głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Im coś bardziej Cię denerwuje tym bardziej jest przeznaczone właśnie dla Ciebie jest Ci potrzebne. Gdy przestaje Cię denerwować stało się zbędne ponieważ lekcj

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Im coś bardziej Cię denerwuje tym bardziej jest przeznaczone właśnie dla Ciebie jest Ci potrzebne. Gdy przestaje Cię denerwować stało się zbędne ponieważ lekcja zo
 Im coś bardziej Cię denerwuje  tym... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Im coś bardziej Cię denerwuje, tym bardziej jest przeznaczone właśnie dla Ciebie - jest Ci potrzebne. Gdy przestaje Cię denerwować, stało się zbędne, ponieważ lekcja została przyswojona"

 Nie  nie oszukał mnie. oszukać... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nie, nie oszukał mnie. oszukać mogą nas w sklepie. on mnie zawiódł. zwyczajnie zawiódł."

Związek jest po to aby wznosić  nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie pierdzieli w stołki. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł.

 Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku."

 Współczesne kobiety uczy się by... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Współczesne kobiety uczy się by były idealne, zamiast przekazywać im by były odważne"

 Co zrobisz  gdy w końcu któregoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat.A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. Będziesz miał spokój. Będzie cisza. Będzie beztroska. Będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz..."

Kobiety nie radzą sobie przy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Kobiety nie radzą sobie przy rozstaniach. Bierze się to ich niskiego poczucia własnej wartości. Jak głupia, bezwartościowa pinda i totalna kretynka potrafi się czuć się kosmetyczka, korpo-bitch, sprzedawczyni ze sklepu, pani doktor ze szpitala z II stopniem specjalizacji, pani doktor z uniwersytetu i prawniczka z dużej kancelarii. Kobiety czasem na sile próbują zatrzymać, walczyć o faceta a wtedy efekt jest odwrotny, bo oni to wyczuwają. Kobiety się w tym gubią, zwłaszcza gdy kochają i tracą grunt pod nogami. Jeśli masz córkę to nade wszystko staraj się ją nauczyć ze dżem za mucha nie lata i na silę mężczyzny się nie zatrzyma a tylko się upokorzy. Córkę – bo dla Ciebie pewnie jest już za późno. Jeżeli on chce odejść – to i tak odejdzie choćbyś schudła 20 kilo, przyprowadziła do łóżka przyjaciółkę, wykupiła pół salonu Triumpha i wszystkie zabawki z seks shopu.

 Najgorsze co można uczynić... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Najgorsze co można uczynić kobiecie, to pozbawić ją dumy."

 Nigdy nie podejmuj stałych decyzji... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie podejmuj stałych decyzji na tymczasowych uczuciach."

 Chciałbym Ci wszystko powiedzieć... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Chciałbym Ci wszystko powiedzieć, ale mnie o to nie pytasz."

 Nigdy nie kłóć się w łóżku.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nigdy nie kłóć się w łóżku. Możesz się w nim godzić. Pilnuj, żeby to, co ze świata, nie wchodziło między was przynajmniej tam. Noc ma być czuła."

 Zwiąż się z osobą z która... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zwiąż się z osobą z która lubisz spędzać czas. To proste. Związki stworzone tylko na przyciąganiu fizycznym i dobrym rżnięciu wypalają się strasznie szybko. I druga rzecz: ta osoba, z którą będziesz musi się bać tego, że może cię stracić. My ludzie jesteśmy tak skonstruowani, że dbamy tylko o to co może nam uciec. Właśnie ucieka nam życie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV