głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziewczynazblizna2014 Boje się że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta i taka trudna. Każdy z nas ma chociaż jedną osobę któ

dziewczynazblizna2014

dziewczynazblizna2014.moblo.pl
Boje się że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta i taka trudna. Każdy z nas ma chociaż jedną osobę której
Boje się  że przestanie się o mnie... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Boje się, że przestanie się o mnie starać. Że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna. Każdy z nas ma, chociaż jedną osobę, której chciałby coś powiedzieć, ale boi się konsekwencji. Życie jest trudne, ale w nim zawsze znajdą się ludzie, dzięki którym ono staje się łatwiejsze. Czasami osoba, od której niczego nie oczekujesz, staje się osobą, bez której nie możesz się obejść. Przeraża mnie szybkość, z jaką osoba anonimowa staje się bliską, a osoba bliska anonimową.

Marny ze mnie matematyk  wciąż... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Marny ze mnie matematyk, wciąż popełniam błędy w liczeniu.. Szczególnie na coś i kogoś. I znowu gryzę wargi z bólu. Znowu tak bardzo żałuje. Dałabym wszystko, by niektóre chwile wyrzucić z pamięci ...

Te wspomnienia o Tobie. O nas.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Te wspomnienia o Tobie. O nas. Chcesz prawdy? Prawdy możesz nie udźwignąć. Za mało czasu minęło, bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest.

Nie znikaj – z mojego życia.  Nie... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Nie znikaj – z mojego życia. Nie znikaj – z milionem pytań. Nie znikaj – bo znów będę cierpiał Nie znikaj – trwaj, bądź najlepsza.... Nie znikaj – nie chcę żyć samotnie. Nie znikaj – wciąż myślę o Tobie. Nie znikaj – naucz znów ufać. Nie znikaj – nie chcę już szukać... Nie znikaj – bo serce będzie tęskniło. Nie znikaj – troszkę mi ulżyło. Nie znikaj – zacznijmy od nowa. Nie znikaj – To Ciebie wciąż wołam... Nie znikaj – i nie płacz samotnie. Nie znikaj – bo umrę bez Ciebie. Nie znikaj – jak poranna mgła. Nie znikaj – nie chce znów być sam...

Mająca swój styl.swoje zdanie.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Mająca swój styl.swoje zdanie. mająca dystans do ludzi.rządzić sobą nie pozwalam ! wybaczam, ale nie zapominam.Wiem czego chcę! Błędy,które popełniam,są dla mnie nauczką na przyszłość. Do patrzenia.nie do dotykania! Kochająca tych,którzy sobie na to zasłużyli……….. Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna , wyjątkowa …. Tajemnicza i Mściwa.

Twój ból   to moje cierpienie... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Twój ból, to moje cierpienie, Twój smutek, to mój żal, Twój płacz, to moje łzy, Twoja radość, to mój uśmiech, Twoja miłość, to moje serce. Moje życie, to właśnie Ty!

Żebyś robił mi herbatę z cytryną... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Żebyś robił mi herbatę z cytryną i dwoma łyżkami cukru, jak mi zimno, i naleśniki na śniadanie, i całował we włosy po przebudzeniu, i na dobranoc, i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży, i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie, i czytał książki koło mnie przed snem, i mówił, że boli, że nie wiesz, że przemija, i że nie umiesz, i całował w kinie, i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach, i leżał ze mną na słońcu nad wodą, i mnie dotykał, i podziwiał nową sukienkę, i mówił, że beze mnie to bez sensu, i głaskał po policzku, i robił mi zdjęcia, i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty, i śmiał się ze mną, i przytulał kiedy płaczę, bo ja ciągle płaczę, więc przytulaj mnie ciągle, i zabierał na koncerty, i leżał ze mną na ławce w parku, i przynosił mi kwiaty, i nie pozwalał rozpadać się na kawałki, i zabrał mnie nad morze, i tańczył ze mną, i żebyś za mną tęsknił, kiedy mnie obok nie ma, i żebyś już wiedział żebyś był pewny żebyś potrafił... kochać. żebyś był

“Proszę  przykryj mnie kocykiem.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

“Proszę, przykryj mnie kocykiem. Znowu zabolało. Tylko przed twym sercem odkryję swą krzywdę. Tylko ty zrozumiesz. Potrzebuję ciebie, schowaj mnie przed światem pod pancerzem swym.”

Dawniej z łatwością potrafiłyśmy... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Dawniej z łatwością potrafiłyśmy ze sobą rozmawiać. Miałyśmy wspólne cele i marzenia. Porozumiewałyśmy się bez słów i zachowywałyśmy jak bliźniaczki. Mówiłyśmy sobie wszystko, a dziś tak po prostu plujemy sobie w twarz wulgaryzmami.

Być przyjacielem   a uważać się... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Być przyjacielem, a uważać się za Niego to dwa różne światy. Moja paczka liczy 20 przyjaciół każdy z nich ma na imię Marlboro.

Przyjaciel to jedyna osoba   która... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Przyjaciel to jedyna osoba, która jest w stanie dostrzec rozdzierające Cię od środka ból i cierpienie nawet wtedy, gdy ukrywasz to przed całym światem i pozornie udajesz szczęśliwą osobę.

Witamy w kraju  gdzie depresja jest... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Witamy w kraju, gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV