głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Pytam czy coś złego zrobiłem że słowem się nie odzywasz pal licho słowem nawet mogłabyś się odezwać chociaż cudzysłowem myślnikiem lub przecinkiem w najgorszym

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Pytam czy coś złego zrobiłem że słowem się nie odzywasz pal licho słowem nawet mogłabyś się odezwać chociaż cudzysłowem myślnikiem lub przecinkiem w najgorszym ra
Pytam  czy coś złego zrobiłem  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Pytam, czy coś złego zrobiłem, że słowem się nie odzywasz, pal licho słowem nawet, mogłabyś się odezwać chociaż cudzysłowem, myślnikiem lub przecinkiem, w najgorszym razie niechby i kropką, ale nie milcz już tak.

Swoją drogą  to  co stanowi o... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Swoją drogą, to, co stanowi o uwodzicielskim talencie mężczyzny, to nie jego uroda, nie jego kasa, nie jego samochód, nie 25 centymetrowy kutas, nie kolekcja statków w butelce. Ale zdolność sprawienia, by kobieta choć przez moment czuła się przy nim piękna.

 Zbyt często do życia budzi nas... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Zbyt często do życia budzi nas dopiero jakaś tragedia. Nie musisz czekać do Sylwestra, żeby zacząć od nowa."

 Na początku będzie bolało.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Na początku będzie bolało. Będzie Cię parzyć. Będą koszmary. Będzie tęsknota. Będzie złość. Będą łzy. Pozwól sobie na to. Zadbaj o siebie. Nie ponaglaj. Nie poganiaj czasu. Obiecuję, że któregoś dnia otworzysz oczy i uświadomisz sobie, że zasługujesz na więcej. Uzmysłowisz sobie, że to nie miłość. Przestaniesz go idealizować. Postawisz na siebie. Przypomnisz sobie jakie masz marzenia. Dasz sobie szansę na życie. I on nagle zniknie. Może nie od razu, może nie tego samego dnia, ale będzie się zacierał. Będzie wygasał. I stanie się cud. Odzyskasz miłość do samej siebie."

 Jeśli możesz  napisz kiedyś na... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Jeśli możesz, napisz kiedyś na blogu, że kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego, takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry, nie możemy być razem, bo masz za małe cycki, poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej, że jest dobra, idealna i można z nią planować życie, ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek, to po prostu jesteś tchórzem, a ją narażasz na to, że się nie pozbiera. Albo że zacznie robić głupie, nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy"

 W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale to robisz."

 Dlaczego zakładamy  że wszelkie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Dlaczego zakładamy, że wszelkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenie."

Są szczęścia tymczasowe i trwałe.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Są szczęścia tymczasowe i trwałe. Tymczasowo szczęście to: dobra książka, wino, onanizm, seks z kimś, ładny widok z okna, jedzenie laotańskie, komplement. Trwałe: życie z kimś, o kim wiesz, że będzie cię trzymał za rękę, kiedy będziesz umierał. Z nadzieją, że to ty będziesz pierwszy, a nie on.

Najgorsze co może uczynić człowiek... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Najgorsze co może uczynić człowiek to nadinterpretacja. Nadinterpretacja kilku chwil uniesienia, momentu, w którym krew ruszyła jakby szybciej na jej widok. Nadinterpretacja jej słowa, gestu, spojrzenia. Nadinterpretacja uczuć. Nadinterpretacja serca.

 Jeśli przechodzisz przez piekło... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie przestawaj iść."

Zasada autonomii: aby być w związku... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Zasada autonomii: aby być w związku, naucz się być sam, sama. Bez matki. Bez faceta, bez kobiety. Po prostu sam, sama.

Mężczyźni dręczą się  że nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 lipca 2016

Mężczyźni dręczą się, że nie rozumieją kobiet, a przecież tu w ogóle nie chodzi o rozumienie! Nie jest sprawą faceta rozumieć kobietę. Facet ma ją szanować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV