głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pajacynka 'Zastanawiam się dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego delikatnego i zabawnego co im dynda między nogami to się podnosząc to opadając

ciinka

ciinka.moblo.pl
'Zastanawiam się dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego delikatnego i zabawnego co im dynda między nogami to się podnosząc to opadając z w
'Zastanawiam się  dlaczego... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

Nikt nie potyka się o góry. Możesz... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Nikt nie potyka się o góry. Możesz się potknąć jedynie o mały kamyk. Jednak kiedy wyminiesz wszystkie kamyki na twojej drodze, przekonasz się, że przekroczyłaś górę.

Kobiety z natury są Aniołami  ale... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Kobiety z natury są Aniołami, ale kiedy połamią się skrzydła, przychodzi im latać na miotle...

To bzykanie coś oznacza. Takie... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.

Miłość nie jest całkowicie... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Miłość nie jest całkowicie gotowa. Ona się staje. Nie jest solidnym zakotwiczeniem w porcie szczęścia, ale podniesieniem kotwicy i kursem na pełne morze w czasie łagodnej bryzy czy burzy. Nie jest triumfalnym TAK, wielkim punktem finalnym w muzyce pośród śmiechów i braw, ale jest mnóstwem TAK, które wypełniają życie, pośród mnóstwa NIE, które się skreśla po drodze.

a w Okna Poutykam Szkiełka Radości... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

a w Okna Poutykam Szkiełka Radości i Gapić Się Będę w Nie Codzień..

Odczekać 6 godzin  albo kilka dni... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Odczekać 6 godzin, albo kilka dni, pare miesięcy, rok. Potem znów zaświeci słońce.

co to znaczy  tęsknić za Tobą . W... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

co to znaczy "tęsknić za Tobą". W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca.

Bez przerwy się na niego natykasz... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Bez przerwy się na niego natykasz, wiedząc, że nigdy, do końca twojego życia, nie pomyśli o tobie inaczej niż jako o najlepszej przyjaciółce swojej małej siostry, a jednak wciąż za nim tęsknisz, aż każda komórka twojego ciała za nim krzyczy, i myślisz, że prawdopodobnie umrzesz, chociaż twoja nauczycielka biologii twierdzi, że fizjologiczną niemożliwością jest umrzeć z powodu złamanego serca.

Gdy sie juz zobaczymy nie pozwol mi... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Gdy sie juz zobaczymy nie pozwol mi sie zapomniec. Przypominaj mi nieustannie, ze jestesmy tylko przyjaciolmi. Chyba, ze i Ty sie zapomnnisz. Jesli tak, to mi nie przypominaj. Takie zpoamnienie moze zdarzyc sie nawet najwiekszym przyjaciolom.

  Wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

- Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory, kisić kapustę i inne wspaniałości. Chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko. Wszystko. I, czy ja wiem... może jutro zgaśnie słońce, przecież może; albo nam je przesłoni, na zawsze, jakiś straszny potworny grzyb... Przecież może.

Za dwadzieścia lat bardziej... teksty

ciinka dodano: 21 stycznia 2009

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV