głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 co byś zabrał na bezludną wyspę ? a ile mogę wziąć ? dwie rzeczy. zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka

cycus17

cycus17.moblo.pl
co byś zabrał na bezludną wyspę ? a ile mogę wziąć ? dwie rzeczy. zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka wi
 co byś zabrał na bezludną wyspę... teksty

cycus17 dodano: 13 sierpnia 2013

- co byś zabrał na bezludną wyspę ? - a ile mogę wziąć ? - dwie rzeczy. - zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł.

 krzyczę szeptem którego nikt nie... teksty

cycus17 dodano: 15 lipca 2013

` krzyczę szeptem którego nikt nie potrafi usłyszeć ! / Pih

 i tak najzwyczajniej w świecie... teksty

cycus17 dodano: 15 lipca 2013

` i tak najzwyczajniej w świecie uwielbiam mieć Cię obok siebie !

 wtulić się w Ciebie przyłożyć... teksty

cycus17 dodano: 15 lipca 2013

` wtulić się w Ciebie, przyłożyć głowę do Twojej piersi, poczuć szybkie bicie Twojego serca, zamknąć oczy i zapomnieć o otaczającym Nas świecie.

 Kochała gdy zamykał ją w swoich... teksty

cycus17 dodano: 6 lipca 2013

` Kochała gdy zamykał ją w swoich silnych ramionach, czuła wtedy niepohamowaną radość i bezpieczeństwo, jak w najlepszym miejscu na Ziemi.

 A w jego ramionach czuła się jak... teksty

cycus17 dodano: 6 lipca 2013

` A w jego ramionach czuła się jak mała, bezbronna dziewczynka, która wygrała wszystkie słodkości świata.

Nic nie było tak cudownego jak... teksty

cycus17 dodano: 25 kwietnia 2013

Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie - Twój uśmiech, te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach, włosy lśniące w blasku słońca, oczy pełne miłości i te namiętne usta, które tak bardzo kocham całować. To Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tego pięknego stanu, kiedy czuję, że wszystko mogę, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego chciałabym na zawsze mieć Cię przy sobie i nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogę Cię stracić, bo to byłby koniec dla mnie, dla mojego życia. Ja żyję Tobą - jesteś moim powietrzem, jesteś moim całym życiem

A jeśli chodzi o zniszczenie mnie z... teksty

cycus17 dodano: 23 grudnia 2012

A jeśli chodzi o zniszczenie mnie, z przyjemnością zobaczę jak próbujesz! ;)

 Jesteście razem?   Nie no coś... teksty

cycus17 dodano: 23 grudnia 2012

- Jesteście razem? - Nie no coś Ty. Daj spokój. On tylko często bywa u mnie w domu, ogląda ze mną filmy, pije herbatkę, grzeje stópki i wie jak wygodne jest moje łóżko.

Zaparzyłam sobie kawę i spokojnie... teksty

cycus17 dodano: 27 października 2012

Zaparzyłam sobie kawę i spokojnie usiadłam na kanapie. wzięłam na kolana laptopa, po czym zaczęłam odwiedzać wszystkie swoje ulubione strony. w głośnikach leciał dobry rap, a w telewizji kolejne puste wiadomości. siedziałabym tak do czasu, gdyby do pokoju nie wpadli przyjaciele z wielkim tekstem 'śnieg kurwa, a ty w domu siedzisz?!'. nie ubierając nawet bluzy ani butów, w bokserce i skarpetkach wybiegłam przed dom łapiąc na język płatki miłości, które dokładnie rok temu On podawał mi doustnie.

 I chciałabym żebyś był tym... teksty

cycus17 dodano: 26 października 2012

` I chciałabym żebyś był tym jedynym, z którym kiedyś umrę. i błagam żebyś był tym, z którym zbuduje mój dom. mam nadzieję, że będę mogła Cię kochać cale życie..

 Gdy patrzę w Twoje oczy wiem że... teksty

cycus17 dodano: 26 października 2012

` Gdy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj, dziś. Od zawsze chciałem znaleźć kogoś , kto by mógł zrozumieć, tak dawno już wiedziałem, że to jesteś Ty. / Pezet

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV