głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Czy warto jest płakać z powodu osoby która z premedytacją Cię rani? Dziewczyno nie bądź naiwna on pewnie już nawet o Tobie nie pamięta. Szczęście to pojęcie wzg

elusivee

elusivee.moblo.pl
Czy warto jest płakać z powodu osoby która z premedytacją Cię rani?
Czy warto jest płakać z powodu... teksty

elusivee dodano: 2 września 2013

Czy warto jest płakać z powodu osoby, która z premedytacją Cię rani?

Dziewczyno nie bądź naiwna  on... teksty

elusivee dodano: 2 września 2013

Dziewczyno nie bądź naiwna, on pewnie już nawet o Tobie nie pamięta.

Szczęście to pojęcie względne.... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Szczęście to pojęcie względne. Można powiedzieć, że jestem szczęśliwa, przecież mam do tego powody  rodzina, może nie idealna, ale w końcu ją posiadam, a nie każdy ma na tym polu tyle szczęścia. Spełnianie swoich marzeń, dobre wyniki w nauce, książki, których nikt nie zabrania mi czytać i uczucia, których nikt nie zabrania mi tutaj wyrażać. A jednak nie uznałabym siebie za osobę szczęśliwą. Mającą powody do szczęścia  jak najbardziej, ale nie szczęśliwą.

Zrobił miejsce dla mnie w swoim... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Zrobił miejsce dla mnie w swoim życiu.Chciał ze mną być.Bez przerwy.

Pomyślałem  że jestem teraz wolny.... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Pomyślałem, że jestem teraz wolny. Mogę sobie iść w prawo, mogę sobie iść w lewo, a jak mi się zachce, przez chwilę mogę nie iść nigdzie. Chyba mogę wszystko. Chyba mogę tak bardzo wszystko, że w rezultacie nie mogę nic.

Wykonywać razem takie proste... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Wykonywać razem takie proste czynności. Czytać razem książki, słuchać muzyki, chodzić po bułki, grabić liście z podwórka. I przytulać się. Tak często. I tak mimowolnie.

A najmocniej przepraszam Cię za to... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

A najmocniej przepraszam Cię za to, że Cię przepraszam. Bo nie powinienem był doprowadzić do tego, że mam powód, aby to robić

Najbardziej boli wyrwanie pierwszego... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Najbardziej boli wyrwanie pierwszego mleczaka, przedłużone lekcje, pierwsze roztopy śniegu, ostatni dzień wakacji, zimna woda w jeziorze, zła ocena ze sprawdzianu, na który uczyliśmy się cały dzień, odwołany melanż, zimne dni w lato, złe wspomnienia, koszmary, złamane obietnice, krytyka z ust najlepszego przyjaciela, najgorsze z możliwych dań na obiad akurat wtedy, kiedy jesteśmy głodni, ostatni prezent pod choinką, kiedy ktoś zapomni o naszych urodzinach, brak odpowiedniego rozmiaru bluzki, która się nam podoba, dzielenie szkolnej ławki z największym wrogiem, brak ciałowej kredki w nowym zestawie, ostatnie ciastko w opakowaniu, wyczerpujący wf na pierwszej godzinie lekcyjnej, brak dostępu do internetu, zero kasy na koncie, wiadomość, że szkolne ciacho ma dziewczynę, słowa, w które wierzymy mimo świadomości, że są i zawsze będą bez pokrycia i jeszcze serce rozbite na tysiące drobnych elementów przez osobę, którą kochamy i która  podobno  kochała nas nad życie.

Mam zły dzień od paru dni. teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Mam zły dzień od paru dni.

W życiu stale szukamy... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

W życiu stale szukamy wytłumaczenia. Marnujemy czas, usiłując się dowiedzieć dlaczego. Ale czasami nie ma żadnego dlaczego. I jakkolwiek smutno by to brzmiało, do tego właśnie sprowadza się całe wytłumaczenie.

ak śmiesz mnie oceniać  nie znając... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

ak śmiesz mnie oceniać, nie znając mojej historii? jak możesz posądzać mnie o kłamstwo, nie mając pojęcia o prawdzie?

o chcesz wiedzieć? że jednak nie... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

o chcesz wiedzieć? że jednak nie potrafię być idealna? że wariuję? że nie mogę zostać ani na chwilę sama, bo wtedy w mojej głowie pojawiają się myśli, które nie powinny mieć tam prawa wstępu? że ciągle wracam do przeszłości, tej prawdziwej lub wyimaginowanej? że boję się zmian, do których wszyscy mnie zmuszają? że jest ze mną gorzej niż kiedykolwiek? że straciłam już siłę do tej kurewskiej walki o swoje? że jestem jedynie marionetką, która nie ma już prawa głosu, która musi zrobić wszystko to, co jej każą&? to właśnie chcesz usłyszeć?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV