanej osoby. Kiedy ją w końcu zobaczysz będziesz wiedzieć że kochasz ją jeszcze mocniej, bo co jest złego w tym że kocha się kogoś tak mocno, że chce się zrobić wszystko, żeby jeszcze kiedyś było tak dobrze jak wcześniej.

Pamiętasz ? Mieliśmy przetrwać... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

Pamiętasz ? Mieliśmy przetrwać wszystko!

 Wiesz dlaczego my nie moglibyśmy... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

-Wiesz dlaczego my nie moglibyśmy być razem? Zapytał niby w żartach 'no nie wiem , oświeć mnie' powiedziałam również udając wyluzowaną'bo uzależniłbym się od Ciebie,bo ty byś mnie uzależniła, każdym swoim gestem ,słowem,spojrzeniem,uśmiechem.Bo myślałbym o tobie non stop , 24 na 7 , bo stałabyś się wszystkim,tym pieprzonym powietrzem.Bo byłbym cholernie szczęśliwy ale bałbym się. Każdego ranka budziłbym się z niesłabnącym strachem o to że Cię stracę,że to się skończy.Bo to by mnie niszczyło' Zamarłam,chwile milczałam a gdy ogarnęłam się na tyle by wydusić z siebie jakikolwiek dźwięk zauważyłam że podchodzi do nas ona,siada mu na kolanach,całuje go po czym zwraca się do mnie i z głupiutkim uśmiechem godnym pustej plastykowej lalki pyta 'co jest laska'.'Piątek' odpowiedziałam wstając zarzucając torbę na ramę i dodając'a tematem dzisiejszego dnia jest pytanie dlaczego faceci są tak pojebani że boją się miłości a nie boją się zarazić HIV'em od pierwszej lepszej szmaty' odeszłam

 Może też znasz to uczucie  kiedy... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

"Może też znasz to uczucie, kiedy za dobre intencje i za pomoc dostajesz kopa w dupę. "

Najważniejsza sztuka życia:... teksty

elusivee dodano: 8 czerwca 2014

Najważniejsza sztuka życia: uśmiechać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było, i nie bać się tego co będzie.

przyjaźń jest jedną z... teksty

elusivee dodano: 6 czerwca 2014

przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Dzięki niej ludzie są szczęśliwi, czują się potrzebni i odpowiedzialni za innych. Ta magiczna więź nadaje życiu ludzkiemu sens.

Bo prawdziwy przyjaciel to taki... teksty

elusivee dodano: 6 czerwca 2014

Bo prawdziwy przyjaciel to taki , który wie kiedy jest ci źle , który wspiera cie w najtrudniejszych momentach twojego , życia , to ktoś taki , kto zrobił by dla ciebie wszystko , który nie zwraca uwagi na to czy jesteś lubiany/na , co mówią o tobie inni . Prawdziwy przyjaciel zawsze jest i będzie tam gdzie ty .

każdy kto rusza w podróż musi się... teksty

elusivee dodano: 4 maja 2014

każdy kto rusza w podróż musi się liczyć z niebezpieczeństwami i przygodami, ale równocześnie na tym polega urok i magia tego życia, że nigdy nie wiemy co się wydarzy

Jak sie na mnie złościsz   Kocham... teksty

elusivee dodano: 4 maja 2014

Jak sie na mnie złościsz - Kocham Cię Jak nie masz humoru - Kocham Cię Kiedy biegasz nago - Kocham Cię...

Nawet nie wiesz jak ogromny smutek... teksty

elusivee dodano: 4 maja 2014

Nawet nie wiesz jak ogromny smutek ogarnia moje serce kiedy uświadamiam sobie, że kilkanaście miesięcy mojego życia, że każda chwila czekania, każdy moment starania się i tęsknienia staje się nic nie wartym czasem. Nie wiesz jak przykro jest kiedy dochodzi do mnie, że przeznaczenia jednak nie da się oszukać, że cudów nie ma, a nadzieja była taka złudna. Nie masz najmniejszego pojęcia jak bardzo boli fakt, że znów przegrałam kolejną walkę o swoje życie, że straciłam wszystko, co miałam, że kolejny raz tak bardzo zawiodłam się na losie. Nie tak wyobrażałam sobie swoje życie, ale najwyraźniej nie Ty jesteś mi pisany. Nasz czas właśnie dobiegł końca.

Nic się nie zmieniło prócz tych... teksty

elusivee dodano: 4 maja 2014

Nic się nie zmieniło prócz tych kilku gestów tak znaczących, tak dających ciepło, tak ważnych i niezbędnych do życia. Wszystko jest po staremu oprócz Nas, bo my różni, tak obojętni na ten świat i wszystko co w nim istotne. Księżyc świeci, a my płaczemy, bo jest zbyt słaby, by znowu Nas połączyć w jedno i choć tak daleko Nam do siebie, to tak blisko biją serca i chociaż ten świat, księżyc i życie są przeciwko Nam, my i tak zawsze będziemy się odnajdywać, bo każda droga życia kończy się w naszych sercach, które połączone będą bić na wieki

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV