głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czegosiegapisz95 następny rozdział. kolejna historia. nowe pragnienia. wygórowane plany. dziecinne marzenia. melancholijne gesty. puste słowa. kolejne wzloty. mocniejsze upadki.

czegosiegapisz95

czegosiegapisz95.moblo.pl
następny rozdział. kolejna historia. nowe pragnienia. wygórowane plany. dziecinne marzenia. melancholijne gesty. puste słowa. kolejne wzloty. mocniejsze upadki. zakończen
następny rozdział. kolejna... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 17 września 2012

następny rozdział. kolejna historia. nowe pragnienia. wygórowane plany. dziecinne marzenia. melancholijne gesty. puste słowa. kolejne wzloty. mocniejsze upadki. zakończenie. może tym razem to będzie happy end .

związek z nim nie tylko nauczył... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 4 września 2012

związek z nim nie tylko nauczył mnie, że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje. dotarło do mnie, że lepiej się nie przyzwyczajać, nie przywiązywać, nie zapamiętywać. najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane, tak bardzo jak tylko jest to możliwe.

w życiu każdego człowieka... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 10 lipca 2012

w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment kiedy ma wszystkiego dość, kiedy uświadamia sobie, że to co było kiedyś nie wróci, że czas pokochać kogoś innego, bo nasza druga połówka ma wyjebane..

Nie wstydzę się uczuć  nie... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 10 lipca 2012

Nie wstydzę się uczuć, nie wstydzę się tego, że mi ich brak.. Emocje wypełniają mnie od stóp do głów, są moimi drogowskazami do samozagłady, a mimo to ciągle ich pragnę... Nie mam czasu na szukanie szczęścia, nie mam czasu, aby żyć chwilą.. Żyję momentami.. Jednym, drugim, trzecim... Potem zapominam, resetuję się i egzystuję jak wcześniej czyli nijak...

Za często chcemy tego  czego nie... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 10 lipca 2012

Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć.. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas samych.. Pożądanie może rujnuje nam życie... Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą.

Coś się rodzi  trwa tyle  ile ma... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 15 czerwca 2012

Coś się rodzi, trwa tyle, ile ma trwać, a potem się kończy. Trudno to zaakceptować, ale bez zgodny na to, co się dzieje, nie można żyć w sposób pełny. I jeśli człowiek nie nauczy się tego, nigdy nie będzie umiał zacząć czegoś nowego .

nie da się zmienić z dnia na dzień... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 15 czerwca 2012

nie da się zmienić z dnia na dzień, nie da się tak po prostu nagle być obojętnym . | choohe

skąd mogłam wiedzieć  że te... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 14 czerwca 2012

skąd mogłam wiedzieć, że te czekoladowe tęczówki przepełnione są fałszem. że te słodkie usta napełnią Moje serce sztuczną miłością. że ten wspólnie spędzony czas od początku był upozorowany. nikt Mi przecież nie powiedział, że te noce będą męczarnią, a spojrzenie Mu w oczy stanie się ogromnym wyzwaniem. przecież gdybym tylko wiedziała .. to głupia i tak weszłabym w to bagno przez innych zwane miłością.

Nie zawsze mamy wiarę   aby... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 29 maja 2012

Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie

Dobrze wiem kim jestem  wiem co... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 29 maja 2012

Dobrze wiem kim jestem, wiem co robię i co trzeba. Umiem się zachować, umiem tez zajebać. Umiem myśleć sama, znam dobrze tą sytuacje. Kiedy trzeba będę słuchała, kiedy trzeba przyznam racje.

Pewne rzeczy należy ocenzurować.... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 26 maja 2012

Pewne rzeczy należy ocenzurować. Jedną z nich jest twoja fałszywa, wredna twarzyczka z przyklejonym ironicznym uśmiechem.

Kiedy ludzie mówią Ci  że się... teksty

czegosiegapisz95 dodano: 26 maja 2012

Kiedy ludzie mówią Ci, że się zmieniłeś to wynika to głównie z tego, że przestałeś zachowywać się tak, jak oni tego od Ciebie wymagają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV