głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz ''Ludzie których kochałem w swoim życiu nigdy nie byli łatwi do kochania. Nie przywykłem do normalności. Za to przywykłem do katastrof. '' ''Wszyscy chcą mieć s

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
''Ludzie których kochałem w swoim życiu nigdy nie byli łatwi do kochania. Nie przywykłem do normalności. Za to przywykłem do katastrof. ''
''Ludzie  których kochałem w swoim... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 stycznia 2016

''Ludzie, których kochałem w swoim życiu, nigdy nie byli łatwi do kochania. Nie przywykłem do normalności. Za to przywykłem do katastrof. ''

''Wszyscy chcą mieć superseks i... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 stycznia 2016

''Wszyscy chcą mieć superseks i niesamowity związek - ale nie wszyscy są gotowi odbywać trudne rozmowy, znosić humory, milczeć we właściwym momencie, leczyć zranione uczucia i przejść przez całą emocjonalną psychodramę konieczną, by to osiągnąć. Więc zadowalają się półśrodkami. Nie wkładając pracy w swój związek, żyją w poprawnych relacjach i zastanawiają się: "Co by było, gdyby...". Po latach pytanie się zmienia z "Co by było, gdyby..." na "Czy to było to?". A gdy prawnicy wychodzą, a alimenty zostaną przelane, powstaje nowe pytanie: "I po co to wszystko było?".. ''

''Jeśli pragniesz czegoś miesiąc... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 stycznia 2016

''Jeśli pragniesz czegoś miesiąc po miesiącu, rok po roku, a jednak nie zbliżasz się ani o centymetr do celu, to może twoje pragnienie jest czystą fantazją, idealizacją, fałszywą obietnicą. Może to, czego pragniesz, wcale nie jest twoim pragnieniem, po prostu lubisz samo fantazjowanie na ten temat. Może tak naprawdę wcale tego nie chcesz.''

  I własnie wtedy zrozumiałem  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

" I własnie wtedy zrozumiałem, że muszę się skupić na tym, co w anegdocie zwanej życiem jest najważniejsze... na sobie. "

 Pocałunków każdego ranka i... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?"

 Związki nie składają się ze... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Związki nie składają się ze świąt, wakacji pod palmami i tęsknoty, jak myśleliście, że już się nigdy nie zobaczycie. To tylko nieregularnie wypłacane premie, a związki składają się przede wszystkim z poniedziałków, wtorków i sobót, ze zmęczenia po pracy, robienia zakupów i potakiwania, kiedy ona mówi coś, za czym nie da się nadążyć. Jeśli nie wyszła wam szara codzienność to straciliście wszystko, bo związek, w którym jest się dla 5% dobrych dni i seksu na zgodę to zły związek."

 Byłam wściekła na siebie za... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się, jakim cudem, na litość boską, wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny, który odpychał mnie z taką determinacją."

 Masz za ciasny sweter. Za ciemny... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Masz za ciasny sweter. Za ciemny podkład. Za krótką spódniczkę. Masz głupią przyjaciółkę, tępą pracę i rozdwajające się końcówki. Źle rozwieszasz pranie i zawsze rozgotowujesz makaron. Stale rozmazuje Ci się tusz, a do tego ślinisz się jak dzika przez sen. Ale nawet, jak jesteś kompletnie do dupy, to gwarantuję Ci, że znajdziesz kogoś, kto nie będzie Ci tego stale wypominał. Dlatego jeśli jesteś z facetem, dla którego szklanka jest zawsze do połowy pusta, zabierz mu ją. Nieważne, że nie jesteś ideałem – znajdź kogoś, dla kogo bezapelacyjnie będziesz."

  Żałuję  że zrobiłem z Ciebie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

" Żałuję, że zrobiłem z Ciebie zapasy na tyle dni. Wolałbym zjeść i zapomnieć. "

 Najgorzej  kiedy ktoś się budzi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy czy inne sprawy, których ludzie tak się boją."

 Bywa  że ludzie zamiast wyjaśnić... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

"Bywa, że ludzie zamiast wyjaśnić ze sobą pewne rzeczy, wolą się rozstać. Mówią, dziękuję za współpracę, następny czy następna proszę. Nie zdajemy sobie wszyscy sprawy z tego, że nierozwiązane w jednym związku problemy wcześniej czy później pojawią się w nowym związku. Tak jest ze strachem, niemożnością wyartykułowania uczuć, z zazdrością, z milionem innych rzeczy."

2  Zawsze jest ten jeden  przy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2016

2) Zawsze jest ten jeden, przy którym chciałaś być. Dla którego mogłabyś rzucić wszystko. Przeprowadzić się, wprowadzić, rozważyć karierę gospodyni domowej, zaplanować imię dziecka czy noc z pokerem i whisky. Chciałaś kupować wtedy bilety do kina, na samolot, do teatru, na koncert. Bilet do szczęścia, w jedną stronę. Zawsze jest ten jeden, który nie pokochał ciebie tak, jak ty jego. Zawsze jest ten jeden, który będzie. Wszyscy inni się zmienią, a to wciąż on będzie adresatem każdego najpiękniejszego marzenia. Każda spadająca gwiazda będzie miała jego imię, każda rozmowa z nim, najkrótsza wymiana zdań będzie dawała morze nadziei. Każdą przyjaciółkę okłamiesz, że nic do niego nie czujesz, że to historia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV