głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Każdego poranka będziesz wstawiała wodę na kawę którą będzie pił. Będziesz karmiła jego dzieci które wcale nie będą do mnie podobne. Już nigdy się nie dowiesz j

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Każdego poranka będziesz wstawiała wodę na kawę którą będzie pił. Będziesz karmiła jego dzieci które wcale nie będą do mnie podobne. Już nigdy się nie dowiesz jak ci
Każdego poranka będziesz wstawiała... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

Każdego poranka będziesz wstawiała wodę na kawę, którą będzie pił. Będziesz karmiła jego dzieci, które wcale nie będą do mnie podobne. Już nigdy się nie dowiesz, jak ciężko się zasypia bez tych dwóch ramion, w których można znaleźc ukojenie. Patrzyłam później jak kroicie tort, modląc się, że choc jeden, malutki kawałek spadnie i zaburzy tę uroczystośc. Widziałam, że P. dalej nie nauczył się tańczyc, lecz tym razem zazdrościłam Ci tych podeptanych palców. Byłaś na moim miejscu, a ja z tyłu, na widowni, wiedząc, że już całe życie to się nie zmieni.”

“Śnił mi się Wasz ślub. Do... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

“Śnił mi się Wasz ślub. Do ostatniej sekundy myślałam, że to nie może byc prawda, to się nie stanie, ktoś wstanie i krzyknie: nie, jego serce należy do kogoś innego lub chociaż prima aprilis. Myliłam się. Stałam w jednym z ostatnich rzędów, patrząc jak dumnie zmierzasz w zbyt pięknej i zbyt białej sukni w stronę P., który z zawadiackim uśmieszkiem, odgarniając włosy, wpatrywał się w Ciebie. Wahałam się czy przyjazd tu to dobry pomysł. Myślałam, że dam radę, że już wszystko wybaczone, zapomniane, a rozprute serce już dawno w całości. Byłam jedyną osobą, która płakała w kościele, oczywiście, to nie było wzruszenie. Nagle jedno "tak" uświadomiło mi, że to ja byłam pomyłką, nie Ty.(I)

Nie bój się sprzedać kopa każdemu... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.

Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.

Nie raz  nie dwa  ale za każdym... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Nie raz, nie dwa, ale za każdym razem, kiedy szukałam szczęścia wybierałam zło. To był taki mój prywatny paradoks istnienia, bo i ja sama byłam paradoksem, które stworzyło życie. Ale wciąż szukam krętej drogi, możliwości wyjścia z tego bagna. Chyba nie mam sił, aby tak brnąć w to dalej. Duszę się tym. Chciałabym kiedyś odpocząć od tego syfu, ale czy mam szansę jeszcze przeżyć coś zakazanego?

“Jak minął dzień?  Nie pytam  I... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

“Jak minął dzień? Nie pytam I tak widzimy się rzadko To już chyba rok Odkąd na Ciebie nie patrzę Raczej nie podajemy sobie rąk Raczej nie pokazujemy palcem Raczej mało obchodzimy się nawzajem” — Happysad

Mam czasami wrażenie  że każda... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić. - K. Grochola "Nigdy w życiu"

Dziś kobiety nie kochają tych... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Dziś kobiety nie kochają tych facetów, którzy reprezentują sobą miłość, szczerość czy wierność. Dziś większym zainteresowaniem cieszą się ci, którzy traktują je jak nic niewarte szmaty, zdradzają je, łamią im psychiki, serca i szczęki. I niech mi ktoś powie, że dobrym być warto.

“Jesteś tym  do którego  mimo... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

“Jesteś tym, do którego, mimo wszystko, sentyment zostanie na zawsze.”

Cytując Hamleta  akt piąty  scenę... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE.

Życzę Wam zdrowia  a resztę... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Życzę Wam zdrowia, a resztę kombinujcie...

Pamiętam jak mówiłeś jeszcze raz... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Pamiętam jak mówiłeś jeszcze raz i nie wybaczę Mój charakter jest bardzo ciężki.Potrafię się w kilka sekund zezłościć,rozpłakać się z błahego powodu albo popsuć komuś dzień,bo mój nie jest okej. Każdą rzecz biorę do siebie i dogryzam,kiedy mogę. Nie jestem idealna,nigdy nie byłam i nie będę.W końcu się z tym pogodziłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV