głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
delavi So don't give me love with a whole bunch of rules 'cause that kind of love is just for fools And I'm over it and so it is just like you said it would be life go

delavi

delavi.moblo.pl
So don't give me love with a whole bunch of rules 'cause that kind of love is just for fools And I'm over it
So don't give me love with a whole... teksty

delavi dodano: 26 marca 2013

So don't give me love with a whole bunch of rules 'cause that kind of love is just for fools And I'm over it

and so it is just like you said it... teksty

delavi dodano: 26 marca 2013

and so it is just like you said it would be, life goes easy on me most of the time.and so it is the shorter story, no love no glory, no hero in her skies...

„ Od dawna dręczy mnie pewna... teksty

delavi dodano: 25 marca 2013

„-Od dawna dręczy mnie pewna rzecz...-Nagle pochylił się do mnie, wziął mnie za rękę i przyglądając się moim palcom, zapytał:-Kochałaś mnie?-Podniósł oczy i zrobiło mi się nieswojo.-Naprawdę mnie kochałaś?(...) -Oczywiście.-Skinęłam ochoczo głową.(...) -Szczerze mówiąc, zawsze uważałem Cię za pozbawioną zasad sukę, która lubi w coś grać. Aktorzy grają na scenie, a Ty grasz w życiu. -Już o tym mówiłeś-przypomniałam. -Zapewne. Ale jednocześnie zawsze pozostawała odrobina wątpliwości, o tyle... Pokazał szczelinę między palcami. -A nuż nie kłamiesz? Możesz to nazwać nadzieją.”

Can you help me remember how to smile... teksty

delavi dodano: 25 marca 2013

Can you help me remember how to smile Make it somehow all seem worthwhile

 Zagubienie w lustrzanym odbiciu  teksty

delavi dodano: 10 luty 2013

"Zagubienie w lustrzanym odbiciu"

poisoned and hopeless sleeping beauty teksty

delavi dodano: 10 luty 2013

poisoned and hopeless sleeping beauty

Umiałam kochać i cholera... teksty

delavi dodano: 10 luty 2013

Umiałam kochać i cholera, wiedziałam doskonale co to miłość, ale gdzieś w drodze, zapomniałam, zatarłam w sobie tą umiejętność, wiesz, to trochę tak, jakbyś czuła, że coś w Tobie się wyłącza, a potem trochę tak jakbyś umarła.

There's something cold and blank... teksty

delavi dodano: 10 luty 2013

There's something cold and blank behind her smile...

„Dziura w moim sercu ma twój... teksty

delavi dodano: 27 września 2012

„Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.”

Przez chwilę widziałam Cię w... teksty

delavi dodano: 22 września 2012

Przez chwilę widziałam Cię w tłumie. Później odkryłam, że ludzie którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma jakiś związek z tym, że część mózgu odpowiedzialna za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie jak bardzo Cię potrzebowałam.

http:  www.youtube.com... teksty

delavi dodano: 18 września 2012

„Nie chciałam sprowadzać tego... teksty

delavi dodano: 18 września 2012

„Nie chciałam sprowadzać tego tematu na niego. staram się jak mogę, by o nim zapomnieć i najczęściej z powodzeniem (...) Ból, który człowiek odczuwa, stopniowo zanika. Nie znika zupełnie, nie na długo przynajmniej, ale żyje się z nim coraz łatwiej. Pewnego ranka otwierasz oczy i on nie jest pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci na myśl. A kilka miesięcy później uświadamiasz sobie, że nie myślałaś o nim aż przez pół dnia. Czasami mijają miesiące, a czasami lata, ale w końcu myślisz o nim zaledwie od czasu do czasu. Jesteś w stanie to zrobić, bo nie widujesz go, nie słyszysz niczego na jego temat i robisz wszystko, by o nim nie myśleć. A potem wpadasz na niego na ulicy lub ktoś przypadkiem wspomni jego imię i wspomnienia zalewają Cię jak powódź. Ale z czasem i one są coraz mniej bolesne. Potrafię już mówić o ***** bez żadnych szczególnych odczuć. Jednak wolałabym wcale tego nie robić. Wiesz, o co mi chodzi.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV