głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Chciałbyś nie mieć wrogów mieć przyjaciół stu wrogów masz bo masz charakter przyjaciół masz może dwóch ale to plus w tych czasach nie patrz czy się opłaca stara

cycus17

cycus17.moblo.pl
Chciałbyś nie mieć wrogów mieć przyjaciół stu wrogów masz bo masz charakter przyjaciół masz może dwóch ale to plus w tych czasach nie patrz czy się opłaca staraj s
Chciałbyś nie mieć wrogów  mieć... teksty

cycus17 dodano: 20 września 2014

Chciałbyś nie mieć wrogów, mieć przyjaciół stu, wrogów masz, bo masz charakter, przyjaciół masz może dwóch, ale to plus w tych czasach nie patrz czy się opłaca, staraj się być pomocnym, to zawsze wraca, wierz mi na słowo, błagam, wierz mi na słowo!

 Pamiętam tylko  że zobaczyłam go... teksty

cycus17 dodano: 4 września 2014

"Pamiętam tylko, że zobaczyłam go i wiedziałam, że to musi być on, więc podeszłam i powiedziałam do niego: 'Chodź'. I on poszedł, i został ze mną (...).''

Za górami  za lasami w małej... teksty

cycus17 dodano: 4 grudnia 2013

Za górami, za lasami w małej miejscowości, o której nikt nie słyszał żyła sobie pewna dziewczyna. Z pozoru normalna, prosta nastolatka, która zawsze dążyła do swojego celu, mimo że nikt jej w tym nie pomagał. Ale był jeden mały szkopuł. Nienawidziła swojego ciała. Tego co musi oglądać codziennie w lustrze. Mimo, że wszyscy wmawiali jej, że jest ładna to ona czuła, że to nie to. Zawsze twierdziła inaczej i sprzeciwiała się temu co mówią inni. Mimo, że miała wokół siebie masę znajomych, garść przyjaciół i czasem jakiegoś chłopaka to czuła się samotna i odpychająca...

 Wiele spotkań  tysiące... teksty

cycus17 dodano: 2 grudnia 2013

`Wiele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całość.

Przytul mnie i nie mów nic  jestem... teksty

cycus17 dodano: 21 października 2013

Przytul mnie i nie mów nic, jestem cała twoja. Obejmij mnie tak bardzo chce zasnąć w twych ramionach.

Oni już nie potrzebowali szczęścia... teksty

cycus17 dodano: 21 października 2013

Oni już nie potrzebowali szczęścia, oni je już posiadali i oglądali je w swoich oczach każdego dnia

 Mogę pójść za Tobą do nieba. I... teksty

cycus17 dodano: 21 października 2013

"Mogę pójść za Tobą do nieba. I w drugą stronę do z piekła, kata. Niech ugości Nas tam sam szatan. Chce tu z Tobą godnie żyć. Nic dookoła tylko ja i Ty. Nie zabraknie nam już niczego. Trzymam Cię ręką prawą i lewą. Tęsknie, gdy nie ma Cię przy mnie. Jesteś żarem, bez niego stygnę i choć bywają akcje perfidne. Nie zamienię Ciebie na żadne inne. Jesteś wszystkim, reszta w tle. Biegnę za Tobą po skruszonym szkle. Przecinam skórę, ale nie dbam o to. Wykrwawiam się dla Ciebie z ochotą. Wszystko po to by z Tobą być. Ty moim a ja Twoim cieniem. I dla tych chwil chce mi się żyć. Coś ciągnie mnie, jak magnes, do Ciebie"

Prawdziwa miłość to coś... teksty

cycus17 dodano: 21 października 2013

Prawdziwa miłość to coś niesamowicie pięknego, ale to nie 'miłość' która polega na czułych sms co chwile i obściskiwaniu się przy wszystkich aż do mdłości. Prawdziwa miłość jest wtedy kiedy wiesz, że obudzisz się kolejnego dnia i nic się nie zmieni, świadomość, że ta osoba będzie z Tobą na dobre i na złe, spokój i szczęście które wypływa z tego, że ufa się drugiej osobie. Stała troska o siebie, brak myśli indywidualnych i patrzenie na wszystko nie po przez "ja", ale każdy plan i każdą myśl zaczynając od "MY". To świadomość, że mimo tego, że zmienia się świat, zmienia się życie, to co jest między dwojgiem ludzi nie zmieni się. To czułość która najmocniejsza i najszczersza jest wtedy kiedy dwoje ludzi jest pozostawionych samym sobie, są wtedy najszczęśliwsi i nie mogą się sobą nacieszyć.

Nic nie jest tak cudowne jak... teksty

cycus17 dodano: 21 października 2013

Nic nie jest tak cudowne jak zobaczyć Ciebie- Twój uśmiech, Twoje oczy tak pełne miłości i usta, które uwielbiam całować. Ten Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tak pięknego stanu, kiedy czuje, ze wszystko moge, ze wszystko bedzie dobrze. Własnie dlatego chciałabym Cie mieć przy sobie i nie dopuszczam mysli, ze kiedys mogloby Cię zabraknąć, poniewaz to byłby koniec dla mnie, mojego zycia. Ja żyje Tobą-jesteś moim powietrzem , jesteś moim życiem.

  Chciałabym mieć Cię na... teksty

cycus17 dodano: 11 października 2013

` Chciałabym mieć Cię na wyłączność, chłonąć Twój zapach, zapamiętywać wspólne chwile, topić się w Twoich oczach... Wiesz? Uwielbiam Cię, naprawdę!

 Nigdy nie myślałam  że z taką... teksty

cycus17 dodano: 7 września 2013

"Nigdy nie myślałam, że z taką chęcią będę wstawała o 6, brała prysznic, jadła śniadanie w biegu lub wcale i radosnym krokiem szła do pracy. Nie zakładałam, że stanę się użyteczna, że moja praca i zaangażowanie może komuś pomóc, że będę potrzebna. Zrozumiałam jak ważne jest czuć się potrzebną. Jak cholernie ważne jest wiedzieć, że to co robisz nie jest bezcelowe. Jak bardzo teoria odbiega od praktyki. Ile jeszcze chciałabym zrobić, jakie plany snuć na przyszłość, chwytać życie w swoje ręce."

Nothing stays the same  nobody is... teksty

cycus17 dodano: 28 sierpnia 2013

Nothing stays the same, nobody is perfect, but everyone's to blame all that you rely on and all that you can save

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV