głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dangerousx Skłamałabym twierdząc że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni gdy jest w każdej godzinie i takie godziny gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza

dangerousx

dangerousx.moblo.pl
Skłamałabym twierdząc że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni gdy jest w każdej godzinie i takie godziny gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi si
Skłamałabym twierdząc  że o nim... teksty

dangerousx dodano: 9 marca 2010

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

Czym są wspomnienia? Każde z nich... teksty

dangerousx dodano: 9 marca 2010

Czym są wspomnienia? Każde z nich, te większe, jak i te mniejsze, mają swój kolor, zapach, smak. Niektóre spływają delikatnie na dno duszy a inne zarysowują się w niej zapamiętale, nie pytając nas o zdanie.

i nie ważne już  kto popełnił... teksty

dangerousx dodano: 9 marca 2010

i nie ważne już, kto popełnił błąd. wróć jako zwykła bliska mi osoba

Trzeba umieć walczyć o swoje... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

'to  co jest niezwykłe  znajduje... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

'to, co jest niezwykłe, znajduje się na "drodze zwykłych ludzi".

Czasem próżność lub pycha każą... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Czasem próżność lub pycha każą nam wierzyć, że wszystko od nas zależy. Ale kiedy spada na nas nieszczęście, zawsze myślimy, że na nie nie zasłużyliśmy, że wpadliśmy w pułapkę.

  Każdy wojownik światła bał się... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

* Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę * Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości * Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość * Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte * Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła * Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania * Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie" * Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał * I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.

Aby uwierzyć w drugiego człowieka... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Aby uwierzyć w drugiego człowieka, należy najpierw uwierzyć w siebie. Żyć w harmonii ze światem widzialnym i niewidzialnym. Ale czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością?

Każe marzyć  podążać za własnym... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Każe marzyć, podążać za własnym powołaniem, podejmować ryzyko, pójść w świat i wrócić wystarczająco śmiałym, by stawić czoła wszelkim przeszkodom.

Alchemik otwiera te drzwi w naszej... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Alchemik otwiera te drzwi w naszej duszy, o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć.

A gdzie szukać szaleństwa  jeśli... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

A gdzie szukać szaleństwa, jeśli nie w domu wariatów, pośród tych, którzy obdarzeni nim zostali w nadmiarze?

Umiera się na wiele sposobów: z... teksty

dangerousx dodano: 5 marca 2010

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego by przestać żyć, lecz po to by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, wówczas śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV