głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto po co po raz kolejny zaczynasz coś czego nie jesteś w stanie skończyć? Znowu myślałaś że to ten jedyny i nigdy nie odejdzie? Przyszedł czas na rozstanie a Ty ni

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
po co po raz kolejny zaczynasz coś czego nie jesteś w stanie skończyć? Znowu myślałaś że to ten jedyny i nigdy nie odejdzie? Przyszedł czas na rozstanie a Ty nie potr
po co po raz kolejny zaczynasz coś... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

po co po raz kolejny zaczynasz coś, czego nie jesteś w stanie skończyć? Znowu myślałaś, że to ten jedyny i nigdy nie odejdzie? Przyszedł czas na rozstanie, a Ty nie potrafisz tego zrobić. Prosisz go, upadasz przed nim aby cię dalej kochał zamiast dumnie odejść i pokazać swoją wartość,.

A jego oczy? Nie wyrażały nic.... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

A jego oczy? Nie wyrażały nic. Lekko się zaszkliły, ale nic więcej. Nie powiedział ani słowa. Patrzył na mnie jakby miał nadzieje że to jeszcze nie koniec. Ale ja już nie potrafiłam dłużej sama się oszukiwać że nadal mogę z nim być. Zabijało mnie to od środka i mimo, iż wiedziałam jak beznadziejnie będzie wyglądać moje życie bez niego, powiedziałam "dosyć". Ignorując ciche łkanie mojego serca, zostawiłam go tam zdruzgotanego i rozbitego. Miałam nadzieję, że kiedyś mi za to podziękuje.

Bóg ją kochał a ona jego. Jej... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Bóg ją kochał,a ona jego. Jej serce było większe niż nieskończone niebo.

o odzwierciedlenie jednego... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

o odzwierciedlenie jednego pierwiastku Twojego uśmiechu, to jak czekolada, która ponoć ma poprawiać humor, jak dobry film z miską popcornu obok. potrzebuję chwili samotności, bez zbędnych pytań, odpowiedzi i szeptów. bez tej całej szopki ironicznych uśmiechów i mijających osób, którzy mieli być cząstką mnie, a tak naprawdę nie czuję w ich kierunku nic poza żalem. rozumiesz? nie chcę codziennie patrzeć w lustro widząc beznadziejne odbicie, które niczego nie dokonało. muszę to zmienić, ale daj mi chwilę oddechu, przystopuj napięcie nieprzyjemnych zdarzeń minionego czasu.

I dziś pijemy za wszystkich... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

I dziś pijemy za wszystkich fałszywych przyjaciół, za zranione uczucia, za wszystkich tych którzy nas zostawili, za każdą osobe przez którą wylaliśmy chociażby i jedną łze, bądź na naszej twarzy zagościł przez nich smutek.Wasze zdrowie.

Wszyscy pytają czemu jestem smutna... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Wszyscy pytają czemu jestem smutna, może po prostu nie mam z kim być szczęśliwa.

Chciałabym się z Tobą spotkać za... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Chciałabym się z Tobą spotkać za kilka lat, zobaczyć jak Cię zmienił świat.

Brakuje mi tylko jego  a odczuwam... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Brakuje mi tylko jego, a odczuwam jakby nie było nikogo.

Tell me do you feel the same    ”... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Tell me do you feel the same ” — powiedz mi że czujesz to samo

Moja babcia powiadała: wyjdź za... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Moja babcia powiadała: wyjdź za mąż za kogoś, kto kocha cię bardziej, niż ty jego.

Tak właśnie wyglądało chyba całe... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Tak właśnie wyglądało chyba całe moje życie: wszyscy, wszyscy, wszyscy. Tylko nie ja. Nigdy nie miałam dość sił na to, żeby zająć się rozwiązywaniem swoich problemów. Nie mogłam nawet zrozumieć swoich lęków, a co dopiero z nimi zwyciężyć. Nie miałam szans uciec przed złem czy uniknąć bólu. Zawsze byłam tylko słabym człowiekiem i jedyną rzeczą, jaką naprawdę umiałam, było przeczekiwanie. Podczas gdy wybawiałam innych z opresji, zaciskałam zęby i jakoś tak wytrzymywałam do końca, starając się nie zwariować. Wciąż żyję. Więc chyba nie jest tak źle?

Mężczyźni tak naprawdę nie są... teksty

chokoreeto dodano: 7 grudnia 2012

Mężczyźni tak naprawdę nie są skomplikowani, skarbie. Są bardzo prości i dosłowni. Najczęściej mówią to, co myślą. A my godzinami analizujemy ich słowa, gdy tymczasem wszystko powinno być jasne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV