głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pajacynka człowiek który nie przeszedł piekła namiętności nigdy ich też nie przezwycięży. Zamieszkują one gdzieś w sąsiedztwie i nim się obejrzy już wybucha płomień który

ciinka

ciinka.moblo.pl
człowiek który nie przeszedł piekła namiętności nigdy ich też nie przezwycięży. Zamieszkują one gdzieś w sąsiedztwie i nim się obejrzy już wybucha płomień który w
człowiek   który nie przeszedł... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

człowiek , który nie przeszedł piekła namiętności, nigdy ich też nie przezwycięży. Zamieszkują one gdzieś w sąsiedztwie i nim się obejrzy , już wybucha płomień, który w okamgnieniu przenosi się na jego własne domostwo. Jeśli ze zbyt wielu rzeczy się rezygnuje, zaniedbuje je i o nich niejako zapomina, powstaje niebezpieczeństwo, że to, czego zaniechaliśmy i cośmy zaniedbali, powróci ze zdwojoną siłą.

Bo widzi pan  ja budzę się rano... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Bo widzi pan, ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć. Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie, co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy, gdy milczę. Czasami wydaje mi się, że nawet uśmiecha się we śnie, gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna, że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan, ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą, jaką znam.

Może to czas zagoił rany. A może... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

Słowa są największym oszustwem  na... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.

Zanotowała w pamięci  żeby kupić... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na ROZSTANIA. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko...

Niech Pani napisze jego imie 600 razy... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Niech Pani napisze jego imie 600 razy, z kazda setka odejmujac jedna literka az w koncu zniknie.

Gdy jesteśmy razem czuję niezmierny... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Gdy jesteśmy razem czuję niezmierny spokój, jakby cała moja dusza i wszystko było napełnione ciszą. Przy Tobie każdy hałas jest piękną melodią, przy Tobie nie chodzę, lecz pływam w odurzeniu, nie czuję, nie myślę, nie pragnę tylko Kocham.

jak filiżanka ciemnej kawy wzmogła... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

jak filiżanka ciemnej kawy wzmogła rytm serca, rozdrażniła mój żywy organizm, rozkołysała zmysły..

Głupim nazywa się człowiek  który... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Walka o z łóżka wstanie  Kolejny... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Walka o z łóżka wstanie Kolejny taniec w cyrku zdarzeń I walka o strzępek marzeń O wieczne nadzieje

By Twój związek działał... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

By Twój związek działał prawidłowo, koncentruj się na tym, co dobre w drugiej osobie, a nie na tym, co jest dla Ciebie powodem do narzekań . Kiedy koncentrujesz się na rzeczach pozytywnych, dostajesz ich więcej

Na początku miałem nadzieję  że... teksty

ciinka dodano: 22 stycznia 2009

Na początku miałem nadzieję, że można ich zmienić. Ale teraz, jeśli nawołuję nadal, to tylko po to, by oni mnie nie zmienili.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV