głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii regularnie co tydzień w piątek o piętnastej przechodzi mi przez głowę identyczna myśl 'o ja pierdolę za pięć minut weekend!'. ktoś kiedyś powiedział mi żebym st

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
regularnie co tydzień w piątek o piętnastej przechodzi mi przez głowę identyczna myśl 'o ja pierdolę za pięć minut weekend!'.
regularnie co tydzień  w piątek o... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

regularnie co tydzień, w piątek o piętnastej przechodzi mi przez głowę identyczna myśl - 'o ja pierdolę, za pięć minut weekend!'.

ktoś kiedyś powiedział mi  żebym... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

ktoś kiedyś powiedział mi, żebym strzegła się wszelkiego cierpienia, bo nie jest niczym przyjemnym. ale byłam dzieckiem. istotą, ciekawą świata. kiedy przybyło mi lat - nieświadomie dałam złapać się w sidła jakiegoś obcego uczucia. miało dość intrygujący kształt, jakieś metr osiemdziesiąt, szerokie ramiona, duże dłonie, i całkiem niezłą klatę. w dodatku te oczy. tęczówki, które mogłam obserwować i kodować do śmieci, a nigdy by mi się to nie znudziło. ponadto owa postać, jaką poznałam przedstawiła się tak ładnie - miłość. wierutnie kłamała. z czasem dane było mi poznać ją lepiej, i przekonać się, że jest uosobieniem bólu, tęsknoty. więc teraz ja oznajmiam Tobie - strzeż się nieznajomych, bo nie zawsze imię, które podają jest zgodne z tym co kryją po lewej stronie klatki piersiowej. tam głęboko, w sercu.

miłość jest wtedy  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

miłość jest wtedy, kiedy odnajdujesz cząstkę siebie w tej drugiej osobie. kiedy każda sekunda, każdy oddech, radość i łzy - nie są warte zupełnie niczego, jeśli nie ma właśnie tego człowieka przy Tobie. to moment, w którym wszelkie uśmiechy, czy muśnięcia dłoni - są wszystkim, całym życiem. kiedy zwyczajna obecność jest powodem to dalszego funkcjonowania.

chcę być Twoją gwiazdką. tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

chcę być Twoją gwiazdką. tą, wybraną spośród milionów. tą, której będziesz wyszukiwał na niebie co noc. chcę być Twoim skarbem. bezcennym diamentem.

moje serce krwawi  moje oczy... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

moje serce krwawi, moje oczy produkują nowe łzy, a podświadomość w końcu postanowiła, że chce Cię znów obok.

kiedy tylko próbowałam zamknąć... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

kiedy tylko próbowałam zamknąć powieki, mimowolnie rozchylały się z powodu napływających łez. co kilka sekund wydawałam z siebie niemy krzyk, a mięśnie raz po raz kurczyły się boleśnie. w końcu poduszka na której opierałam głowę okazała się na tyle przemoczoną, że w furii rzuciłam ją w kąt. sięgnęłam po komórkę, bezwiednie leżącą teraz na łóżku, nie przykrytą już niczym. zaczęłam czytać wiadomości od Ciebie, te z przed kilku miesięcy, wciąż zapisane w osobnym folderze - 'na zawsze'. katowałam się na nowo czytając Twoje zapewnienia co do uczuć jakimi mnie darzysz. po raz kolejny zdrapałam strupy z mojego serca. znów zaczęło mocno krwawić.

poczułam jak obejmują mnie w talii... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

poczułam jak obejmują mnie w talii znajome ramiona. przekręciłam głowę, a on czule pocałował moje usta. - kocie, męczę się tu już cztery lekcyjne, a Ty kompletnie nie zważając na to, jak tęsknię, przychodzisz dopiero teraz. - żaliłam się ściszonym głosem, nie chcąc, aby znajomi słyszeli naszą rozmowę. - załatwiałem ważne sprawy. - uciął krótko, uśmiechając się do mnie. wpadłam w niekontrolowany atak chorego rechotu. tak, sen to taka ważna sprawa.

bo ludzie mają taką jedną... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

bo ludzie mają taką jedną cholerną wadę - przywiązują się bardzo łatwo.

'Widzę w twoich oczach lęk.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 stycznia 2011

'Widzę w twoich oczach lęk. Będziesz leżał na podłodze. Boisz się, i w tym sens.' - Krystian Pudzianowski.

dręczyła mnie tylko ta nieuleczalna... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 stycznia 2011

dręczyła mnie tylko ta nieuleczalna obsesja na Jego punkcie.

miłość jest dla ludzi... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 stycznia 2011

miłość jest dla ludzi łatwowiernych. dla ludzi, którzy całymi siłami chcą wierzyć, że tak kruche uczucie przetrwa z biegiem czasu, a zakończy się dopiero na starość, kiedy śmierć zaprosi do swojego królestwa.

każdy umie upadać. każdy umie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 stycznia 2011

każdy umie upadać. każdy umie wzbudzać litość w innych. nie każdy umie się podnieść i walczyć dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV