głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pamiętam nasz pierwszy pocałunek... teksty

dreambig dodano: 11 luty 2016

Pamiętam nasz pierwszy pocałunek, pierwszą wiadomość, że tęsknisz i pierwsze wyznanie jak bardzo mnie kochasz. Pamiętam wszystko.

Opowiedz mi o każdej najgorszej... teksty

dreambig dodano: 11 luty 2016

Opowiedz mi o każdej najgorszej rzeczy, którą zrobiłeś, a potem pozwól mi kochać Cię mimo wszystko.

Gdyby postawiono cię kiedyś przed... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Gdyby postawiono cię kiedyś przed wyborem: miłość czy przyjaźń, na co byś się zdecydował? Przecież miłość tak często zawodzi, a przyjaźń bywa fałszywa. Wiesz już jak boli złamane serce i jaką pustkę wewnątrz człowieka zasiewa tęsknota. Poczułeś czyjąś bliskość, a zarazem jej brak. Czy miłość, dla której poświęciłeś wszystko, była tego warta? Jak wielką rolę odgrywa w twoim życiu przyjaźń? Co jest dla ciebie ważniejsze? Musisz wybrać. Kto jest z tobą zawsze? Kogo widujesz z samego rana? Z kim opijasz kolejną porażkę? Kto jest wart tego, by powiedzieć: jesteś dla mnie najważniejszy? [ yezoo ]

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję twardą, jakby wszystko co się dzieje mnie nie ruszało, ale tak nie jest. To wszystko cholernie boli, wszystko, słowa, czyny. Mówisz, że szczęście mam blisko, ale z niego nie korzystam. Nie można uszczesliwić kogoś, kosztem swojego szczęścia.

z jednej strony nie chciałabym już... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

z jednej strony nie chciałabym już z tobą rozmawiać, ale z drugiej strony tak cholernie mi ciebie brak, naszych rozmów. chcę wiedzieć co u ciebie, chcę być na bieżąco co się dzieje u Ciebie.

Dasz radę? Podobno nigdy nie jest za... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Dasz radę? Podobno nigdy nie jest za późno..

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko, niekończące się tematy do rozmów, codzienne spotkania, a dzisiaj? Dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Wiesz, że w końcu ten mur między wami będzie tak silny, że nie da się go zburzyć. Widzisz jak ktoś się od Ciebie oddala, dzień po dniu. Każda próba ratowania tego powoduje jeszcze boleśniejszy upadek. Wiesz co najlepiej zrobić? Odpuścić. Pozwolić komuś zobaczyć jak to jest bez Ciebie. Pokazać widmo utraty. Jeśli ktoś zatęskni, wygrałaś. Jeśli nie, przegrana byłaś już na starcie.

Jeśli się kogoś kocha to się go... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Jeśli się kogoś kocha to się go nie zostawia, tylko dlatego że przytrafiły się gorsze dni.

'Czasami muszisz zniknąć.... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

'Czasami muszisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeżeli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź.Daj temu komuś zobaczenia świata bez Ciebie, bez Twojego uśmiechu, humorków, bez Ciebie. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej byłoby umrzeć niż żyć osobno. "

 Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

"Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony."

Po jakimś czasie spotykasz go i... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Po jakimś czasie spotykasz go i dociera do Ciebie jak bardzo byłaś głupia, jak naiwnie wierzyłaś w niemożliwe, jak wiele musiałaś poświęcić by być tylko zauważoną. Widzisz go i uświadamiasz sobie jak wielkim błędem było go kochać, jak wiele przez to straciłaś i kim się stałaś. Rozmawiasz z nim i już wiesz, że się nie zmienił, że to nadal ten sam dzieciak, tylko o kilka lat starszy. Patrzysz mu w oczy i nie dostrzegasz w nich nic wartościowego, nic co mogłoby być warte uwagi, nic czym mógłby Ci zaimponować. Uśmiechasz się, ale już wiesz, że jest inaczej. Serce nie wariuje na jego obecność, nogi nie uginają się, kiedy w powietrzu wyczuwalny jest jego zapach. Podajesz mu rękę i żegnasz się i nie myślisz, kiedy znów będzie Ci dane go spotkać, już nie czekasz na niego w tramwaju, nie wypatrujesz zza szyby autobusu jego sylwetki na ulicy, już nie chcesz. Było, minęło.

Najtrudniej powiedzieć... teksty

dreambig dodano: 4 luty 2016

Najtrudniej powiedzieć najważniejsze rzeczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV