głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Często zastanawiam się dlaczego ludzie tak bardzo interesują się życiem innych ludzi? Te pytanie spędza mi sen z powiek tak trudno to zrozumieć. Każda plotka ka

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Często zastanawiam się dlaczego ludzie tak bardzo interesują się życiem innych ludzi? Te pytanie spędza mi sen z powiek tak trudno to zrozumieć. Każda plotka każde oszcz
Często zastanawiam się dlaczego... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 grudnia 2013

Często zastanawiam się dlaczego ludzie tak bardzo interesują się życiem innych ludzi? Te pytanie spędza mi sen z powiek, tak trudno to zrozumieć. Każda plotka,każde oszczerstwo w jakiś sposób rani chodź tego nie pokazujesz. Wiem dobrze co znaczy czuć się gorszym, ale teraz wiem ze nie warto się tym przejmować

Pamiętam ten żal  smutek i... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 11 listopada 2013

Pamiętam ten żal, smutek i nienawiść do twojej osoby. A teraz co ? Jesteśmy bardzo dobrymi kumplami.

Nie wierzę już w żadne cuda... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Nie wierzę już w żadne cuda, zdałam sobie sprawę, że to najgorsze co człowiek może zrobić- wierzyć w coś co się nie ma prawa wydarzyć. Potem spada się tylko na tyłek a wszyscy ci, którym w życiu wychodzi, powiedzą: A nie mówiłem?

A wtedy ? przytuliłam się do jego... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

A wtedy ? przytuliłam się do jego ogromnej bluzy , poczułam ten cholerny zapach perfum , które tak uwielbiałam i wiedziałam , że on jest cały mój . że należy do mnie , choć jak ujął to Pezet : to nie kwestia posiadania .

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.

Mam wyjebane na to   że komuś nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła . To co do chuja , mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak cholernie źle ?

Przekonałam się  że tak naprawdę... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Przekonałam się, że tak naprawdę nie mamy zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko, życie jest krótkie. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? A kiedy przychodzi oczekiwane od długiego czasu szczęście, ktoś je nam odbiera. Wtedy pojawiają się oni  ludzie, na których zawsze można liczyć. Przyjaciele.

Przyjaźń ? Wiesz   to nie tylko... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Przyjaźń ? Wiesz , to nie tylko wspólne imprezy , zdjęcia czy dobra zabawa . To też upijanie się do nieprzytomności na smutno ,ocieranie sobie wzajemnie łez i pójście za sobą nawet w najgorsze bagno - to ta świadomość , że co by się nie działo masz zawszę wsparcie przyjaciela.

Nigdy nie zapomnij  że byłaś przy... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Nigdy nie zapomnij, że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść, która i tak jest udawana, bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze.

nie warto starać się zatrzymywać... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Człowiek tyle razy umiera  ile razy... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Człowiek tyle razy umiera, ile razy traci swoich bliskich.

Nigdy więcej nie angażuj się tak... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 marca 2013

Nigdy więcej nie angażuj się tak mocno i tak szybko. Nie warto.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 121 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV