głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym ustabilizowanym wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność.

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym ustabilizowanym wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na woln
A może tak przed tym Twoim... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym, ustabilizowanym, wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na wolność. Na odwagę. Na lenistwo. Na namiętność. Na miłość. Na satysfakcję. Na zdarte kolana. Na rozbijanie namiotu. Na lepkie od miodu całusy. Na piękno ciszy. Na silne ramiona. Na karuzelę w głowie. Na działanie. Na wzruszenie. Na prawdę. Uważaj tylko, bo może się okazać, że właśnie na to czekałaś.

 Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już, za 7 minut, wczoraj, za pół godziny, trzy dni temu, za trzy dni o poranku. Na chwilę, na kawę, na obiad, na spacer, na łzy, na smutki, na splecione dłonie, na ciche pomrukiwania, na małe i duże kłótnie. Na zawsze."

 Kobiety bywają zazdrosne o... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Kobiety bywają zazdrosne o nieobecność."

 Serce mi krwawi  gdy dziewczyny same... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Serce mi krwawi, gdy dziewczyny same siebie nie doceniają. Zawsze myślą, że nie są wystarczająco dobre. Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnisz, że jesteś dokładnie taka, jaka masz być. Dokładnie taka."

 Wyobraźcie sobie tę ciszę  jaka... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Wyobraźcie sobie tę ciszę, jaka by nastąpiła, gdyby ludzie mówili tylko to, co wiedzą."

Pytam  czy coś złego zrobiłem  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Pytam, czy coś złego zrobiłem, że słowem się nie odzywasz, pal licho słowem nawet, mogłabyś się odezwać chociaż cudzysłowem, myślnikiem lub przecinkiem, w najgorszym razie niechby i kropką, ale nie milcz już tak.

Swoją drogą  to  co stanowi o... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Swoją drogą, to, co stanowi o uwodzicielskim talencie mężczyzny, to nie jego uroda, nie jego kasa, nie jego samochód, nie 25 centymetrowy kutas, nie kolekcja statków w butelce. Ale zdolność sprawienia, by kobieta choć przez moment czuła się przy nim piękna.

 Zbyt często do życia budzi nas... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zbyt często do życia budzi nas dopiero jakaś tragedia. Nie musisz czekać do Sylwestra, żeby zacząć od nowa."

 Na początku będzie bolało.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Na początku będzie bolało. Będzie Cię parzyć. Będą koszmary. Będzie tęsknota. Będzie złość. Będą łzy. Pozwól sobie na to. Zadbaj o siebie. Nie ponaglaj. Nie poganiaj czasu. Obiecuję, że któregoś dnia otworzysz oczy i uświadomisz sobie, że zasługujesz na więcej. Uzmysłowisz sobie, że to nie miłość. Przestaniesz go idealizować. Postawisz na siebie. Przypomnisz sobie jakie masz marzenia. Dasz sobie szansę na życie. I on nagle zniknie. Może nie od razu, może nie tego samego dnia, ale będzie się zacierał. Będzie wygasał. I stanie się cud. Odzyskasz miłość do samej siebie."

 Jeśli możesz  napisz kiedyś na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Jeśli możesz, napisz kiedyś na blogu, że kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego, takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry, nie możemy być razem, bo masz za małe cycki, poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej, że jest dobra, idealna i można z nią planować życie, ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek, to po prostu jesteś tchórzem, a ją narażasz na to, że się nie pozbiera. Albo że zacznie robić głupie, nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy"

 W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale to robisz."

 Dlaczego zakładamy  że wszelkie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Dlaczego zakładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV