głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 i to niezwykłe że taki prowizoryczny dupek zimny drań który bawi się każdą napotkaną osobą nagle się zakochuje. pokazuje to prawdziwe wnętrze które krył przez c

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
i to niezwykłe że taki prowizoryczny dupek zimny drań który bawi się każdą napotkaną osobą nagle się zakochuje. pokazuje to prawdziwe wnętrze które krył przez cały
i to niezwykłe  że taki... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

i to niezwykłe, że taki prowizoryczny dupek, zimny drań, który bawi się każdą napotkaną osobą - nagle się zakochuje. pokazuje to prawdziwe wnętrze, które krył przez cały czas. oddaje serce, duszę, siebie, a zamiast ranić - kocha.

Brakuje mi naszych odpałów brakuje... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Brakuje mi naszych odpałów,brakuje mi codziennego chodzenia po mieście,robienia zdjęć,plątania włosów,naszego tańczenia na ulicy do kawałków,naszego oglądania filmów,brakuje mi chodzenia na basen,oblewania się wodą,rzucania kamykami,siedzenia na ławce godzinami,biegania po ulicach w nocy.tak brakuje mi Ciebie.

co mi po Tobie zostało ? strach... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

co mi po Tobie zostało ? strach, przed kolejnym sukinsynem, który będzie chciał mnie zranić, pobawić się moimi uczuciami. obawa, że kiedy miniemy się bez słowa na ulicy rozpłaczę się w momencie. niespełnione obietnice i złudne nadzieje, odbijające się echem w głowie kłamstwa i kolor Twych tęczówek tkwiący gdzieś, głęboko.

uciłeś mnie na łóżko... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

uciłeś mnie na łóżko, skrupulatnie całując moją szyję. Twoje ręcę badały każdy centymetr mojego ciała, a Twój oddech przesiąkał do cna rozkoszą. właśnie wtedy zrozumiałam, że kochasz moje ciało. tylko je. że dusza czuje się ewidentnie pominięta. żałuję, że się nie myliłam. żałuję, że kiedy doszłam do owego wniosku i chciałam po prostu wstać i wyjść, Ty mi na to nie pozwoliłeś. i dokończyłeś miłość. miłość względem mojego ciała. wbrew mojej duszy.

Bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

w ogłoszeniach 'chcesz pocierpieć?... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

w ogłoszeniach 'chcesz pocierpieć? dzwoń!' i dopisek z Jego numerem telefonu.

mówi się  że miłość jest... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

mówi się, że miłość jest ślepa. wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. niczego. jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.

wiem tylko tyle  że kiedy był... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

wiem tylko tyle, że kiedy był, było niebo. kiedy jego najszczerszy uśmiech był przeznaczony dla mnie, była nadzieja. kiedy jego ramiona były miejscem tylko dla mnie, było szczęście. teraz nawet cholernych łez już nie ma, uśmiechy przestały się pojawiać, a dziura w sercu jak była, tak jest.

Przytulona piersiami do jego pleców... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Przytulona piersiami do jego pleców wsłuchiwałam się w jego spokojny oddech,broniąc się zaciekle przed snem,który mógł odebrać mi kilka świadomych godzin jego obecności.

Najlepszy  tak cudowny  tak... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Najlepszy, tak cudowny, tak wspaniały, tak kochający, tak oddany, czuły, opiekuńczy, idealny i kurwa mój.

Ciekawe czy kolejny raz upijając... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Ciekawe czy kolejny raz upijając się do nieprzytomności pomyślał o mnie. O tym jak bardzo tego nie lubię. O tym, że prosiłam by tego nie robił.

Nie lecę na twój hajs   na twoją... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 marca 2012

Nie lecę na twój hajs , na twoją brykę i na twój koks . Twój wygląd i styl ujdą w tłumie . W końcu każdy może ojebać się na łyso i założyć fajny dres . Chuj mi to , że masz na brzuchu kaloryfer . Nie szkodzi , że po całej chałupie porozpierdalasz brudne skarpetki i czasami mnie zarzygasz. Chodzi o to , że tylko przy Tobie czuje się bezpieczna . Tylko ty potrafisz rozwikłać odrzucanie od ciebie połączeń i nie odpisywanie na sms-y . Wtedy wiesz , że cholernie Cie potrzebuję . Mija kwadrans , otwieram drzwi i jesteś . Jesteś z flaszką wódki , ulubioną truskawkową czekoladą i paczką Nevad czerwonych . Tak subtelnie muskasz moje wargi szepcząc do ucha jak bardzo kochasz , że odlatuje . I tylko z Tobą można przeprowadzić rozmowę na wyższym poziomie . Mimo , że nie umiesz pisać tekstów to zawsze co dla mnie nadziergasz , bo wiesz jak to lubię . Właśnie to jest miłość kochanie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV