głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziewczynazblizna2014 Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała by się z nią nie komunikował a jeśli zawali to będzie go kochać już

dziewczynazblizna2014

dziewczynazblizna2014.moblo.pl
Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała by się z nią nie komunikował a jeśli zawali to będzie go kochać już na zaws
Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej. Powiedziała by się z nią nie komunikował a jeśli zawali to będzie go kochać już na zawsze. Chłopak zgodził się przyjąć wyzwanie. Nie napisał do dziewczyny ani jednego sms-a, nie wykonał ani jednego połączenia tak jakby się nigdy nie znali. Dziewczynie pozostały 24 godz. życia, ponieważ umierała na raka. Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć: zrobiłem to kochanie zamiast tego łzy spływały mu po policzkach ponieważ zobaczył ją leżącą w trumnie z dopiskiem: zrobiłeś to skarbie. Teraz rób to codziennie. Kocham cię

Nie chcę decydować o tym  co... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Nie chcę decydować o tym, co uważasz za słuszne Lecz dlaczego tylko ja mam uważać? Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze Ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do Uwielbiania Cię. Jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cie za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuję, że nie zmienisz się. Nie ma nikogo takiego jak TY. Dla mnie jesteś jedyny w swoim rodzaju, doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że mimo moich wad nie rezygnujesz z nas. Uwielbiam Cie za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiać coraz bardziej. Uwielbiała Cię za to, że nie Chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie i wiem, że nie da się o Tobie zapomnieć.

A kiedy przyjdzie już ten czas   By... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

A kiedy przyjdzie już ten czas, By pójść przez życie razem, Pójdziemy zachwyceni wraz, Miłość nam będzie drogowskazem. A więc podajmy sobie dłoń I złączmy serc swych bicie, Wspólny nam los i wspólny dom Na całe nasze życie!

Tak trudno jest zapomnieć. Tak... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Tak trudno jest zapomnieć. Tak trudno nie myslec, nie wspominać. Wiem jednak, ze wszystko, co dobre w naszym zyciu, ma kiedys swoj kres. Nasz koniec juz nastał. Juz nie ma tego, co było. Nie ma juz nas. Teraz jestem ja i ty. Osobno. Nie jesteśmy juz jednoscia. I nie będziemy zapewne nigdy wiecej. To uczucie ktore mieliśmy, juz nas nie połączy. Nie wazne jak potocza sie nasze losy, zapomnimy o sobie. Przechodzac kiedys ulica, nawet nie spojrzymy na siebie. Na zawsze zostaniemy sobie obojętni. Nigdy juz nie bedziemy wpatrywac sie w swoje oczy. Pozostaną jedynie wspomnienia i świadomość, ze cos dla siebie znaczylismy. Ale to było dawno. I nawet jesli zapytasz ile dla mnie znaczyles, odpowiem ci, ze teraz to bez znaczenia.

Nie zliczysz   ile razy mówiłaś... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Nie zliczysz , ile razy mówiłaś , że jest okej a tak naprawdę rozpierdalało Cię od środka. Nie zliczysz , ile razy uśmiechałaś się , chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie , że on cie kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś , na czym Ci zależało . Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć , zapaść się pod ziemię , po prostu zniknąć . Nie zliczysz , ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa , a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze . Pewnych rzeczy nie da sę policzyć , bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Przy blasku księżyca   Przy nocnej... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Przy blasku księżyca Przy nocnej ciszy Szepczę Ci o uszka Że już śnią gwiazdy Ty masz zamknięte oczka A ja wciąż czuwam w tej ciszy.

„Wiesz co jest największą... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

„Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć.”

‚Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

‚Kupiła jabłkowo-miętowego tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: `Daj przeczytać co jest napisane.` Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na tymbarku: `Jeśli ją kochasz, pocałuj!`’

Czuję  że coś mnie rozwala od... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Czuję, że coś mnie rozwala od środka, to coś jest tak bardzo silne, że nie umiem tego opisać.. A Ty ciagle mi mówisz, że będzie dobrze. Wcale nie będzie, weź do ręki kartkę papieru zgnieć ją i rozprostuj, ona już nie będzie taka prosta jak wtedy, prawda? jak przed tem zanim ją zgniotłeś.. Tak właśnie jest ze mną, rana się zagoi, ale blizna w moim sercu pozostanie, im bardziej będę ją rozdrapywać tym większa rana, i tym dłużej będzie się goić.

Bo ONA jest inna... !  ' ONA ma swój... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Bo ONA jest inna... ! ' ONA ma swój własny świat... ' Nikt.. oprócz niej ! Nie ma do niego wstępu. ! ' Bo po co ? ; ( ' To życie jest snem... ' I tylko ONA wie co w nim jest ! ; ( ' Jej smutki...;( radości..; ) zmartwienia.. ; | ' ONA sama wie czego chce. ' Nikt ani nic tego nie może zmienić ! ' ONA kocha swoje marzenia i wspomnienia... ' Ciężko jej żyć. ' Ale żyje i cieszy się każdą chwilą. ! ' Bo ONA nie będzie wiecznie trwać ; ( ' Łapie ją garściami. ' Upaja się nią. ' A później gdy się skończy. ' Płacze, wspomina ... ; ((((( ' I znów zaczyna żyć od nowa ; ) ' Dąży do swojego szczęścia ... [?] ' A może jej tylko się tak wydaje ?

Uwielbiam słuchać kłamstw  kiedy... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Uwielbiam słuchać kłamstw, kiedy znam prawdę. Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony… ^^ Nie chodzi o to, żeby było świetnie, cudownie i niewiadomo jeszcze jak. Po prostu chcę, żeby, chociaż raz było dobrze. "Ludzie przychodzą i odchodzą... Pojawiają się i znikają z Twojego życia prawie tak jak bohaterowie ulubionej książki. Kiedy ją w końcu zamykasz, postaci opowiedziały swoją historię i zaczynasz czytać nową książkę z całkiem nowymi bohaterami i ich perypetiami. I po jakimś czasie koncentrujesz się na nich, a nie na tych z przeszłości."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV