głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ Bawiliśmy się w ‘chowanego’ schowałam się w jego sercu a On do dziś mnie nie znalazł. ” “Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był na dobre i

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ Bawiliśmy się w ‘chowanego’ schowałam się w jego sercu a On do dziś mnie nie znalazł. ”
“ Bawiliśmy się w ‘chowanego’... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2013

“ Bawiliśmy się w ‘chowanego’, schowałam się w jego sercu , a On do dziś mnie nie znalazł. ”

“Może o to właśnie chodzi w... teksty

chokoreeto dodano: 16 luty 2013

“Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć. — Trzy metry nad niebem

Piję piję i pije. Przy okazji... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

Piję, piję, i pije. Przy okazji, że piję chcę Ci powiedzieć ,że Twych słów akurat nie zamierzam łykać.

zazwyczaj jest tak że osoba która... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

zazwyczaj jest tak, że osoba, która pokaże Ci, co to prawdziwe szczęście prędzej czy później zapozna Cię również ze światową kuchnią, gdzie serwuje się głównie "ból" na sto tysięcy sposobów

 bo w życiu każdej kobiety... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

, bo w życiu każdej kobiety przychodzi czas , że chce pobiec z płaczem do taty siedzącego w ogromnym fotelu i powiedzieć , że ten oto mężczyzna zrobił jej ' ała ' na sercu . a on podmucha , pocałuje i powie , że znajdzie gówniarza ,

“ Nie proszę o przygodę nie... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

“ Nie proszę o przygodę, nie proszę o zauroczenie- proszę o miłość, tę prawdziwą. Tę przez duże M, tę, o której nie wiem nawet czy istnieje, i której boję się, że nigdy nie znajdę. Tę, która nie pozwala spać po nocach, która nie pozwala myśleć w dzień, która zmienia człowieka w szczęśliwego niewolnika.

Za często chcemy tego czego nie... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serca, męczą nas. Pożądanie może zrujnować nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą czego chcą.

nigdy nie zrozumiesz dlaczego... teksty

chokoreeto dodano: 13 luty 2013

nigdy nie zrozumiesz, dlaczego płacze przy zwykłej reklamie, po co zatrzymuje się, gdy widzę w parku zakochanych, czemu zamyślam się przy spokojnych piosenkach i przeżywam ból aktorek w romantycznych filmach.

Bo kiedy odchodzi ktoś kogo... teksty

chokoreeto dodano: 10 luty 2013

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

“ Kłamca potrafi podarować wiele... teksty

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

“ Kłamca potrafi podarować wiele pięknych słów, którymi można się wręcz upić ze szczęścia, ale wytrzeźwieć trzeba będzie samemu. ”

http: zalukaj.tv polecony 839516 teksty

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

Życie singli jest o wiele ciekawsze.... teksty

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę, z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym po prostu się do kogoś przytulić i mieć tą świadomość, że właśnie w jego ramionach mogę czuć się bezpieczna. Tak tego właśnie potrzebuję najbardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV