głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl “Czekałam aż ktoś do mnie zadzwoni i powie że to już koniec. Nie chodziło mi o to żeby to był szczęśliwy koniec tylko jakikolwiek. Myślę że czasem można chcieć

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
“Czekałam aż ktoś do mnie zadzwoni i powie że to już koniec. Nie chodziło mi o to żeby to był szczęśliwy koniec tylko jakikolwiek. Myślę że czasem można chcieć już t
“Czekałam  aż ktoś do mnie... teksty

damulki.pl dodano: 14 sierpnia 2015

“Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.”

Nie trać mnie nawet jeśli chcesz... teksty

damulki.pl dodano: 10 sierpnia 2015

Nie trać mnie nawet jeśli chcesz końca i masz racje.

Pierdol to  po prostu. Nie... teksty

damulki.pl dodano: 10 sierpnia 2015

Pierdol to, po prostu. Nie potrzebujesz ani jego, ani żadnej innej osoby, która Cię nie docenia. Jesteś najlepsza, najmądrzejsza, najbardziej seksowna, a każdego kto myśli inaczej, też pierdol. Możesz osiągnąć wszystko, bo wszystko co ważne, masz w sobie. Niech idzie do tamtej tandety, niech budują kiepskie związki, ale uwierz, że kiedyś przed snem, zajebiście zatęskni. Wiesz czemu? Bo byłaś inna niż wszystkie, po prostu. Dawałaś mu to, czego ona nie da mu nawet w połowie, w końcu jesteś najlepsza. Nieważne czy jest teraz z nią, nieważne co robi i gdzie, nieważne. On stracił, bo odpuścił sobie kogoś wartościowego. Ty straciłaś tylko dupka, który myśli fiutem, a nie sercem. Pozdrów go kiedyś na ulicy i szczerze współczuj tej marnej imitacji dziewczyny u jego boku. Niech chuja zżera od środka, że oto sam zrezygnował z najlepszej opcji.

Dzisiejszy smutek jest częścią... teksty

damulki.pl dodano: 10 sierpnia 2015

Dzisiejszy smutek jest częścią tamtego szczęścia...

Jest najlepszy  ale nigdy mu tego nie... teksty

damulki.pl dodano: 7 sierpnia 2015

Jest najlepszy, ale nigdy mu tego nie mówiłam.

Nie dawaj nadziei  skoro i tak wiesz... teksty

damulki.pl dodano: 6 sierpnia 2015

Nie dawaj nadziei, skoro i tak wiesz że mnie nie chcesz.

Może i chcieliśmy się dogadać... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

Może i chcieliśmy się dogadać, ale coś zawsze sprawiało, że TELEFONY były zajęte, ktoś szedł spać albo na końcu i tak duma wygrywała.

Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę dziewczyną, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się wyjść z mojego życia, istnieje prawdopodobność że będę smutna przez jakiś czas, ale wiedź, że nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść.

: Najważniejsze to nieczego sobie... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

: Najważniejsze to nieczego sobie nie wmawiać. Nie wkręcać. Nie liczyć na rozwinięcie nic nie znaczących wydarzeń. Po prostu nie oczekiwać.

I dobrze  że los nie postawił na... teksty

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2015

I dobrze, że los nie postawił na nas, w tym czego szukam nie ma nic, prócz rozczarowania.

Samotności znowu możesz przybić... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

Samotności znowu możesz przybić pionę...

Każdego poranka będziesz wstawiała... teksty

damulki.pl dodano: 30 lipca 2015

Każdego poranka będziesz wstawiała wodę na kawę, którą będzie pił. Będziesz karmiła jego dzieci, które wcale nie będą do mnie podobne. Już nigdy się nie dowiesz, jak ciężko się zasypia bez tych dwóch ramion, w których można znaleźc ukojenie. Patrzyłam później jak kroicie tort, modląc się, że choc jeden, malutki kawałek spadnie i zaburzy tę uroczystośc. Widziałam, że P. dalej nie nauczył się tańczyc, lecz tym razem zazdrościłam Ci tych podeptanych palców. Byłaś na moim miejscu, a ja z tyłu, na widowni, wiedząc, że już całe życie to się nie zmieni.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV