głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz I poczuł że nie jest to rzeczywistość w której chciałby się budzić. I poczuł że znowu coś się nie zgadza że znowu coś jest całkowicie przekręcone całkowicie ni

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
I poczuł że nie jest to rzeczywistość w której chciałby się budzić. I poczuł że znowu coś się nie zgadza że znowu coś jest całkowicie przekręcone całkowicie nies
 I poczuł  że nie jest to... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"I poczuł, że nie jest to rzeczywistość, w której chciałby się budzić. I poczuł, że znowu coś się nie zgadza, że znowu coś jest całkowicie przekręcone, całkowicie niestosowne, całkowicie nie na miejscu."

  ...  a ona się śmieje  to... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"(...) a ona się śmieje, to pierwszy jej śmiech od blisko miesiąca i trochę boli, ale głównie sprawia radość, niesamowitą radość, jakby śmiech był czymś, co kochała, zgubiła i nagle odnalazła."

 Nie było nam ze sobą dobrze  jakby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 30 września 2013

"Nie było nam ze sobą dobrze, jakby mógł pan sądzić. Lecz jeszcze gorzej było nam bez siebie. Rozstawaliśmy się, wracaliśmy, znów się rozstawaliśmy, znów wracaliśmy. I za każdym razem przyrzekaliśmy sobie, że już się nie rozstaniemy. Po czym znów to samo. A kiedy znów wracaliśmy, za każdym razem jakbyśmy odnajdywali niczym w tej kawiarni wtedy."

http:  www.tekstowo.pl piosenka zeus... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 września 2013

 ..  Bez Ciebie nie ma dobrej drogi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 września 2013

(..) Bez Ciebie nie ma dobrej drogi, z Tobą - żadnej. / definicjamiloscii

 Jak się rozstawaliśmy natychmiast... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 września 2013

"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiłam się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku (...) poznałam, że go kocham."

 Uścisnęliśmy sobie dłonie i... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 września 2013

"Uścisnęliśmy sobie dłonie i rozstaliśmy się. On ruszył zdobywać świat, a ja wróciłem do swego bagna."

 Kiedyś może skończy się ten... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 27 września 2013

"Kiedyś może skończy się ten hałas i ter­ror, ale two­ja miłość i two­je ser­ce zos­ta­nie. I te parę dni, które spędzi­liśmy ze sobą. To tak kiedy cza­sami bu­dują dom i przyj­dzie dziec­ko. I dot­knie wil­gotne­go be­tonu ręką. Po­tem w do­mu mie­szkają ludzie, rodzą się i umierają i przychodzą no­wi, ale ten mały ślad ręki zos­ta­je na zaw­sze. To chy­ba ja­koś tak... Nie umiem pi­sać o miłości.

Pocałowałeś mnie w taki sposób... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 września 2013

Pocałowałeś mnie w taki sposób, jakbyś chciał wziąć trochę na zapas. Jakbyś chciał wryć mnie sobie w pamięć. Mogłam się zorientować, że to nasz ostatni raz, bo w tym wszystkim było coś z pożegnania. Ty już wiedziałeś, że nie wrócisz./esperer
Autor cytatu: esperer

 Nawet nie wiesz  jakie to piekące... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 września 2013

"Nawet nie wiesz, jakie to piekące uczucie. Jak to jest, kiedy słuchasz mężczyzny i wydaje Ci się, że on wyciąga z twojej głowy pewne myśli jak z szuflady. Włącza muzykę i to jest właśnie to, co chciałaś usłyszeć. Wlewa do kieliszka wino i to jest właśnie to wino, na jakie miałaś ochotę. Idzie zmienić koszulę i wraca w koszuli, o jakiej marzyłaś, żeby miał na sobie… A jak z nim rozmawiasz, to prawie tak, jakbyś słuchała swojego najgłębszego, najbardziej przemyślanego i najlepszego głosu wewnętrznego. Taka niezwykła zgodność tego, co myślisz i czujesz, z tym, co słyszysz."

Myślałam  że wszystkie dłonie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 24 września 2013

Myślałam, że wszystkie dłonie dotykają w ten sam sposób, chociaż nie, nie myślałam tak, łudziłam się, bo nie wyobrażam sobie życia bez dotyku tego faceta, nie chcę ciepła innych osób, nie chcę ich opieki, troski i nie chcę ściskać ich dłoni. W żaden sposób nie da się zastąpić takiego człowieka, nie wchodzą w grę żadne zmiany, transakcje, nie wyobrażam sobie niczego w zamian. / nieracjonalnie

“Przez chwilę widziałam Cię w... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 22 września 2013

“Przez chwilę widziałam Cię w tłumie. Później odkryłam, że ludzie którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma jakiś związek z tym, że część mózgu odpowiedzialna za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie jak bardzo Cię potrzebowałam.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV