głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz lubimy cisze każdy z nas ją lubi uwielbiamy zagryzać wargi wcale nie czekając na wiadomość od ''tej'' osoby spoglądając momentami na jej zdjęcie popijając wódkę

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
lubimy cisze każdy z nas ją lubi uwielbiamy zagryzać wargi wcale nie czekając na wiadomość od ''tej'' osoby spoglądając momentami na jej zdjęcie popijając wódkę któr
lubimy cisze  każdy z nas ją lubi... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 7 czerwca 2012

lubimy cisze, każdy z nas ją lubi, uwielbiamy zagryzać wargi wcale nie czekając na wiadomość od ''tej'' osoby, spoglądając momentami na jej zdjęcie, popijając wódkę, która momentami wylewa się nam z naszych trzęsących się dłoni, podnieca nas świadomość, że ta wiadomość wcale nie nadejdzie i wtedy odpalamy papierosa, uwalniając wraz z jego dymem ostatnią cząstkę nadziei jaka w nas została, buntujemy się przeciw całemu światu, uciekamy od wspomnień, od miłości, bo nie jesteśmy w stanie naprawić tego, co tak doszczętnie zniszczyliśmy. / ecto?

rap dawał mi nadzieję  gdy nic... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 3 czerwca 2012

rap dawał mi nadzieję, gdy nic - tylko się jebnąć .

Uczucie zabija? To wiecznie żyjemy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 maja 2012

Uczucie zabija? To wiecznie żyjemy, bezpiecznie, bo z dnia na dzień coraz mniej czujemy.

http:  kwejk.pl obrazek 1193759... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 maja 2012

NIE ZAWIEDŹ MNIE !   ecto? teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 maja 2012

NIE ZAWIEDŹ MNIE ! / ecto?

swoją obecnością sprawia  że się... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 maja 2012

swoją obecnością sprawia, że się uśmiecham, staje się szczęśliwa, moje oczy błyszczą, a serce tak jakoś szybciej bije, problem w tym, że teraz go nie ma, i nawet nie mam pewności, czy kiedykolwiek będzie./ ecto?

to świat zrobiłz nas tak bardzo... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 maja 2012

to świat zrobiłz nas tak bardzo nienormalnych.

Ludzi do siebie zbliżasz i stale... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 maja 2012

Ludzi do siebie zbliżasz i stale uczysz odchodzić .

Człowiek jest wtedy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 20 maja 2012

Człowiek jest wtedy najszczęśliwszy, gdy wokół widzi to, co nosi w sobie samym.

2. Pamiętam ten płacz  gdy tylko... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 maja 2012

2. Pamiętam ten płacz, gdy tylko przywieźli trumnę, i ten ból łamiącego się serca, gdy kawałki ziemi, uderzały w nią, te 2 białe róże, które rzuciłam wraz z siostrą, i Ciebie babciu, tą zawsze radosną. 03.04.2012. / ecto?

1. Miała w sobie taką chęć do... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 maja 2012

1. Miała w sobie taką chęć do życia jak nikt, zawsze gdy ją odwiedzałam z rodzicami była uśmiechnięta, przy każdej okazji powtarzała mi, jak bardzo pragnie być na moim weselu, lecz nie wie czy dożyję, tak jakby czuła, że jej dni tu, na ziemi są już policzone, przy każdym spotkaniu mogłam dostrzec więź, między nią a moim tatą, to jak bardzo go kochała, ponieważ okazywała to na każdym kroku, w jej spojrzeniu była miłość, miłość do niego i do nas. 'Kocham Was' słyszałam zawsze, gdy się widzieliśmy i zasiadaliśmy przy stole. Pamiętam ostatnią wigilię i pyszności, które przygotowała, pamiętam wiadomość od rodziców, w której poinformowali mnie, że jest w szpitalu, i to, ze nigdy nie spodziewałam się, że ona by mogła umrzeć, pamiętam ostatnie spotkanie z nią, ostatni uścisk, i dotyk jej policzka, pamiętam słowa mamy, które informowały mnie o jej śmierci, powrót zapłakanego do domu taty po wyjeździe na drugi koniec Polski, bo może się uda, może ją wyleczą./ ecto?

I tak właśnie zaczął się nowy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 17 maja 2012

I tak właśnie zaczął się nowy miesiąc. Siedmioma wypalonymi szlugami, tabletką na śniadanie i obiad, tęsknotą, bólem brzucha, deszczem, półgodzinnym staniem na przystanku, otępieniem i zimnem. W towarzystwie moich słuchawek i jednej tej samej piosenki słuchanej cały dzień do porzygu. I Tobą. Ten miesiąc zaczął się Tobą, bo choć Cię nie ma, moje myśli nadal są przy Tobie. Czy tego chcesz czy nie, kolejny miesiąc zaczął mi się Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV