głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czillalt_love Bycie miłym dla osoby której nie lubisz nie oznacza że jesteś fałszywa. Oznacza że jesteś wystarczająco dojrzała by tę osobę szanować. Głowę mam w porządku ale

czillalt_love

czillalt_love.moblo.pl
Bycie miłym dla osoby której nie lubisz nie oznacza że jesteś fałszywa. Oznacza że jesteś wystarczająco dojrzała by tę osobę szanować.
Bycie miłym dla osoby  której nie... teksty

czillalt_love dodano: 18 grudnia 2017

Bycie miłym dla osoby, której nie lubisz, nie oznacza, że jesteś fałszywa. Oznacza, że jesteś wystarczająco dojrzała by tę osobę szanować.

Głowę mam w porządku  ale... teksty

czillalt_love dodano: 18 grudnia 2017

Głowę mam w porządku, ale wszystkie uczucia jakoś się stępiły. Niczego mi się nie chce, (…) nikogo nie kocham. No, chyba tylko Ciebie.

Ale przecież burzliwe związki są... teksty

czillalt_love dodano: 18 grudnia 2017

Ale przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mógłbym wytrzymać w związku w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko żeby nie rezygnować.

Ale czasem nie trzeba słyszeć... teksty

czillalt_love dodano: 18 grudnia 2017

Ale czasem nie trzeba słyszeć słów, żeby domyślić się prawdy.

Jeśli upadłeś tak nisko  jak to... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

Jeśli upadłeś tak nisko, jak to tylko możliwe, nie możesz już upaść niżej. Z tego miejsca prowadzi tylko jedna droga: do góry." — Norman V. Peale

  Jak nazywa się rosół z wielu... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

- Jak nazywa się rosół z wielu kur? - Rosół skurwielu. :D

 Za bardzo kochała. Te właśnie... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

"Za bardzo kochała. Te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej. Chcą dostać tyle samo, ile dają i pewnego dnia wali się wszystko. Wtedy odchodzą."

 Jest tylko ona  ona u mojego boku... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

"Jest tylko ona, ona u mojego boku, tu i teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiścią." Andrzej Sapkowski

Słyszałem wiele takich tekstów... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: -Człowiek się uczy na błędach. -Co nie zabije to wzmocni. -Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę. I ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie, że je popełnia. Podróże kształcą? Tak, ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu, stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska, wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie 'Jak było?' mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. [...] No i co nie zabije to wzmocni, to nieprawda. Co nie zabije to, nie zabije, wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie. Jacek Walkiewicz

Otwierać po raz kolejny ten sam... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

Otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu.Popełniać po raz kolejny te same błędy.Ponosić po raz kolejny te same konsekwencje.Trzeba być nienormalnym żeby to zrobić.Trzeba być zakochanym,aby się na to zdecydować.

Dlaczego jesteś nieszczęśliwy?... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

Dlaczego jesteś nieszczęśliwy? - Problem nie w tym, że jestem nieszczęśliwy, lecz tylko w tym, że nie jestem szczęśliwy. Brak szczęścia to nie jest od razu nieszczęście. Brakuje mi miłości i tamtej dziewczyny, którą byłaś. Brakuje mi uczucia, jakie mi dawałaś, ciebie już nie ma, może nigdy nie będzie, ale ja mam resztkę nadziei, że takie uczucie jeszcze mnie dopadnie; niech będzie wtedy jak wściekły pies rzucający się do gardła, niech mnie nawet zagryzie, ale jeszcze raz chciałbym je przeżyć, chciałbym czerwone ślepia tego psa znowu zobaczyć. - Piotr Adamczyk "Pożądanie mieszka w szafie”

Nie jeden by nie zaczynał gdyby... teksty

czillalt_love dodano: 14 grudnia 2017

Nie jeden by nie zaczynał gdyby mógł przewidzieć finał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV