głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ejlubieciexd Prawda jest taka że niektóre wspomnienia a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci czy tego chcemy czy też nie. I bywają takie wieczory że

ejlubieciexd

ejlubieciexd.moblo.pl
Prawda jest taka że niektóre wspomnienia a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci czy tego chcemy czy też nie. I bywają takie wieczory że rozmyś
Prawda jest taka  że niektóre... teksty

ejlubieciexd dodano: 22 czerwca 2016

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie. I bywają takie wieczory, że rozmyślasz nad wszystkim, rozmyślasz nad swoimi błędami, których nie cofniesz, nad osobami za którymi tęsknisz i nad tym jak bardzo chciałbyś cofnąć czas żeby choć na chwilę znaleźć się znów tam gdzie byś chciał.

skoro nie możesz powiedzieć prawdy... teksty

ejlubieciexd dodano: 22 czerwca 2016

skoro nie możesz powiedzieć prawdy ludziom, na których najbardziej ci zależy, w rezultacie samego siebie też oszukujesz

Głupotą jest znikać z życia... teksty

ejlubieciexd dodano: 22 czerwca 2016

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujemy. Możecie im zniszczyć życie.

Wiesz  mężczyzna  z którym się... teksty

ejlubieciexd dodano: 9 grudnia 2015

Wiesz, mężczyzna, z którym się nie kochałaś, ten, który cię pragnął, ale cię nie miał, nigdy o tobie nie zapomni - mówi - Oczekiwanie na seks jest często bardziej podniecające od samego aktu. ” — A. Trigiani "Brawo, Valentine"

Zastanawiam się czy byś odpisał... teksty

ejlubieciexd dodano: 24 października 2015

Zastanawiam się czy byś odpisał jakbym napisała, czy znowu moglibyśmy usiąść obok siebie pijąc kawę, czy dalej byś mnie przytulał, gdy odpalałam papierosa, czy byłbyś w stanie znowu wziąć mnie za rękę przy koleżankach, czy po raz kolejny skradłbyś mi całusa rzucając na łóżko śmiejąc się jak dziecko. Nie byliśmy razem, nie łączyło Nas nic szczególnego, nie spaliśmy ze sobą. Ot kilka całusów w środku deszczu, spojrzeń, przytuleń, trzymania za rękę, ale właśnie tego mi brakuje. Tęsknie za Twoją mordką i oczami, które przecinały mnie z góry na dół.

Zawsze całuj mnie na dzień dobry! teksty

ejlubieciexd dodano: 18 października 2015

Zawsze całuj mnie na dzień dobry!

Nie rzucać się w oczy  nie... teksty

ejlubieciexd dodano: 10 października 2015

Nie rzucać się w oczy, nie wzbudzać podejrzeń.

chciałabym po prostu do niego... teksty

ejlubieciexd dodano: 28 marca 2015

chciałabym po prostu do niego napisać, dowiedzieć się, co u niego słychać, czy jest szczęśliwy, czy wszystko jest tak, jak chciał .. wiem, że i tak nie powiedziałby mi niczego nowego, ale niech da jakikolwiek znak życia . moje oczy tęsknią za jego oczami, opuszki moich palców za jego ciałem, dłonie za dłońmi, usta za ustami, język za jego smakiem, moje ciało za jego ciepłem, uszy za tonem jego głosu, nos za jego zapachem, a ja za nim .. nie chcę od niego niczego...

jestem pewna  że zatęsknisz . może... teksty

ejlubieciexd dodano: 11 marca 2015

jestem pewna, że zatęsknisz . może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to . może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu . albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu . ale zatęsknisz . przeleci Ci przed oczyma wszystko . każdy mój uśmiech, każda łza . każda chwila spędzona razem . zatęsknisz .

Wyzwoliłam się od przeszłości... teksty

ejlubieciexd dodano: 8 marca 2015

Wyzwoliłam się od przeszłości, pozwoliłam jej odejść. Zaczęłam nowe życie już dawno bez tego co kiedyś mnie męczyło. Czasami tylko powróciły dawne wspomnienia i parę osób z przeszłości przetoczyło się przez moją teraźniejszość. Lecz to nie było nic na stałe, każdy odchodził bezpowrotnie zostawiając wyłącznie krótkotrwały ślad po sobie. Bałam się, że ich powroty mnie zniszczą, że nie pozwolą mi normalnie funkcjonować. Nie miałam pojęcia, jak mój strach potrafił mnie sparaliżować tylko i wyłącznie dlatego, że czułam się źle sama z sobą. Wydawało mi się, że jestem słaba, że ulegnę przeszłości, że pozwolę jej wygrać ze sobą. Nie wiedziałam, jak bardzo się myliłam. Stałam się silniejsza niż kiedykolwiek byłam. Zyskałam coś czego nie umiałam zdobyć wcześniej. Zdobyłam wolność, w której nareszcie czuję się bezpiecznie.

Nienawidze cie  ale mam do ciebie... teksty

ejlubieciexd dodano: 26 luty 2015

Nienawidze cie, ale mam do ciebie jebany sentyment.

Ćpam Cię każdego dnia  Ty to ten... teksty

ejlubieciexd dodano: 28 stycznia 2015

Ćpam Cię każdego dnia, Ty to ten najlepszy drag

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 14 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV