głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Są dwa rodzaje ludzi tacy co lubią spać od ściany i tacy którzy lubią spać z tymi co ich zepchną z łóżka . ''Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Są dwa rodzaje ludzi tacy co lubią spać od ściany i tacy którzy lubią spać z tymi co ich zepchną z łóżka .
 Są dwa rodzaje ludzi  tacy  co... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Są dwa rodzaje ludzi, tacy, co lubią spać od ściany, i tacy, którzy lubią spać z tymi, co ich zepchną z łóżka".

''Miłość ma też zwykłe dni.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, płacz dziecka, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i, przyczajona czeka cichutko na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha.''

 Każdy jest zdolny jakoś kochać... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Każdy jest zdolny jakoś kochać, choćby raz. Ale tylko wyjątkowi mężczyźni potrafią wielbić. Oni obdarowują swoją kobietę dzień po dniu jej własną siłą, jej własną urodą, ubierają ją i budują od środka, uzupełniając wszystko, o czym zapomniał Stwórca w nawale pracy."

 Trudno by mi było funkcjonować... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Trudno by mi było funkcjonować, gdybym siebie nie znosiła. Nie mogę też jednak powiedzieć, że moje życie jest fantastyczne, to znaczy, że ja w życiu jestem świetna. Mam mnóstwo wad, ale zamiast skupić się tylko i wyłącznie na doskonaleniu siebie, ciągle narzekam. Komentuję zachowania ludzi i dopuszczam do sytuacji, w której nawiązując do biblijnej przypowieści - ciągle rzucam w innych kamieniami. Pierwsza wyrywam się do rzucania kamieniami, podczas gdy tak naprawdę - dzisiaj doszłam do tego wniosku, robiąc sobie kawę - powinnam jakiś duży głaz cisnąć przede wszystkim w siebie. Ale mimo wszystko lubię siebie."

''Gdybym mógł być jak duch... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Gdybym mógł być jak duch, Mieszkałbym w twojej kieszeni Od jesieni do jesieni.''

 Zanadto szanuję miłość  żeby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Zanadto szanuję miłość, żeby wierzyć w coś takiego. Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. To zbyt proste. Byłoby fajnie, gdybyśmy zakochiwali się bez wysiłku. "Zabawna sprawa. Szedłem dziś ulicą, spojrzałem na kogoś i się zakochałem". Spojrzenie nie wystarczy, trzeba się napracować. I to ciężko. Dlatego nie wierzę w miłość do kogoś, kogo się nie zna. Żeby kogoś pokochać, trzeba go dobrze znać.”!

'' … Chciałbym mieć kobietę  z... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''(…)Chciałbym mieć kobietę, z którą bym się mógł wygłupiać. Kobietę kumpla, z którą szedłbym przez życie, robiąc sobie jaja. Taka łajdacka para- to mój ideał. Ale niewiele znam takich kobiet i są zajęte. A inne? Po pół godziny mam ich dosyć. A co dopiero, żeby któraś została do rana?''

 Do mężczyzny powinien być... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Do mężczyzny powinien być dołączony tłumacz, który by nam tłumaczył, co mężczyzna ma na myśli. Do każdego w dodatku osobny, niepowtarzalny, żadne tam ogólniki – ty z Marsa, ja z Wenus. Który by objaśniał, na przykład, co to znaczy, kiedy on milczy".

''Wiedziałam że to mężczyzna... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Wiedziałam,że to mężczyzna, który nauczy mnie życia. Nawet jeśli w końcu złamie mi serce.''

''Przepraszam dawną miłość  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą.”

 Kiedy cię widzę  Świat się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Kiedy cię widzę, Świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to ty i moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, nie ma wczoraj, nie ma jutra. Świat się po prostu zatrzymuje, i to piękne miejsce, i jesteś tylko ty. Tylko ty moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Patrzyłem. Kiedy odchodzisz, Świat znowu odżywa i już mi się tak nie podoba. Po prostu chodzę po nim i czekam, aż znowu się zatrzyma. Uwielbiam kiedy się zatrzymuje. To najbardziej wyjebista rzecz, jaką kiedykolwiek znałem i czułem, najlepsza rzecz, i oto, piękna dziewczyno, dlaczego ci się przyglądam".

''I  to jest w tym wszystkim... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''I to jest w tym wszystkim najgorsze, że nie umiem ci tego powiedzieć. ''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV