głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ciekawi mnie jedynie czy nie zastanowiłeś się nad moją nieobecnością czy mierzyłeś korytarz wzrokiem szukając pośród setek osób właśnie mnie. nie masz już zupeł

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ciekawi mnie jedynie czy nie zastanowiłeś się nad moją nieobecnością czy mierzyłeś korytarz wzrokiem szukając pośród setek osób właśnie mnie.
ciekawi mnie jedynie czy nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 kwietnia 2011

ciekawi mnie jedynie czy nie zastanowiłeś się nad moją nieobecnością, czy mierzyłeś korytarz wzrokiem szukając pośród setek osób właśnie mnie.

nie masz już zupełnie co ze sobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

nie masz już zupełnie co ze sobą zrobić. pousuwałaś już zbędne pliki, posegregowałaś wszystkie idealnie w foldery, przejrzałaś wiadomości. odświeżasz notorycznie te same strony, odtwarzasz ten sam kawałek i mimo zmęczenia - nie schodzisz z komputera i nie kładziesz się spać. tylko dlatego bo na gadu przy Jego imieniu wciąż widnieje żółte słoneczko. a nuż, napisze.

wyjaśnij mi wszystko. przedstaw... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

wyjaśnij mi wszystko. przedstaw sytuację w jak najprostszy sposób. zero domysłów, zero złudzeń, zero gdybań. nie pozwól, żebym doprowadziła się do stanu, który na pozór będzie wydawać się teraz dobry, a w efekcie okaże się tym, który zniszczy wszelkie możliwe szanse i nadzieje. jeśli mogę Cię mieć, powiedz. nie będę mieć tak artystycznie wyjebanego na tą kwestię.

duma  upór  pewność siebie   to... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

duma, upór, pewność siebie - to, co dzieli nas od samego początku.

film  kokosowa czekolada  ciepła... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

film, kokosowa czekolada, ciepła kołderka, Ty - to moje marzenia na jutro.

pamiętam nasze poranki  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

pamiętam nasze poranki, kiedy ustawiałam sobie budzik ściszony na jedynkę, żeby tylko wstać przed Nim i zrobić pyszne kanapki z twarożkiem i marmoladą. w efekcie zawsze budziłam Go z pełną skruchy miną pytając najciszej jak tylko potrafiłam, gdzie ma plastry, bo przeżyłam dość ekscytujące chwile z nożem.

zaczął nerwowo ocierać jedną... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

zaczął nerwowo ocierać jedną dłoń o drugą mierząc je spojrzeniem, aby tylko nie napotkać mojego wzroku. opierałam się o barierkę wyczekująco potupując. - wiesz, miałem tylko do Ciebie zagadać. zacząć flirtować. rozkochać Cię w sobie. kilka spotkań. zaliczyć, a potem olewać. taką miałem umowę, chory zakład. - uśmiechnęłam się szyderczo wsłuchując się w to, co mówił. - udało Ci się, więc co tu robisz? czemu nie bajerujesz kolejnej? - zagadnęłam. podniósł wzrok mierząc mnie niepewnie. - bo Cię poznałem. i każda rozmowa, każdy pocałunek, każde przytulenie, z jednej strony było wypełnieniem zakładu. z drugiej, płynęło z głębi serca. - zamilknął wstając. zatrzymałam Go pociągając delikatnie za rękaw bluzy. uśmiechnęłam się do przesady słodko. - zauroczyłem się, mała. ale nie licz na nic. znam się dość dobrze. jutro nie będę pamiętał jak cudownie całowałaś, jak niesamowite miałaś źrenice patrząc na mnie. szybko zapominam. niebywale szybko. - powiedział całując mnie w policzek i idąc, od tak.

bierz łopatę  taczki i betoniarkę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

bierz łopatę, taczki i betoniarkę. popracujemy trochę nad naszą miłością.

mam ochotę podejść do Niego i... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

mam ochotę podejść do Niego i zwyczajnie wygarnąć wszystko, co od jakiegoś czasu we mnie siedzi. żal za to, że mimo swoich rzekomych wyrzutów sumienia, teraz nawet się nie odzywa, żadnej lichej wiadomości. że nasze niby-rozmowy w szkole ograniczają się do Jego 'zakładaj większe dekolty, dobrze?' na co totalnie zlewam. boli do cholery. jeszcze niedawno był tak maksymalnie blisko.

wybaczę  jeśli dasz mi w twarz z... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

wybaczę, jeśli dasz mi w twarz z konkretnego powodu. wybaczę, jeśli zabierzesz mi kapsla od tymbarka, lub wylejesz na mnie herbatę. wybaczę, jeśli potłuczesz mój ulubiony kubek, czy zjesz ostatni kawałek czekolady z nadzieniem malinowym. ale jednego nie zapomnę Ci nigdy - nie pozwolę odebrać sobie szczęścia na które pracowałam latami. o które walczyłam mimo bólu przeszywającego niekiedy kości, czy strużek krwi cieknących z nosa.

najbardziej boli gwałtowność tej... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

najbardziej boli gwałtowność tej sytuacji. brak czasu na przyswojenie tego, że niektóre aspekty zmieniły się radykalnie.

nie ma jak nastawiać się przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 kwietnia 2011

nie ma jak nastawiać się przez kilka dni, że tego dnia Go nie zobaczę, zwlekać się od niechcenia z łóżka, nie dostając nawet wiadomości o tym, iż plany się pozmieniały, a potem wyjść z klasy po pierwszej lekcji i zobaczyć Go. mogłabym to lubić, gdyby nadal wszystko było takie, jak wcześniej. a nie jest, niestety.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV