głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
złość  żal i zazdrość nie... teksty

dreambig dodano: 8 kwietnia 2016

złość, żal i zazdrość nie zmieniają innych, zmieniają Ciebie.

Pamiętaj  że porażka to siniak  a... teksty

dreambig dodano: 8 kwietnia 2016

Pamiętaj, że porażka to siniak, a nie tatuaż.

Wszystko można zacząć od nowa.... teksty

dreambig dodano: 6 kwietnia 2016

Wszystko można zacząć od nowa. Nieważne co było. Tak mówi wiosna.

Aby powiedzieć coś o osobie z... teksty

dreambig dodano: 5 kwietnia 2016

Aby powiedzieć coś o osobie z którą jesteś musisz zobaczyć ją pijaną. Dowiesz się wtedy trochę więcej o tym kim jest i w jaki sposób myśli. Zobaczyć ją skrajnie zmęczoną po 12 godzinach pracy, kiedy ty mówisz: a mógłbyś pójść do apteki? Zaobserwować jej reakcje, kiedy jest totalnie wkurwiona. Zobaczyć jak reaguje kiedy mówisz jej: spierdalaj. I czy potrafisz ją wtedy przeprosić. Zobaczyć ją chorą tak, że nie jest w stanie się samodzielnie ruszać. Zobaczyć jak się zachowuje, kiedy ty jesteś chory/a i nie jesteś w stanie ruszyć prawą rzęsą bez wściekłego bólu głowy. Zobaczyć jak się zachowuje kiedy ma wokół siebie przyjaciół. Zobaczyć jak cię traktuje, kiedy ma dookoła siebie swoich przyjaciół. I twoich przyjaciół. Kiedy zrobisz to wszystko, o dopiero wtedy będziesz w stanie powiedzieć: kocham. Albo: pas.

Uważaj  żeby pewnego dnia nie... teksty

dreambig dodano: 4 kwietnia 2016

Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić za wiele.

Myślę  że pewna część mnie... teksty

dreambig dodano: 29 marca 2016

Myślę, że pewna część mnie zawsze będzie czekała na Ciebie.

 Kiedy mówię  że jesteś moim... teksty

dreambig dodano: 29 marca 2016

"Kiedy mówię, że jesteś moim światem, nie kłamię. Poza Tobą istnieje tylko chaos, bezmiar pustki. Poplątane horyzonty. Ludzie bez znaczenia, słowa bez treści, szum przypadkowej nierzeczywistości. To mnie nie interesuje. Granice mojego świata są granicami Twojego ciała. Obejmuję je dłońmi i mam wszystko."

Naprawdę wydaje Ci się  że... teksty

dreambig dodano: 29 marca 2016

Naprawdę wydaje Ci się, że potrafisz wybaczyć, jeśli nie umiesz zapomnieć?

Nauczyłam się  że można żyć... teksty

dreambig dodano: 24 marca 2016

Nauczyłam się, że można żyć dalej, bez względu na to, jak niemożliwie się to wydaje, i że ból łagodnieje. Nie mija całkowicie, lecz po pewnym czasie nie jest już taki dominujący.

czas nie pomaga. czas zmusza do... teksty

dreambig dodano: 10 marca 2016

czas nie pomaga. czas zmusza do pogodzenia się, do zaakceptowania takiej a nie innej rzeczywistości. czas nie sprawi, że będzie lepiej, że rany się zagoją, że kiedykolwiek przestanie się odczuwać ból. może minąć wiele lat, a wystarczy jeden moment, słowo czy przelotna myśl, aby wszystko wróciło. tęsknota wyniszcza, całkowicie zaburza normalne funkcjonowanie. wychodzisz do ludzi, uśmiechasz się, sprawiasz złudne wrażenie że wszystko jest w porządku, choć doskonale wiesz że tak nie jest. nie potrafisz się na czymkolwiek skupić, nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi, uciekasz do miejsca gdzie będziesz sam aby w spokoju się wypłakać, nie masz apetytu na jedzenie, coraz gorzej sypiasz, stajesz się chodzącym wrakiem aż do kolejnego spotkania. żyjesz z nadzieją, że przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz pewnym że już nigdy więcej nie będziesz musiał tęsknić. więc trwam w tej myśli, wierzę że kiedyś wreszcie to minie.

W trudnych chwilach najważniejsza... teksty

dreambig dodano: 8 marca 2016

W trudnych chwilach najważniejsza jest obecność drugiego człowieka. Trzeba czuć, że ktoś jest obok, że nie jest się samym w tym zagmatwanym świecie, że zawsze można na kogoś liczyć, że mamy w kimś oparcie, że nie doskwiera nam samotność, że kochamy i ktoś kocha nas, i właśnie ta miłość powinna być głównym drogowskazem w naszym życiu.

Kocham ją. Kocham w niej wszystko.... teksty

dreambig dodano: 8 marca 2016

Kocham ją. Kocham w niej wszystko. To, że nigdy mnie nie osądza. To, że mnie rozumie. To, że wspiera każdą moją decyzję, mimo że czasem one jednocześnie ją niszczą. Kocham jej uczciwość. Bezinteresowność. A najbardziej kocham to, że to właśnie ja jestem tym facetem, który może w niej wszystko kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV