głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz Północ pełnia ciepłe cappucino. A gdyby tak jeszcze Twoje dłonie obejmowały moją talię drażniąc delikatnie brzuch? Gdyby Twój oddech tańczył powoli po moim kark

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
Północ pełnia ciepłe cappucino. A gdyby tak jeszcze Twoje dłonie obejmowały moją talię drażniąc delikatnie brzuch? Gdyby Twój oddech tańczył powoli po moim karku
Północ  pełnia  ciepłe cappucino.... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 6 stycznia 2012

Północ, pełnia, ciepłe cappucino. A gdyby tak jeszcze Twoje dłonie obejmowały moją talię, drażniąc delikatnie brzuch? Gdyby Twój oddech tańczył powoli po moim karku, wywołując lekkie dreszcze? Byłoby bajecznie.

wszystkie czeekamy  c teksty ej_co_ty_odwalasz dodał komentarz: wszystkie czeekamy ;c do wpisu 6 stycznia 2012
pamiętam dzieciństwo  i wieczorne... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 stycznia 2012

pamiętam dzieciństwo, i wieczorne czekanie, aż tata wróci z pracy, pamiętam pierwsze przyjaźnie, całe wieczory spędzane na ubieraniu lalek, pamiętam pierwszy dzień w szkole i płacz, gdy tylko mama zniknęła mi z oczu, pamiętam podstawówkę, uganianie się za gimnazjalistą i to wkurwienie w jego oczach, że jakaś wsza piszczy na jego widok, pamiętam gimnazjum i te pierwsze utracone przyjaźnie, zrozumiałam co to fałsz i nieodwzajemniona miłość, pamiętam gdy pierwszy raz znalazłam się w objęciach chłopaka, ta nieśmiałość, pamiętam pierwszy buch i to duszenie się zaraz po zaciągnięciu, pamiętam pierwsze piwo, te łyki w małych ilościach, bo przecież ktoś może coś wyczuć, pamiętam pierwszy pocałunek, ale nie chcę pamiętać, że dopełniłeś go ty./ ecto ?

gdy z nim 'byłam'  nazwałaś mnie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 stycznia 2012

gdy z nim 'byłam' nazwałaś mnie dziwką, więc co złego jest w tym, że ja postąpiłam tak samo w stosunku co do ciebie, gdy tylko wlazłaś mu do łóżka.?! / ecto ?

Jeśli kiedyś nauczysz się wracać... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 stycznia 2012

Jeśli kiedyś nauczysz się wracać, chcę wciąż umieć czekać.

Pamiętaj  że skoro powiedział ci... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 5 stycznia 2012

Pamiętaj, że skoro powiedział ci 'cześć', będzie też musiał powiedzieć 'żegnaj'. /esperer
Autor cytatu: esperer

kochałaś kiedyś  oddałabyś za... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 4 stycznia 2012

kochałaś kiedyś, oddałabyś za niego życie prawda ? później Cię opuścił, płakałaś, wiem to, modliłaś się , by wrócił, tęskniłaś, każdego wieczora ta tęsknota się nasilała, zapijałaś jego brak alkoholem, sięgnęłaś po żyletkę ?! kaleczyłaś swoje ciało, ale on nadal nie wrócił , słowa przyjaciół do Ciebie nie przemawiały, już nic nie dawało ukojenia.~ Ale później wszystko zrozumiałaś? przestałaś kochać i zrozumiałaś jaka byłaś naiwna ? nie ? ja też nie.~ / ecto?

nie mam żadnych postanowień... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 stycznia 2012

nie mam żadnych postanowień, oprócz tego, aby zapomnieć.! ./ ecto?

nawet nie wiesz jak ciężko jest Ci... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 stycznia 2012

nawet nie wiesz jak ciężko jest Ci po prostu odmówić, powiedzieć spierdalaj i odłożyć słuchawkę, / ecto?

Nie można uczynić jednej osoby... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 1 stycznia 2012

Nie można uczynić jednej osoby całym swoim światem.

szczęśliwego nowegoo roku... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 31 grudnia 2011

szczęśliwego nowegoo roku, żebyście się tak wszyscy spili, po to, by zapomnieć o wszystkich smutkach 2011 roku, i żeby ten nowy rok, był dla was leepszy, dużo miłości przede wszystkim ! ♥

przecież nie wiedziałam  ile... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 31 grudnia 2011

przecież nie wiedziałam, ile łyżeczek cukru sypiesz do herbaty, nie wiedziałam jak zachowuję się twój ojciec w stosunku do Ciebie po alkoholu, nie wiedziałam, ile wycierpiałeś przez tę dziewczynę, i jak bardzo ja kochałeś, nie miałam nawet pojęcia jaki musiałeś być kiedyś zdesperowany, by sięgnąć po żyletkę, i jak wiele musieli znaczyć dla Ciebie Ci ludzie, którym obiecałeś, że już nigdy więcej nie pokaleczysz swojego ciała, przez myśl mi nie przeszło, dlaczego zacząłeś, palić, pić i jarać, nie wiedziałam, tez jak bardzo potrafisz kochać, i dlaczego z dnia na dzień potrafisz urwać kontakt z osobą, która kocha Cię ponad wszystko./ ecto ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV