głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Jaka będziesz jutro? Bogatsza o dzisiejsze szczęście które przenika przeze mnie jak światło przez diament rozpraszając drobiny chwil na tęczę najcenniejszych uc

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Jaka będziesz jutro? Bogatsza o dzisiejsze szczęście które przenika przeze mnie jak światło przez diament rozpraszając drobiny chwil na tęczę najcenniejszych uczuć.
Jaka będziesz jutro? Bogatsza o... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 stycznia 2012

Jaka będziesz jutro? Bogatsza o dzisiejsze szczęście, które przenika przeze mnie jak światło przez diament, rozpraszając drobiny chwil na tęczę najcenniejszych uczuć.

prawdziwe historie miłosne nie mają... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 stycznia 2012

prawdziwe historie miłosne nie mają szczęśliwego zakończenia, one nigdy się nie kończą.

stali w ciszy na jednej z dróg.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 stycznia 2012

stali w ciszy na jednej z dróg. wiatr oplótł jej ciało, zmuszając do tego, aby zadrżało. chłopak spojrzał na nią spod swoich długich rzęs. zauważył, że zimno maluje jej rumieńce na przeźroczystej prawie twarzy. uniósł wolno głowę i na widok jej zaszklonych oczu wstyd ścisnął mu serce. nic nie zrobił. stał tylko i patrzył z ciarkami na plecach, jak kobieta jego życia wylewa łzy, których i tak nie jest w stanie już zliczyć. w końcu spojrzała na niego. 'zaśmiej się.' powiedziała tak cicho, że w sumie wyczytał to z ruchu jej warg. 'zaśmiej się.' powtórzyła głośniej. 'niech echo naszych śmiechów roznosi się po pustej okolicy. poudawajmy chociaż, że nic nie umarło, że wciąż jeszcze istniejemy.' zaczęła krzyczeć. 'jestem! ja wciąż tu jestem! mam uczucia, mam jebane serce i jestem! dla Ciebie.' dokończyła już szeptem. 'proszę, Ty też naucz się być.' kiedy odchodziła nie próbował jej nawet zatrzymać. zostawiła obok niego obumarłą cząstkę siebie. wiatr wyszeptał pożegnanie.

I widzisz Jego  wysokiego  w... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 stycznia 2012

I widzisz Jego, wysokiego, w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie, w szerokich spodniach i zajebiście aroganckim spojrzeniu, które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz, że chciałabyś go mieć dla siebie, już tak na zawsze.

Chciałabym obudzić się rano... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 18 stycznia 2012

Chciałabym obudzić się rano, otworzyć oczy i zobaczyć Twoje łóżko, Twój kolor ścian i Twoją pościel. A potem poczuć Twoje dłonie na moich ramionach.

z facetami jest jak z ciastkami.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

z facetami jest jak z ciastkami. wiesz, że Ci szkodzą, ale i tak je jesz. bez opamiętania się nimi delektujesz, a później ponosisz konsekwencje. w przypadku mężczyzn - nieprzespane noce. w przypadku ciastek - dodatkowe centymetry w biodrach.

czy to przypadek  że odcinek na... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

czy to przypadek, że odcinek na matematyce zaznaczyłam twoimi inicjałami ?

to  że piszę imiona mała literą... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

to, że piszę imiona mała literą nie znaczy, że nie mam szacunku do innych. to, że uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach nie znaczy, że jestem kurwą. to, że się uśmiecham nie znaczy że jestem szczęśliwa. to, że do ciebie nie piszę nie znaczy, że tego nie chce.

  a wiecie jak będzie wyglądał... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

- a wiecie jak będzie wyglądał ostatni odcinek "Mody na sukces" ? - niee. - Ricz znajdzie maszynę czasu i wszystko zacznie się od początku.

był wieczór. jak co dzień... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

był wieczór. jak co dzień dzwoniłeś, żeby dowiedzieć się co u mnie. jednak rozmowa zeszła na zły tor. przypadkiem przyznałam się, że cię zdradziłam. Zareagowałeś okropnie. wyłączyłeś telefon, myślałam że to koniec. gdy wreszcie odebrałeś, myślałam że zrozumiałeś. że to był tylko przypadek, że on mnie zmusił, że ja nie chciałam, że ja nigdy! potem od twojego przyjaciela dowiedziałam się, że przeze mnie pierwszy raz w życiu płakałeś..

zimne krople łez na moich policzkach... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

zimne krople łez na moich policzkach , rozmazany makijaż , podarta sukienka , włosy w nieładzie , bose stopy , papieros w ręku . taak , jestem zakochana.

Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 17 stycznia 2012

Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV