głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz ''Bardzo wtedy tęskniłem ale najgorsze było udawanie że nie tęsknię.'' I poczuł że nie jest to rzeczywistość w której chciałby się budzić. I poczuł że znowu coś

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
''Bardzo wtedy tęskniłem ale najgorsze było udawanie że nie tęsknię.''
''Bardzo wtedy tęskniłem  ale... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

''Bardzo wtedy tęskniłem, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię.''

 I poczuł  że nie jest to... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"I poczuł, że nie jest to rzeczywistość, w której chciałby się budzić. I poczuł, że znowu coś się nie zgadza, że znowu coś jest całkowicie przekręcone, całkowicie niestosowne, całkowicie nie na miejscu."

  ...  a ona się śmieje  to... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"(...) a ona się śmieje, to pierwszy jej śmiech od blisko miesiąca i trochę boli, ale głównie sprawia radość, niesamowitą radość, jakby śmiech był czymś, co kochała, zgubiła i nagle odnalazła."

 Nie było nam ze sobą dobrze  jakby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"Nie było nam ze sobą dobrze, jakby mógł pan sądzić. Lecz jeszcze gorzej było nam bez siebie. Rozstawaliśmy się, wracaliśmy, znów się rozstawaliśmy, znów wracaliśmy. I za każdym razem przyrzekaliśmy sobie, że już się nie rozstaniemy. Po czym znów to samo. A kiedy znów wracaliśmy, za każdym razem jakbyśmy odnajdywali niczym w tej kawiarni wtedy."

http:  www.tekstowo.pl piosenka zeus... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 września 2013

 ..  Bez Ciebie nie ma dobrej drogi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 września 2013

(..) Bez Ciebie nie ma dobrej drogi, z Tobą - żadnej. / definicjamiloscii

 Jak się rozstawaliśmy natychmiast... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 września 2013

"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiłam się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku (...) poznałam, że go kocham."

 Uścisnęliśmy sobie dłonie i... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 września 2013

"Uścisnęliśmy sobie dłonie i rozstaliśmy się. On ruszył zdobywać świat, a ja wróciłem do swego bagna."

 Kiedyś może skończy się ten... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 27 września 2013

"Kiedyś może skończy się ten hałas i ter­ror, ale two­ja miłość i two­je ser­ce zos­ta­nie. I te parę dni, które spędzi­liśmy ze sobą. To tak kiedy cza­sami bu­dują dom i przyj­dzie dziec­ko. I dot­knie wil­gotne­go be­tonu ręką. Po­tem w do­mu mie­szkają ludzie, rodzą się i umierają i przychodzą no­wi, ale ten mały ślad ręki zos­ta­je na zaw­sze. To chy­ba ja­koś tak... Nie umiem pi­sać o miłości.

Pocałowałeś mnie w taki sposób... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 września 2013

Pocałowałeś mnie w taki sposób, jakbyś chciał wziąć trochę na zapas. Jakbyś chciał wryć mnie sobie w pamięć. Mogłam się zorientować, że to nasz ostatni raz, bo w tym wszystkim było coś z pożegnania. Ty już wiedziałeś, że nie wrócisz./esperer
Autor cytatu: esperer

 Nawet nie wiesz  jakie to piekące... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 września 2013

"Nawet nie wiesz, jakie to piekące uczucie. Jak to jest, kiedy słuchasz mężczyzny i wydaje Ci się, że on wyciąga z twojej głowy pewne myśli jak z szuflady. Włącza muzykę i to jest właśnie to, co chciałaś usłyszeć. Wlewa do kieliszka wino i to jest właśnie to wino, na jakie miałaś ochotę. Idzie zmienić koszulę i wraca w koszuli, o jakiej marzyłaś, żeby miał na sobie… A jak z nim rozmawiasz, to prawie tak, jakbyś słuchała swojego najgłębszego, najbardziej przemyślanego i najlepszego głosu wewnętrznego. Taka niezwykła zgodność tego, co myślisz i czujesz, z tym, co słyszysz."

Myślałam  że wszystkie dłonie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 24 września 2013

Myślałam, że wszystkie dłonie dotykają w ten sam sposób, chociaż nie, nie myślałam tak, łudziłam się, bo nie wyobrażam sobie życia bez dotyku tego faceta, nie chcę ciepła innych osób, nie chcę ich opieki, troski i nie chcę ściskać ich dłoni. W żaden sposób nie da się zastąpić takiego człowieka, nie wchodzą w grę żadne zmiany, transakcje, nie wyobrażam sobie niczego w zamian. / nieracjonalnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV