głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 I temu który dzwoni w nocy ciągle drze mordę : przebacz mi przebacz mi! jestem ciekawa co by się stało gdybym odeszła .. kto i jak by zareagował .. jestem ciek

cycus17

cycus17.moblo.pl
I temu który dzwoni w nocy ciągle drze mordę : przebacz mi przebacz mi!
  I temu  który dzwoni w nocy... teksty

cycus17 dodano: 8 stycznia 2011

` I temu, który dzwoni w nocy ciągle drze mordę :"przebacz mi, przebacz mi!"

  jestem ciekawa   co by się stało... teksty

cycus17 dodano: 7 stycznia 2011

` jestem ciekawa , co by się stało , gdybym odeszła .. kto i jak by zareagował .. jestem ciekawa , ale nie chcę tego sprawdzać , bo mogłoby się okazać , że nikt by się nie zainteresował .

  i potrzebuję jakiś środek... teksty

cycus17 dodano: 7 stycznia 2011

` i potrzebuję jakiś środek antymotylniczy, bo te skubane robaczki znowu urządziły sobie w moim brzuszku imprezę zamkniętą.

Jak powiedzieć Tobie że kiedy Cię... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

Jak powiedzieć Tobie że kiedy Cię widzę już nie brakuje mi powietrza?

  porwałam stare zdjęcia.... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

` porwałam stare zdjęcia. wyrzuciłam listy i rzeczy które się wiązały z tobą. juz tu nie mieszkasz. nie przypomina mi ciebie żaden przedmiot, obraz nawet kolor ściany. już nic nas nie łączy nawet nie mam żalu zeby z nim cię wspominać. czekałam długo do twojego powrotu który nigdy nie nastał. czytając o raz ostatni twoje obietnice przypominałam sobie slowa "na zawsze... kiedyś będziemy... co by się nie stało... na całe życie... na pewno. przecież wiesz... jakby coś... w każdej chwili... przetrwamy wszystko..." jakie tkliwe były te kłamstwa i jak prawdziwie brzmiały wśród łez i drżenia głosu. było-minęło. już nie czekam na twój telefon i udaję że nie pamiętam o twoich urodzinach. czasem nawet myśle że jest lepiej niż gdyby było inaczej. i czasem nawet szkoda mi ciebie bo wydajesz się nie być człowiekiem. i z czasem wiem że jest dużo lepiej gdy nie ma ciebie przy mnie. i z czasem jestem pewna ze nasz przyjaźń zgnila od środka. żegnaj moja droga. już nic nas nie łączy!

Że wystarczy jeden uśmiech  jedna... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

Że wystarczy jeden uśmiech, jedna obrzydliwie miła rozmowa, kilka muśnięć kolanami i zamiast herbatą upiję się dźwiękiem Pańskiego imienia..

Przez Ciebie  boję się zamknąć... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

Przez Ciebie, boję się zamknąć oczy w nocy. Dlaczego? Bo widzę Ciebie. I mi jest tam tak cholernie dobrze z Tobą, że jak się budzę nie chce mi się żyć. Bo tam jestem ja i ty, a w realu jestem tylko ja. :|

stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.

podbiegałam do Niego ze łzami w... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

podbiegałam do Niego ze łzami w oczach. natychmiast brał mnie w swoje ramiona, pytając uroczo 'komu ma dokopać'. ocierał moje łzy, końcem rękawa swojej ulubionej bluzy. dzisiaj sam je wywołuje. jest ich osobistym autorem. pełen premedytacji doprowadza mnie do płaczu. nie potrafię zrozumieć, jak mężczyzna z tak czułego faceta potrafił się zamienić w tak nieczułego bydlaka.

ubóstwia malować swoje paznokcie na... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

ubóstwia malować swoje paznokcie na krwistą czerwień. nie pogardzi, wypadem na piwo z Twoimi kumplami. kocha zmysłowe szpilki, ale z pełnią zapału oglądnie z Tobą mecz. otwiera okno na oścież, podczas deszczu. w czasie zimy, biega boso po śniegu. nie toleruje świeczek na urodzinowym torcie i kocha gumę balonową. jest wyjątkowa, pełna obłędu. szukająca osobnika, który ją za ten obłęd, pokocha.

Dochodziła 00:00.Słyszałam jak z... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

Dochodziła 00:00.Słyszałam jak z mieszkania odchodziły dzwięki muzyki,śmiechy i rozmowy znajomych,po czym wszyscy znaleźli się na zewnątrz z kilkoma butelkami szampanaW powietrzu unosiły się strzelające fajerwerki,a szampan lał sie już strumieniem.Wszyscy składali sobie życzenia przekrzykując sie nawzajem..Jednak ja stałam tam sama ogrzewając nagie ramiona dłońmi hamując łzy-Najlepszego kochanie!-usłyszałam głos mojego chłopaka.Odwróciłam się i spojrzałam mu w oczy.Były błękitne.Wtuliłam mu sie w ramiona by nie dostrzegł łez..Zamknęłam oczy po czym wyobraziłam sobie,że wtulam sie do kogos innego..Do właściciela brązowych tęczówek..Pomogło..Jednak,gdy znów je otworzyłam czar prysł...koniuszkami palców wytarłam łzy, złapałam go za rękę i poszliśmy w stronę domu.Udawałam kogoś kim nie byłam..Udawałam zakochaną i szczęśliwą..Ale on wiedział,ze nie byłam..jednak mimo to milczał..A Nowy Rok okazał sie beznadziejny, gorszy od poprzedniego..Bo był zupełnie bez niego..

zobaczył mnie w tragicznym stanie.... teksty

cycus17 dodano: 5 stycznia 2011

zobaczył mnie w tragicznym stanie. potargane włosy, rozmazany tusz, wczorajsza sukienka. pomimo, tego przytulił do siebie, pocałował delikatnie, jak nigdy i wyszeptał 'wciąż Cię kocham.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV