głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
delavi „Może zawsze kiedy się zakochujesz jest tak jakby to było po raz pierwszy.” „Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć tęskność zawrotna przybliża nas

delavi

delavi.moblo.pl
„Może zawsze kiedy się zakochujesz jest tak jakby to było po raz pierwszy.”
„Może zawsze  kiedy się... teksty

delavi dodano: 17 kwietnia 2013

„Może zawsze, kiedy się zakochujesz, jest tak, jakby to było po raz pierwszy.”

„Jeszcze zdążymy w dżungli... teksty

delavi dodano: 16 kwietnia 2013

„Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć, tęskność zawrotna przybliża nas. Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwóch planet, cudnie spokrewnią się ciała nam.”

kiedyś oddałabym wszystko  żeby... teksty

delavi dodano: 14 kwietnia 2013

kiedyś oddałabym wszystko, żeby usłyszeć te słowa z Twoich ust, a dziś gdy to mówisz straciły dla mnie wartość. Już nigdy nie będę Twoja.

 Udała się  do Nibylandii. Możesz... teksty

delavi dodano: 12 kwietnia 2013

-Udała się, do Nibylandii. Możesz ją odwiedzić,kiedy tylko zechcesz. Jeśli sam się tam udasz. -Jak? -Wierząc. Po prostu uwierz...

You can spend  minutes  hours  days... teksty

delavi dodano: 12 kwietnia 2013

You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on.

 Każdemu zdarzają się tragedie. I... teksty

delavi dodano: 11 kwietnia 2013

"Każdemu zdarzają się tragedie. I co? Mamy się poddać? Nie. Kiedy ktoś łamie ci serce, trzeba bardzo się starać aby je przywrócić do życia. Ten ból, który się wtedy czuje, to własnie życie. A strach tylko przypomina o tym, że gdzieś tam istnieje lepszy świat i że warto o niego walczyć."

pytasz się czego ja chcę?... teksty

delavi dodano: 11 kwietnia 2013

pytasz się czego ja chcę? odpowiedź jest wbrew pozorom prosta- chcę być szczęśliwa. chcę się zakochać tak do nieprzytomności, zatonąć w tym uczuciu. chcę żeby każde spojrzenie w jego oczy sprawiało, że serce mi przyśpiesza i wiruje mi w głowie. chcę w moim życiu kogoś kto będzie potrafił dostrzec to czego nie potrafię, a czasem nie chce powiedzieć, kogoś z kim będę mogła być szczera, niczego nie będę musiała udawać. chcę faceta, który nie będzie chciał mnie wypuścić z łózka jak będę chciała mu zrobić śniadanie, ale będzie też potrafił przegadać w tym łóżku ze mną całą noc. faceta z którym będę mogła porozmawiać o przeczytanej książce, który zamiast do knajpy, zabierze mnie na spacer. faceta który zamiast mówić mi, że jestem dziecinna usiądzie obok mnie na parapecie i będzie razem ze mną puszczać bańki mydlane. faceta którego będę kochać tak jak jeszcze nigdy nikogo nie kochałam, z którym rozstanie choćby i na 5 minut napełni mnie tęsknotą. wiem, że on gdzieś tam jest....

„wbrew Tobie niespodziewanie... teksty

delavi dodano: 11 kwietnia 2013

„wbrew Tobie niespodziewanie wrócił do mnie mój piękny sen nie ruszyłeś nawet ręką żeby odkryć puchową kołdrę uzbrojony po zęby zagryzasz wargi pachniesz krwią jak tchórz a ja znowu chodzę po chmurach trzymając się za rękę z Diabłem”

„Wraca się jedynie do tych... teksty

delavi dodano: 10 kwietnia 2013

„Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo. Po prostu jedzie się dalej.”

 To nic  muzyka się skończy i ból... teksty

delavi dodano: 10 kwietnia 2013

"To nic, muzyka się skończy i ból minie. Trzeba tylko wytrzymać.”

game over! teksty

delavi dodano: 8 kwietnia 2013

game over!

„Nie mogę uwierzyć  że tak... teksty

delavi dodano: 8 kwietnia 2013

„Nie mogę uwierzyć, że tak normalnie wyglądam na zewnątrz, choć w środku mam kompletne pobojowisko.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV