głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ej_co_ty_odwalasz ''Często kocha się „z przerwami”. To znaczy czasem jest tak że aż brzuch boli i oczy pieką a czasem jest tak „że można wytrzymać” i w ogóle myśli się mocno o cz

ej_co_ty_odwalasz

ej_co_ty_odwalasz.moblo.pl
''Często kocha się „z przerwami”. To znaczy czasem jest tak że aż brzuch boli i oczy pieką a czasem jest tak „że można wytrzymać” i w ogóle myśli się mocno o czym inny
''Często kocha się „z... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 maja 2013

''Często kocha się „z przerwami”. To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, „że można wytrzymać” i w ogóle myśli się mocno o czym innym.''

''Boję się  że Ty wcale tego moje... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 29 maja 2013

''Boję się, że Ty wcale tego moje kochania nie czujesz, bo nie przejawia się ono w żadnej formie dbania o Ciebie. Chciałabym jednak, żebyś pamiętał, że ja o siebie też przecież nie dbam. Jestem czasem dla Ciebie nieczuła, ale ja i dla siebie jestem nieczuła. Zwłaszcza w drobiazgach. Nie zrobię Ci śniadania, ale wiesz – ja i sobie nie zrobię śniadania.''

Było miło. Jak sobie tak pomyślę... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 28 maja 2013

Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich, przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil - paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.

miażdżysz! :  teksty ej_co_ty_odwalasz dodał komentarz: miażdżysz! :* do wpisu 27 maja 2013
podobno  kiedy urządzili nas... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 maja 2013

podobno, kiedy urządzili nas pszczoła stajemy sie madrzejsi. ja żeby zrozumieć jak skończonym frajerem jesteś, musiałabym sie cała wpierdolic do ulu.

Za rękę mogę Cię złapać  ale Ty... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 maja 2013

Za rękę mogę Cię złapać, ale Ty mu­sisz poprowadzić.

 Są takie rzeczy  których nie... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 maja 2013

"Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myślowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało".

“Mam ci tak wiele do milczenia”. teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 26 maja 2013

“Mam ci tak wiele do milczenia”.

siedzi  jest dostępny  zaraz mu coś... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 maja 2013

siedzi, jest dostępny, zaraz mu coś napiszę, przeszła mi już złość na niego, zaraz znów pokaże mu jaka jestem bez niego słaba, jak bardzo go potrzebuję, o kurwa za minutę to zrobię, spierdalam stąd. / ecto?

Przyzwyczaiłam się do niego. Nawet... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 maja 2013

Przyzwyczaiłam się do niego. Nawet nie zauważyłam kiedy mówiąc jakiemuś chłopakowi 'cześć' zaczęłam używać jego imienia, nawet nie wiem kiedy on wszedł do mojej głowy i spędzał tam każdą minutę, nie pozwalając mi się skupić na niczym innym niż jego osoba, nawet nie wiem kiedy zaczęłam tęsknić za czasem spędzanym w jego towarzystwie, za jego uśmiechem, pocałunkami, za bezpieczeństwem w jego ramionach, przeoczyłam nawet moment, w którym byłam dzięki niemu szczęśliwa, bo tak szybko przyszły te złe dni, nie wiem kiedy zaczęło niszczyć mnie każde słowo, które kierował w moim kierunku, nie wiem jak dopuściłam do tego, by mnie ranił, nie przypominam sobie nawet momentu, w którym pozwoliłam mu na złamanie mi serca./ ecto?

To ostatnie chwile  by móc się od... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 maja 2013

To ostatnie chwile, by móc się od tego oderwać, ostatni moment, by puścić twoją rękę i iść samej, bez Ciebie. Ostanie dni, na odsuniecie ode mnie Twoich ramion, ostatnie godziny na oderwanie moich ust od twoich, ostatnie minuty na odwrócenie wzroku i spojrzenie na kogoś innego, to ostatnie sekundy na odejście od Ciebie. / ecto?

Uzależnił mnie od siebie  gdy... teksty

ej_co_ty_odwalasz dodano: 25 maja 2013

Uzależnił mnie od siebie, gdy tracę z nim kontakt choćby na jedną minutę z twarzy schodzi mi uśmiech, gdy czuję brak zainteresowania z jego strony moją osobą zaczynam umierać, w środku czuję ostrze, które rani mnie przy każdym poruszeniu się, gdy słyszę jak mówi o innej, zazdrość wciska mi w ręce nóż i każe rzucać nim w kobietę, która może mi go zabrać, gdy do mnie nie pisze, jest wobec mnie obojętny, staję się jeszcze bardziej nachalna niż kiedykolwiek, a to przecież wbrew moim zasadom, przecież kiedyś nawet przez myśl mi nie przyszło, by być kobietą nachalną, to on mnie tak zmienił, to dla niego jestem w stanie zrobić wszystko, wystarczy, ze pstryknie palcem, a ja polecę za nim w najgorszą ulewę nawet na koniec tego marnego świata./ ecto?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV