głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deserve Bo tak to w życiu bywa że ludzie przychodzą i odchodzą mydląc oczy że ważni jesteśmy że nasze zdanie ma znaczenie że to że tamto że sramto. A potem pyk i już ic

deserve

deserve.moblo.pl
Bo tak to w życiu bywa że ludzie przychodzą i odchodzą mydląc oczy że ważni jesteśmy że nasze zdanie ma znaczenie że to że tamto że sramto. A potem pyk i już ich n
Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

deserve dodano: 31 lipca 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i już ich nie ma.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

deserve dodano: 26 lipca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

A kiedy wreszcie po 100 latach... teksty

deserve dodano: 26 lipca 2013

A kiedy wreszcie po 100 latach przypadkiem na siebie wpadamy to mówimy bzdury typu : dobrze jest jak jest  i inne kłamstwa, a przynajmniej nie to co myślimy i czujemy...A potem wracamy do domu i wkładamy głowę do zamrażalki na 15 min. (bo serca nie da się zamrozić), żeby nie myśleć. I znów się mijamy i mija życie...

To już chyba rok odkąd na ciebie... teksty

deserve dodano: 26 lipca 2013

To już chyba rok odkąd na ciebie nie patrzę...

Mężczyzny nie można trzymać... teksty

deserve dodano: 26 lipca 2013

Mężczyzny nie można trzymać kurczowo przy sobie. Podobnie jak koty, oni mają swoje drogi. Wypuść go więc na wolność. Wróci. A jeśli nie, wzruszysz ramionami i pójdziesz przed siebie. Bo to on stracił, nie Ty.

Zdecydował się zmienić tryb życia... teksty

deserve dodano: 23 lipca 2013

Zdecydował się zmienić tryb życia na trochę weselszy.

Wrzucam igłę do morza  przekłuje... teksty

deserve dodano: 12 lipca 2013

Wrzucam igłę do morza przekłuje ci serce w czasie deszczu.

Ludzie często rozstają się z... teksty

deserve dodano: 5 lipca 2013

Ludzie często rozstają się z powodu niedomówień, nieporozumień, które narastają bo są zbyt uparci i dumni by przyznać, że wina leży po obu stronach a nie tylko jednej. Ego i duma potrafią rozwalić każdy związek nawet ludzi, którzy faktycznie się kochają. No cóż. Skoro zwykłe "tęsknię, kocham Cię i przepraszam" to zbyt wiele to nie ma sensu dalej trwać w tym. W końcu nie można żebrać o miłość ani o możliwość spędzania wspólnie wolnego czasu. Można walczyć przeciwko wszystkim byle nie przeciwko ukochanej osobie. Wtedy trzeba odejść bo brak jest wspólnych celów. Jest tylko "on i jego ego" dla kobiety juz nie ma miejsca w takim układzie.

Kiedy pijesz  to świat nadal gdzieś... teksty

deserve dodano: 5 lipca 2013

Kiedy pijesz, to świat nadal gdzieś tam sobie istnieje, ale przynajmniej na chwilę zdejmuje Ci nogę z gardła.

Nigdy nie rezygnuj z własnych... teksty

deserve dodano: 5 lipca 2013

Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.

Po trzecie   nauczyłam się ufać... teksty

deserve dodano: 3 lipca 2013

Po trzecie - nauczyłam się ufać sobie, bo jestem swoim największym przyjacielem. Powtarzaj jak mantrę, że lubisz siebie i naprawdę znajdź w sobie dobre myśli. Pamiętam, że spojrzałam kiedyś w lustro i zobaczyłam SIEBIE. Nie kogoś, kim chciałabym być, nie kogoś, kogo widzą we mnie ludzie, tylko siebie. Uśmiechnęłam się, bo z lustra patrzyła na mnie mała dziewczynka. Przestraszona, trochę zagubiona, ale z jakąś dziką nadzieją w oczach. Wtedy przeszyła mnie nieprawdopodobna myśl: to ja jestem odpowiedzialna za wszystko, co dzieje się w moim życiu. To ja muszę zadbać o siebie. Ja muszę zatroszczyć się o to, żebym była szczęśliwa."

I nawet nie chodzi o to  że tęsknie... teksty

deserve dodano: 3 lipca 2013

I nawet nie chodzi o to, że tęsknie za konkretnymi ludźmi, to raczej nieopanowana chęć powrotu do tych drobnych chwil w których serce rozpędzało się jak bolid formuły jeden, myśli napędzały się tworząc huragan, w głowie był tylko napis: SZCZĘŚCIE. Tęsknie za bezgranicznym uśmiechem na twarzy, za tym uczuciem mówiącym: Masz cały świat, możesz zrobić co chcesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV