głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Uwielbiam słyszeć ‘jesteś... teksty

dreambig dodano: 17 luty 2016

Uwielbiam słyszeć ‘jesteś moja’. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez Ciebie zasnąć.

Nigdy nie podejmuj stałych decyzji... teksty

dreambig dodano: 17 luty 2016

Nigdy nie podejmuj stałych decyzji na podstawie tymczasowych uczuć.

Odwróciła się do mnie  a ja... teksty

dreambig dodano: 17 luty 2016

Odwróciła się do mnie, a ja chwyciłem ją za ramiona i pocałowałem. W tym pocałunku wsączyłem w jej usta wszystko to, czego nie potrafiłem z siebie wydusić.

Pamiętam nasz pierwszy pocałunek... teksty

dreambig dodano: 11 luty 2016

Pamiętam nasz pierwszy pocałunek, pierwszą wiadomość, że tęsknisz i pierwsze wyznanie jak bardzo mnie kochasz. Pamiętam wszystko.

Opowiedz mi o każdej najgorszej... teksty

dreambig dodano: 11 luty 2016

Opowiedz mi o każdej najgorszej rzeczy, którą zrobiłeś, a potem pozwól mi kochać Cię mimo wszystko.

Gdyby postawiono cię kiedyś przed... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Gdyby postawiono cię kiedyś przed wyborem: miłość czy przyjaźń, na co byś się zdecydował? Przecież miłość tak często zawodzi, a przyjaźń bywa fałszywa. Wiesz już jak boli złamane serce i jaką pustkę wewnątrz człowieka zasiewa tęsknota. Poczułeś czyjąś bliskość, a zarazem jej brak. Czy miłość, dla której poświęciłeś wszystko, była tego warta? Jak wielką rolę odgrywa w twoim życiu przyjaźń? Co jest dla ciebie ważniejsze? Musisz wybrać. Kto jest z tobą zawsze? Kogo widujesz z samego rana? Z kim opijasz kolejną porażkę? Kto jest wart tego, by powiedzieć: jesteś dla mnie najważniejszy? [ yezoo ]

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję twardą, jakby wszystko co się dzieje mnie nie ruszało, ale tak nie jest. To wszystko cholernie boli, wszystko, słowa, czyny. Mówisz, że szczęście mam blisko, ale z niego nie korzystam. Nie można uszczesliwić kogoś, kosztem swojego szczęścia.

z jednej strony nie chciałabym już... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

z jednej strony nie chciałabym już z tobą rozmawiać, ale z drugiej strony tak cholernie mi ciebie brak, naszych rozmów. chcę wiedzieć co u ciebie, chcę być na bieżąco co się dzieje u Ciebie.

Dasz radę? Podobno nigdy nie jest za... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Dasz radę? Podobno nigdy nie jest za późno..

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko, niekończące się tematy do rozmów, codzienne spotkania, a dzisiaj? Dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Wiesz, że w końcu ten mur między wami będzie tak silny, że nie da się go zburzyć. Widzisz jak ktoś się od Ciebie oddala, dzień po dniu. Każda próba ratowania tego powoduje jeszcze boleśniejszy upadek. Wiesz co najlepiej zrobić? Odpuścić. Pozwolić komuś zobaczyć jak to jest bez Ciebie. Pokazać widmo utraty. Jeśli ktoś zatęskni, wygrałaś. Jeśli nie, przegrana byłaś już na starcie.

Jeśli się kogoś kocha to się go... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Jeśli się kogoś kocha to się go nie zostawia, tylko dlatego że przytrafiły się gorsze dni.

'Czasami muszisz zniknąć.... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

'Czasami muszisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeżeli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź.Daj temu komuś zobaczenia świata bez Ciebie, bez Twojego uśmiechu, humorków, bez Ciebie. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej byłoby umrzeć niż żyć osobno. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV