głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Czasem trzeba odejść. Odstawić tych którzy plują nam do serca. Nie wolno pozwolić sobie na kolejne ciosy i kamienie. Toksyczne relacje są bowiem w stanie wyssać

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Czasem trzeba odejść. Odstawić tych którzy plują nam do serca. Nie wolno pozwolić sobie na kolejne ciosy i kamienie. Toksyczne relacje są bowiem w stanie wyssać z człow
Czasem trzeba odejść. Odstawić... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

Czasem trzeba odejść. Odstawić tych, którzy plują nam do serca. Nie wolno pozwolić sobie na kolejne ciosy i kamienie. Toksyczne relacje są bowiem w stanie wyssać z człowieka wszystko, wypalić dziurę, rozciąć świat. Bolą jak diabeł. Zatem jak najszybciej trzeba uciekać z takiego piekła. - Kaja Kowalewska / nowe książki

Wiem  myślisz  że on cię kocha  i... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

Wiem, myślisz, że on cię kocha, i jestem pewna, że tak jest. Ale nie kocha cię we właściwy sposób. Nie kocha cię tak, jak na to zasługujesz. Gdyby naprawdę cię kochał, nie dopuściłby do tego, żebyś przyjęła go z powrotem. Sam postanowiłby odejść, żeby mieć pewność, że nigdy więcej cię nie skrzywdzi. Na taką miłość zasługuje kobieta, Lily. - Colleen Hoover "It ends with us"

 Każde znajomości  każdego faceta... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

"Każde znajomości, każdego faceta czy dziewczynę na swojej drodze trzeba dobrze interpretować, bo jeden facet może być tylko po to byś np. wiedziała że musisz się szanować, drugi nauczy Cię, że "konfitura za muchą nie lata", trzeci może być próbą generalną przed poznaniem kogoś wyjątkowego i na całe życie. Nie możesz więc myśleć, że z Tobą jest coś nie tak i że przyciągasz złych ludzi, bo wszystko jest jak być powinno, czasem tylko nie tak łatwo jakbyśmy tego chcieli."

Chyba juz czas wrzucić do lamusa... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

Chyba juz czas wrzucić do lamusa stereotyp, kiedy to kobieta tylko czeka na ruch faceta, a jej bezpośredniość uznawana jest za nietakt. Sformuowania "nie wypada" albo "narzucam się" nie powinny już funkcjonować. Oczywiście facet ma być facetem nadal i do niego ma należeć inicjatywa, zdecydowanie i szarmanckie traktowanie kobiety, ale nic się nie stanie jeśli kobieta wyciągnie pierwsza rękę albo pokaże jak jej zależy na mężczyźnie. Czasami podejdź do niego, przyciśnij do ściany i spraw, by oszalał na Twoim punkcie.

Twoje życie to nie tylko praca  kot... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

Twoje życie to nie tylko praca, kot, tanie porno i seriale ściągane z internetu. Kiedy ostatnio wybrałaś się na koncert? Kiedy wyszedłeś na miasto nie po to aby się upić, ale po to aby pójść do muzeum czy przejść po parku?

Nigdzie nie ma tylu emocjonalnych... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

Nigdzie nie ma tylu emocjonalnych kalek co w sieci. Nigdzie nie ma tylu kobiet, które każdym porem swojego ciała krzyczą: pokochaj mnie! Zaakceptuj mnie! Które poznają faceta i po dwudziestu minutach rozmowy na komunikatorze od razu myślą: to on! Ta osoba której sztuczna szczęka za 60 lat będzie stała na mojej szafce. Spotkanie ideału jest łatwe. Jeśli tworzymy go we własnej głowie. Nigdzie co w sieci nie ma tylu rozchwianych, słabych intelektualistów. Którzy potrafią tylko pieprzyc bez sensu, użalać się nad sobą a następnie wyrywać panienki łapiące się na ich teksty. – Nie wierze w miłość. – Mógłbym się w Tobie zakochać. – Rozumiesz mnie. I uciekać chwile po seksie. Bo tylko o seks tutaj chodzi. Nie chcą budować stabilnych więzi. Zaprawdę powiadam wam: nie ma nic łatwiejszego niż poderwanie kobiety z sieci. Wystarczy dać jej nadzieję. Wiem o tym doskonale. Bo jestem jednym z takich gości. — Piotr C. "Pokolenie ikea"

2.Zwierzęta domowe wpisane w kanon... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

2.Zwierzęta domowe wpisane w kanon, nieśmiertelne w domyśle, bliscy i dalecy ludzie, przyjaźnie i miejsca, do których nie wrócisz. Place obcych miast, gdzie serce ci pękło po raz ostatni i nie chcesz więcej tych miast oglądać. I to jedno imię, z którym rozstać ci się było najtrudniej, bo zawierałeś w nim całą czułość świata, a kiedy to imię wraz z właścicielką odeszło, zabrało ze sobą całą czułość od ciebie i dla ciebie i teraz próbujesz coś złożyć z pourywanych sylab, ale za mało masz samogłosek i słowa grzęzną w gardle jak kiedy pierwszy raz miałeś jej powiedzieć, że kochasz i kiedy miałeś jej powiedzieć ostatni raz. Wyświadcz sobie tę przysługę i nigdy nie zaczynaj wierzyć, że coś już będzie, że macie dla siebie cały czas świata. Światy mają skłonność do znikania bez zapowiedzi.

1. Przecież to już nie powinno tak... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 tydzień temu

1. Przecież to już nie powinno tak boleć, jesteś dorosły i całe lata życie przygotowywało cię do oswajania straty. Od najmłodszych lat gdzieś znikały zwierzątka domowe, potem członkowie rodziny i sąsiedzi. Powoli zaczął dojrzewać w twojej nieukształtowanej głowie koncept ciasnej drewnianej skrzyni pod ziemią i niekończonej pustki, ale jeszcze wiele lat minęło zanim potrafiłeś płakać na pogrzebach. Szedłeś dalej i ludzie wokół się wymieniali, dziś gorzką pigułkę przełykasz za każdym razem, gdy nie masz już o czym rozmawiać z kimś, z kim dzieliłeś myśli lat temu trzy, pięć i dziesięć, choć w każdym z tych punktów byłeś innym tobą, który jeszcze tyle nie stracił i jeszcze potrafił czuć zachwyt. I to chyba nie jest ewolucja - zimny wiatr rozstania z kimś, z kim sobie wyobrażałeś, że już zawsze, abo zapach parafiny w cmentarnej kaplicy i coraz częściej słyszany "Anielski orszak", jakby śmierć zaczęła zataczać coraz mniejsze kręgi.

“Bywa  że nie potrzebujemy kogoś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 tygodnie temu

“Bywa, że nie potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam się podnieść, ale kogoś, kto poleży przy nas, aż będziemy w stanie wstać.” ~ nie znam autora

Kochałem ją  nie za to jak... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 tygodnie temu

Kochałem ją, nie za to jak tańczyła z moimi aniołami, lecz za to w jaki sposób dźwięk jej imienia potrafił uciszyć moje demony. — Christopher Poindexter

Z kobietą  mężczyzną masz tylko... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 tygodnie temu

Z kobietą/ mężczyzną masz tylko jedną szansę. Jeżeli ją zaprzepaścisz to koniec. Trzeba się z tym pogodzić i iść dalej. Jeżeli spotyka się już z innym, to Twoja walka o nią będzie przypominać potyczki Don Kichota z wiatrakami. Rozstaliście się z jakiegoś powodu.

Nie możesz się wściekać z powodu... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 tygodnie temu

Nie możesz się wściekać z powodu prawdziwego zakończenia. To na sztuczne happy endy powinnaś się wkurzać. - Colleen Hoover "Hopeless"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV