głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czytammiedzyswersami I co z tego że palę? Jak ci się to nie podoba to odbij proste. Chyba że jesteś ogarnięty i zczaisz że ta czynność nie może rozdzielić dwoje ludzi. czytammiedzyw

czytammiedzyswersami

czytammiedzyswersami.moblo.pl
I co z tego że palę? Jak ci się to nie podoba to odbij proste. Chyba że jesteś ogarnięty i zczaisz że ta czynność nie może rozdzielić dwoje ludzi. czytammiedzywer
I co z tego że palę? Jak ci się to... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 26 kwietnia 2011

I co z tego że palę? Jak ci się to nie podoba to odbij, proste. Chyba, że jesteś ogarnięty i zczaisz, że ta czynność nie może rozdzielić dwoje ludzi. / czytammiedzywersami.

Smutaśna minka w twoim opisie może... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 26 kwietnia 2011

Smutaśna minka w twoim opisie może oznaczać tylko to, że albo pokłóciłaś się z tygodniowym chłopakiem albo złamał ci się paznokieć - jakie to smutne. ./ czytammiedzywersami.

Lubię czytać na facebooku jak... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 26 kwietnia 2011

Lubię czytać na facebooku jak dwunastolatki piszą posty w stylu : "Wielka miłość? taaa i chyba w filmie w życiu trzeba jednak myśleć realistycznie" - można się pośmiać.

Najpierw mówisz mój numer na... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 26 kwietnia 2011

Najpierw mówisz mój numer na pamięć, a potem totalny zlew na moją osobę - w sumie nie mam co przeżywać, przyzwyczajenie. / czytammiedzywersami.

Może trudno że mną wytrzymać ale... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 19 kwietnia 2011

Może trudno że mną wytrzymać, ale być na przekór mnie jest jeszcze trudniej - przecież wiesz, że jestem mściwa i wredna. / czytammiedzywersami.

Dziesięć poniedziałków do końca... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 17 kwietnia 2011

Dziesięć poniedziałków do końca męczenia nas w szkole ? Czuję, że idą wakacje ! / czytammiedzywersami.

To nie jest tak że nic nie czuję i... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 16 kwietnia 2011

To nie jest tak, że nic nie czuję i jestem bez uczuć - po prostu po tylu przyjściach wiem, że nie warto ujawniać swoich uczuć./ czytammiedzywersami.

Też nie mam na wiele rzeczy ochoty ale czasami niektóre rzeczy robić takie życie. Nikt cię do tego nie zmusi po prostu jeśli wstawisz jakiś wpis nie twój i ludzie będą cię chwalić to jest trochę chujowo bo ja bym nie chciała być chwalona za czyjąś własność.. teksty czytammiedzyswersami dodał komentarz: Też nie mam na wiele rzeczy ochoty, ale czasami niektóre rzeczy robić, takie życie. Nikt cię do tego nie zmusi, po prostu jeśli wstawisz jakiś wpis (nie twój) i ludzie będą cię chwalić to jest trochę chujowo, bo ja bym nie chciała być chwalona za czyjąś własność.. do wpisu 16 kwietnia 2011
Tu nie chodzi o wasze poglądy zdania. Jeśli ktoś tworzy pisze na moblo to miło jest kiedy docenia się wpisy i je podpisuje. Trzeba szanować czyją prace na tym portalu. teksty czytammiedzyswersami dodał komentarz: Tu nie chodzi o wasze poglądy, zdania. Jeśli ktoś tworzy, pisze na moblo to miło jest kiedy docenia się wpisy i je podpisuje. Trzeba szanować czyją prace na tym portalu. do wpisu 16 kwietnia 2011
W tej chwili jedyne co możesz... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 16 kwietnia 2011

W tej chwili jedyne co możesz zrobić to pocałować mnie w dupę! / czytammiedzywersami.

Uwielbiam kiedy brat przychodzi z... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 15 kwietnia 2011

Uwielbiam kiedy brat przychodzi z przedszkola i mówi, że ma nową dziewczynę i o tym jak ją kocha - chciałabym tak "kochać", mieć co tydzień innego i się nie przywiązywać. / czytammiedzywersami.

Nie zawsze wszystko ogarniam ale od... teksty

czytammiedzyswersami dodano: 14 kwietnia 2011

Nie zawsze wszystko ogarniam, ale od tego mam przyjaciół. Ty zastępujesz bliskie osoby wódką. Fakt, alkohol nie powie ci, że coś zjebałeś - Ty tak nie lubisz szczerej prawdy. / czytammiedzywersami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV