głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Podaruj temu kogo kochasz skrzydła by mógł latać korzenie aby wracał i powody aby został. Wódka gin rum tequila burbon scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Podaruj temu kogo kochasz skrzydła by mógł latać korzenie aby wracał i powody aby został.
 Podaruj temu kogo kochasz skrzydła... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Podaruj temu, kogo kochasz skrzydła, by mógł latać, korzenie, aby wracał i powody, aby został."

Wódka gin rum tequila burbon... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego, mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę, kurwa, pięćdziesiąt.

 Nie nie bój się samotności. Nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania."

 Człowiek jako gatunek wyrodził... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Człowiek jako gatunek wyrodził się. Żyjemy w epoce przełomu, za trzy tysiące lat gdzieś w okolicach naszych czasów wyznaczy się granicę między homo sapiens a homo pojebus. Najpierw, kurwa jego mać, udomawiał zwierzęta. Chodził za nimi, cmokał, ciaptał, ślinił się, gadał do nich, podsuwał najtłustsze kąski, głaskał. Budował im chlewiki i podsuwał sianko pod dupę. Teraz wywozi je do lasu i tam zostawia na łasce losu, bo nagle nabrał kultury i wybiera się na miesiąc do Wenecji, żeby zobaczyć tamtejsze pierdoły, które i tak dziesięć razy lepiej wyglądają w internecie. A jego pies wyje z tęsknoty, a kot jego miauczy głodowo w lesie. Chuj z takim człowiekiem, niech tam wypadnie po pijanemu z gondoli i utopi się, a my się zajmiemy jego zwierzętami zostawionymi pod gołym niebem."

 Pamiętajcie że mężczyzna nigdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Pamiętajcie, że mężczyzna nigdy nie zmieni kobiety. A na odwrót jest to możliwe i prawie zawsze w dobrym kierunku."

 Zostałam zabita przez fałszywe... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zostałam zabita przez fałszywe uśmiechy."

 Teraz jesteśmy młodzi za chwilę... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Teraz jesteśmy młodzi za chwilę będziemy starzy i nikt tego nie zauważy. Młodość jest fajna bo młodość jest intensywna. I możesz robić wtedy totalnie banalne rzeczy siedzieć na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę na przejściu dla pieszych i ta chwila będzie trwała w twojej pamięci przez lata. I dekadę później możesz być na koncercie, jechać pociągiem, pić piwo na plaży, całować kobietę, która będzie jeszcze piękniejsza niż ta poprzednia i to już nie będzie to samo, bo zabraknie tej intensywności."

2. Jesteś piękna. Bez doczepianych... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

2. Jesteś piękna. Bez doczepianych włosów, rzęs, bez markowych ubrań, najnowszego iphone’a, dużej ilości obserwujących na snapchacie czy instagramie. Bez filtra, bez hybrydy i bez retuszu. Jesteś piękna. Wyłącz na chwilę tego fejsa, nie konturuj twarzy, daj sobie odetchnąć. Nie myśl o tym, jak cię odbierają inni, czasami nie masz wpływu na to, co ktoś sobie pomyśli. Chłopak wybierze mniej piegowatą lub młodszą? Trudno. Nie zadręczaj się, nie warto. To, co możesz zmienić - zmień jeśli masz się poczuć lepiej, dla zdrowia i dla siebie, ale uważaj. To wszystko jest złudne – nie zmieniaj się dla innych. Wszystkie te lajki, pochwały, komentarze, serduszka i podania dalej, to nie może określać ciebie i twojego życia, przecież wieczorem zostajesz tylko ty i twoja niepewność, z którą nie umiesz sobie poradzić. Jesteś piękna. Ja w to wierzę, czemu ty nie potrafisz?

1. I tak jesteś piękna.  Taka... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

1. I tak jesteś piękna. Taka jaka jesteś. Z każdą blizną, z każdą łzą, która spływa ci po policzku, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Z każdym twoim zwątpieniem w siebie, swoją urodę czy inteligencję. Kiedy marszczysz czoło, kiedy robisz ulubioną minę do zdjęcia. Kiedy śmiejesz się prosto z serca, najszczerzej. Kiedy wzruszasz się na filmie, kiedy twoje oczy błyszczą, bo wreszcie widzisz jego.

W końcu.Udało się. Dojrzała.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

W końcu.Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi, którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważnie. Pozwoliła sobie na błędy. Wykorzeniła niepewność siebie i stagnację. Poświęciła się temu co kocha. Wybrała siebie. Bezapelacyjnie i na zawsze.

Życzę pani aby doświadczyła pani... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Życzę pani, aby doświadczyła pani w swoim życiu miłości szalonej, takiej , która dodaje skrzydeł i unosi nad ziemię, takiej, która śmieje się do pani w oczach każdego mijanego przechodnia i maluje świat intensywnymi kolorami. Życzę pani miłości, która rozświetla kobietę i sprawia, że ona pięknieje. Życzę nieustannego zachłystywania się życiem, bo ono przemija, a my nie cofniemy czasu. Dlatego proszę wykorzystywać każdą chwilę i nie marnować okazji, bo ta chwila się nie powtórzy, a okazje nie wrócą.

Wkurwia nas wszystko.  Że jest za... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Wkurwia nas wszystko. Że jest za ciepło, że jest za zimno, że ktoś coś powiedział, że ktoś coś nie powiedział, że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla, że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak, że nam nie dała, albo że nam dała zbyt powściągliwie, że ktoś nie wysłał maila, albo obiecał, ale nie zrobił, że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami, czyli rzeczami, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich, niepotrzebnych dram. Zamiast żyć, odczuwać cieszyć się, napierdalamy na nieustającym wkurwie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV