głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Po jakimś czasie spotykasz go i... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Po jakimś czasie spotykasz go i dociera do Ciebie jak bardzo byłaś głupia, jak naiwnie wierzyłaś w niemożliwe, jak wiele musiałaś poświęcić by być tylko zauważoną. Widzisz go i uświadamiasz sobie jak wielkim błędem było go kochać, jak wiele przez to straciłaś i kim się stałaś. Rozmawiasz z nim i już wiesz, że się nie zmienił, że to nadal ten sam dzieciak, tylko o kilka lat starszy. Patrzysz mu w oczy i nie dostrzegasz w nich nic wartościowego, nic co mogłoby być warte uwagi, nic czym mógłby Ci zaimponować. Uśmiechasz się, ale już wiesz, że jest inaczej. Serce nie wariuje na jego obecność, nogi nie uginają się, kiedy w powietrzu wyczuwalny jest jego zapach. Podajesz mu rękę i żegnasz się i nie myślisz, kiedy znów będzie Ci dane go spotkać, już nie czekasz na niego w tramwaju, nie wypatrujesz zza szyby autobusu jego sylwetki na ulicy, już nie chcesz. Było, minęło.

Najtrudniej powiedzieć... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Najtrudniej powiedzieć najważniejsze rzeczy.

Czasami Cię jeszcze szukam w... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Czasami Cię jeszcze szukam w nieodebranych połączeniach.

Było parę rzeczy  które chciałem... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Było parę rzeczy, które chciałem Jej powiedzieć, ale wiedziałem, że Ją zranią. Więc pogrzebałam je w sobie i pozwoliłem, by raniły mnie. Zresztą... (...) nie, nie odpowiem Wam dlaczego tak jest, nie dziś... ale w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu.

Pytasz  jak będę cię kochał... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

Pytasz, jak będę cię kochał, więc ci powiem, że na pewno głośno. Tak, żebyś wyraźnie poczuła na ciele każdą literę - od K, poprzez O, C, H, A aż do M. Dopiero później, tuż przed snem, będę kochał cię delikatnie i półgłosem, by, jak zaśniesz, kochać cię nie do powiedzenia.

  Pilnujesz jej.   Pilnuję...? Nie.... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

- Pilnujesz jej. - Pilnuję...? Nie. Dbam o nią.

Ktoś powiedział mi kiedyś  że... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

Ktoś powiedział mi kiedyś, że przeznaczenie daje nam w życiu trzech nauczycieli, trzech przyjaciół, trzech wrogów i trzy wielkie miłości. Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta, tak że nie wiemy, kto jest kim, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy.

Proszę byś przed snem spojrzała w... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

Proszę byś przed snem spojrzała w niebo i pomyślała o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie, to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść.

Pozwól mi Cię nieść. Nigdy nie... teksty

dreambig dodano: 2 luty 2016

Pozwól mi Cię nieść. Nigdy nie dam Ci dotknąć ziemi. Zostałem stworzony do noszenia Ciebie. Jesteś piekielnie ciężka z tym całym swoim poczuciem winy i nienawiścią do samej siebie. Ale mogę to zrobić. Ponieważ Cię kocham.

 Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

dreambig dodano: 29 stycznia 2016

"Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść."

Poznajmy się jeszcze raz  oparci o... teksty

dreambig dodano: 29 stycznia 2016

Poznajmy się jeszcze raz, oparci o to co dziś już wiemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV