głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Lepiej tracić niż nigdy nie spotkać. Rzad­ko myśli­my o tym co ma­my lecz zaw­sze o tym cze­go nam brak. Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają aż je o

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Lepiej tracić niż nigdy nie spotkać.
Lepiej tracić niż nigdy nie spotkać. teksty

damulki.pl dodano: 11 luty 2016

Lepiej tracić niż nigdy nie spotkać.

Rzad­ko myśli­my o tym  co ma­my... teksty

damulki.pl dodano: 11 luty 2016

Rzad­ko myśli­my o tym, co ma­my, lecz zaw­sze o tym, cze­go nam brak.

Wychodź z domu każdego dnia. Cuda... teksty

damulki.pl dodano: 11 luty 2016

Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają, aż je odkryjesz.

: Wasz czas jest ograniczony  więc... teksty

damulki.pl dodano: 8 luty 2016

: Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, na życie życiem innych. Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji. One w jakiś sposób już wiedzą, kim naprawdę chcecie być. Wszystko poza tym, jest drugorzędne.

Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na... teksty

damulki.pl dodano: 7 luty 2016

Uwierzysz mu? Tak zwyczajnie na słowo? Na obietnicę? Na szczery uśmiech czy ładne oczy? Znów mu zaufasz? Oddasz ponownie całą siebie? Powiedz, ile razy musisz przez niego upaść, żeby zrozumieć swój błąd? Jak wiele łez musisz jeszcze wylać, żeby upewnić się, że nie jest Ciebie wart? Kochasz, to oczywiste. Ale czy miłość jest warta każdych poświęceń? Nawet tych raniących duszę i serce i całego człowieka, od stóp do głów, zajmując serce i zasłaniając oczy? Powiedz mi, czy każdy upadek spowodowany przez niego i doprowadzający cię na skraj, musi kończyć się lądowaniem w jego ramionach? Jak wiele jeszcze potrafisz mu wybaczyć? Ile tak naprawdę pozostało Ciebie z Ciebie?

Najgorsze jest  gdy przyśni Ci się... teksty

damulki.pl dodano: 7 luty 2016

Najgorsze jest, gdy przyśni Ci się nadzieja - to, na co wciąż jeszcze czekasz, ale wiesz, że się nie spełni. I wtedy tak bardzo ciężko jest się podnieść z łóżka i zaparzyć kawę, i funkcjonować. Bo jak? Gdy przed sekundą miałaś przy sobie wszystko, o czym marzysz, co daje Ci sens życia, a chwilę potem okazało się, że to tylko sen.

: Są miejsca tak piękne  że zawsze... teksty

damulki.pl dodano: 3 luty 2016

: Są miejsca tak piękne, że zawsze na nas działają, nieważne, jak wiele razy już je odwiedziliśmy.

Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

damulki.pl dodano: 2 luty 2016

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć cała życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

“Chciałabym w wieku 75 ciu lat... teksty

damulki.pl dodano: 1 luty 2016

“Chciałabym w wieku 75-ciu lat usiąść na ganku z jakimś starszym panem i z czystym sercem powiedzieć: Wygraliśmy wszystko.”

6 kluczy do związku: przyjaźń... teksty

damulki.pl dodano: 1 luty 2016

6 kluczy do związku: przyjaźń, wolność, szczerość, zaufanie, zrozumienie i dobra komunikacja. Ale potem przyszło mi do głowy, że może przyjaźnie przypominają czasem ubrania. Kiedy przestaje nam być w nich wygodnie, to nie znaczy, że coś źle zrobiliśmy. Mogliśmy po prostu z nich wyrosnąć.

Czy jest taka miłość  która mimo... teksty

damulki.pl dodano: 1 luty 2016

Czy jest taka miłość, która mimo połamanych skrzydeł czeka? Mimo upływu lat czeka? Mimo rozbitego szkła czeka? Czy istnieje miłość, której nie zabiją żadne słowa, nie zasypie żaden śnieg, żadna burza nie ruszy? I mimo przerwy w zdarzeniach, mimo braku dotyku, prądu i ciepła tęskni? ~Kaja Kowalewska

więc to był jeden dzień  z tych... teksty

damulki.pl dodano: 31 stycznia 2016

więc to był jeden dzień z tych najcenniejszych dni które nigdy nie wracają ~Tadeusz Różewicz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV