głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz taaa... i niby okres między 13 17 lat to najlepsze lata w życiu . mhm jakoś te lata to tylko ból i cierpienie z osamotnienia i miłości . kuurwa i kto tu mówi o

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
taaa... i niby okres między 13 17 lat to najlepsze lata w życiu . mhm jakoś te lata to tylko ból i cierpienie z osamotnienia i miłości . kuurwa i kto tu mówi o najlep
taaa... i niby okres między 13 17... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

taaa... i niby okres między 13-17 lat to najlepsze lata w życiu . mhm jakoś te lata to tylko ból i cierpienie z osamotnienia i miłości . kuurwa i kto tu mówi o najlepszych latach ogarnijcie jebani psycholodzy.

 słuchasz rapu ?  tak  ale tylko... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

-słuchasz rapu ? -tak, ale tylko wtedy kiedy jest mi źle. wtedy myślę, że teksty tych piosenek pisali ludzie z problemami takimi jak ja, kiedy Ciebie obok nie ma .

mając dziesięć lat nakurwiałam w... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

mając dziesięć lat nakurwiałam w mario, jeździłam rowerem na około domu, ciągle chodziłam po szkole do babci na sernik. dlatego właśnie boli mnie patrzenie na te młodsze roczniki, bo mi wtedy nawet przez myśl nie przeszło napicie się piwa, zjaranie szluga czy 'chodzenie' z chłopakiem.

kiedyś na dobranoc napiszę Ci że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

kiedyś na dobranoc napiszę Ci że już Cię nie potrzebuję. że wzięłam jakieś 'lekarstwo' w postaci ramion innego chłopaka spotkanego gdzieś na imprezie i mam kompletnie na Ciebie wylane. że nie tęsknie za Tobą każdej nocy i że nie zwierzam się księżycowi jak nadal bardzo Cię kocham. to minie, kiedyś na pewno.

no przecież daję radę  nie widzisz... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

no przecież daję radę, nie widzisz ? śpię dość długo - przesypiam prawie cały dzień. wychodzę z przyjaciółmi - jeśli mnie wyciągną na siłę. jem i piję - jak mama to we mnie wetknie. wychodzę na podwórko - jak już jest na prawdę gorąco. nie myślę o Tobie - jakoś średnio przez pół godziny. widzisz ? jestem beznadziejna ..

11:11  13:13   16:16   On nawet gdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

11:11, 13:13 , 16:16 - On nawet gdy spojrzy na zegarek o 22:45 , to i tak może być pewny , że o Nim myślę.♥

Nie mów  że nie kochasz  przecież... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 lipca 2011

Nie mów, że nie kochasz, przecież to zabija . ; x / ej_co_ty_odwalasz.

koniec? do końca już tak nie wiele. teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 9 lipca 2011

koniec? do końca już tak nie wiele.

Wiesz co jest najwspanialsze? To  że... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 lipca 2011

Wiesz co jest najwspanialsze? To, że mimo tych wszystkich, kłótni, rozstań, drobnych sprzeczek, podobnych charakterów, co podobno odpycha ludzi, mimo to wszystko, zawsze do siebie wracamy .♥ / ej_co_ty_odwalasz?

Zmienię nazwę infobota na twoje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 8 lipca 2011

Zmienię nazwę infobota na twoje imię, bo gdy będę do niego pisać '' Kocham Cię '' , on bez namysłu odpisze '' Ja Ciebie Też '' .♥

kiedy mija w Tobie etap dziecka ? gdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 lipca 2011

kiedy mija w Tobie etap dziecka ? gdy deszcz nie kojarzy Ci się już z dobrą zabawą w kałużach, tylko z mokrymi włosami i przemoczonymi butami. gdy boiska nie służą już do zabawy w berka i grania w piłkę , tylko do picia na trybunach. gdy płacz nie jest skutkiem rozbitego kolana, tylko złamanego serca. gdy wszystko jest tak cholernie trudne i niezrozumiałe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV